♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Metody
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:102 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 83
Zręczność: 61
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 10

#31
23-09-2013, 20:32
Prawa autorskie: Moi et Ragi

Czyli w sumie po staremu "D pokłócić się czasem trza, jak widać <D no, dobra, kulturalnie podyskutować "D
[center]Theme song

De mortuis nil nisi bene  
Warto umrzeć za taką cenę


Jes­teś duszą Wszechświata i duszy Wszechświatem

My body is merely the shell of my soul
But the flesh must be given its due



[Obrazek: meto_by_ragdrawer_d77o2ow_by_szczurzyslawa-d77o6db.png]


Mam ja lapacho
Mael Loki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#32
24-09-2013, 02:17
Prawa autorskie: Kamilionheart/ Disney

Ragnar napisał(a):No bo serio, istotą tego tematu są avatary, nieprzedstawiające postaci, ale czy mieliśmy kiedykolwiek podobny, wielokrotnie powtarzający się problem? Bo mi się wydaje, że raczej nie. No i o czym tu teraz dyskutować?


Odniosę sie do tego konkretnego kawałka/uu xd
Raz się zdarzył, parę razy za to sie przytrafiło że z avataru można było wywnioskować prawie nic poza hm.. kolorami, albo czym jest postać(sam lineart bez niczego więcej) ew że ma fetysz na łapy, jeśli wizerunek postaci to artystyczny nic.. to istota avataru traci sens.. chyba wszyscy wiedzą czym jest avatar, a tym bardziej avatar na pbf czy rpf- przedstawia graną postać.. huraśki dla kreatywnych, ba przecież i sedes można użyć jako zawieszkę na szyje :3 albo w pole "rodzina" wpisać przepis na krem z kurek.. X'D

Ah.. w zasadzie cos koło 90% osób ma w avatarze łeb + inne części ciała- więc nje jest to problem, sam w sobie. Raczej fochacie na fakt- że pojawi się zasada.. a zasady sooo ZzUeee, ograniczajo kreattywnosćć >3

Nie wiem czy rozwiązanie Fel jest dobre, niby "daje' jakiś wybór(lubimy jakis mieć :3) gdzie sobie wstawimy obrazeczek postaci- by inni nas mogli widzieć jak chcemy. Ale.. fuu skąd mam wiedzieć na co patrze i czym ty w końcu jesteś?? Bo przecież spodziewam się znaleźć szczoteczkę do zębów w kubku na umywalce w łazience, a nie w szafce na chociażby buty..
Stwierdzam w ten sposób jedynie że wszystko ma swoje miejsce i to nie bez powodu, a dziwne może i oryginalne, ale niekoniecznie poręczne.





Kocham sie za te wywody i dziwne rozwody na dzikie tematy, z mnóstwem zakręconych przykładów i porównań XD
Świat jest wielki..
[Obrazek: 12w-2.png]
A ja mały..
A ten tekst to tylko zapychacz podpisu :D
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#33
24-09-2013, 16:12
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Do propozycji Feliji dodałabym jeszcze, że to może być po prostu link do obrazka z postacią.

Nie jestem co do tego przekonana, jednak jeden obrazek z postacią powinien być normalnie w profilu. Czasem ktoś wchodzi z komórki albo muli mu net i zastanawianie się, gdzie jest ten link, a potem wchodzenie w niego może być irytujące. 'Link w podpisie' to określenie dające duże pole do popisu - może być w obrazku, w tekście, małymi literami... Nie, wolałabym, żeby postać była w avie/podpisie.

Cytat:Ale.. fuu skąd mam wiedzieć na co patrze i czym ty w końcu jesteś??

Kamiś, liczę na to, że jakoś sobie z tym poradzimy, aż tak ograniczeni umysłowo to my chyba nie jesteśmy... xd'
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#34
24-09-2013, 20:30
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Felija napisał(a):
Cytat:Ale.. fuu skąd mam wiedzieć na co patrze i czym ty w końcu jesteś??

Kamiś, liczę na to, że jakoś sobie z tym poradzimy, aż tak ograniczeni umysłowo to my chyba nie jesteśmy... xd'


Też jestem optymistą xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości