♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#16
22-09-2013, 23:32
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Można się chwalić, oczywiście, i prosić o rady, by się dokształcać i kształtować. Lecz to nie jest strona tego typu ;3 tu, ma być ładnie i schludnie, a na dA np wrzuca się rzeczy, co do których potrzebujemy rad
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Śpioch
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:43 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 35
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 35

#17
22-09-2013, 23:38
Prawa autorskie: tapeciarnia/Karolla007

No ja rozumiem Arne, Ariusz, Metody, :) Ale to jest fenek jakby kto zauważył. A pochwaliłam się tylko 2 osobom.Ale chwalić się nie będę:P To nie przystoi :P Macie racje skasuje tego avka i wstawię zwykłą fotografię.
[Obrazek: 33w83tz.jpg]
Eliana
Konto zawieszone

Gatunek:Lioness Płeć:Samica Wiek:1r Znamiona:0/0 Liczba postów:227 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5

#18
22-09-2013, 23:52
Prawa autorskie: RagDrawer || Domisea

Znowu robienie problemu z dupy, no ludzie.
Z jednej strony popieram Kami, ale z drugiej nie, a to tylko i wyłącznie dlatego, że jeżeli ta 'propozycja' zostałaby wcielona w życie to na forum, na którym tak na dobrą sprawę znajdują się osoby które albo w ogóle nie rysują, albo takie, które się dopiero uczą, albo takie, którym to najzwyczajniej w świecie nie wychodzi, wtedy aby przestrzegać tych wymogów i mieć w miarę estetyczny avatar byłoby nabrane z internetu kilka lineartów, nie ma w sumie dużo ładnych.. No ale, zmierzając do sedna, istnieje duże prawdopodobieństwo, że co 3 postać miałaby w użyciu ten sam lineart co też jakby za ciekawie nie wygląda.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.
[Obrazek: elianakom_by_domisea-d6pycxi.png]Charahub.

ter>GŁOS dorosłej[/center]
Śpioch
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:43 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 35
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 35

#19
23-09-2013, 00:04
Prawa autorskie: tapeciarnia/Karolla007

A mam pytanie a co by zrobiła administracja gdyby użytkownik np mial postac fenka a wstawił przez pomyłkę np Człowieka? I przez miesiąc nie miałaby neta. Wtedy taka osoba byłaby ukarana?
[Obrazek: 33w83tz.jpg]
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#20
23-09-2013, 00:11
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

lol no bo przecież fenka i człowieka łatwo ze sobą pomylić
Na początku poprosiłaby o zmianę avatara, a jeśli nie byłoby odzewu, to by go ściągnęła.
Mael Loki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#21
23-09-2013, 10:36
Prawa autorskie: Kamilionheart/ Disney

Eliana napisał(a):Znowu robienie problemu z dupy, no ludzie.
Z jednej strony popieram Kami, ale z drugiej nie, a to tylko i wyłącznie dlatego, że jeżeli ta 'propozycja' zostałaby wcielona w życie to na forum, na którym tak na dobrą sprawę znajdują się osoby które albo w ogóle nie rysują, albo takie, które się dopiero uczą, albo takie, którym to najzwyczajniej w świecie nie wychodzi, wtedy aby przestrzegać tych wymogów i mieć w miarę estetyczny avatar byłoby nabrane z internetu kilka lineartów, nie ma w sumie dużo ładnych.. No ale, zmierzając do sedna, istnieje duże prawdopodobieństwo, że co 3 postać miałaby w użyciu ten sam lineart co też jakby za ciekawie nie wygląda.


Aby jednak nie przesadzasz? oczaj mojo kolekcje lineartów z DA http://kamilionheart.deviantart.com/favourites/40554871 >3
Świat jest wielki..
[Obrazek: 12w-2.png]
A ja mały..
A ten tekst to tylko zapychacz podpisu :D
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#22
23-09-2013, 10:51
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

No właśnie, nie przesadzaj - dobrych lineartów jest bardzo dużo, a zawsze znajdzie się ktoś, kto z dobroci serca może je komuś pokolorować.
Mael Loki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#23
23-09-2013, 11:25
Prawa autorskie: Kamilionheart/ Disney

Moran napisał(a):No właśnie, nie przesadzaj - dobrych lineartów jest bardzo dużo, a zawsze znajdzie się ktoś, kto z dobroci serca może je komuś pokolorować.


Np w avatarni :3
Wystarczy poszukac, poprosić.. to nje jest ciężka robota.
Świat jest wielki..
[Obrazek: 12w-2.png]
A ja mały..
A ten tekst to tylko zapychacz podpisu :D
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#24
23-09-2013, 12:06
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

W ogóle po kij ta cała dyskusja skoro użytkownicy i tak mają w zwyczaju używać avataru, przestawiającego postać?

Serio, naprawdę nie rozumiem, skąd wzięła się wielka burza mózgów wokół problemu którego przecież nie ma.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Mael Loki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#25
23-09-2013, 12:54
Prawa autorskie: Kamilionheart/ Disney

Ragnar napisał(a):W ogóle po kij ta cała dyskusja skoro użytkownicy i tak mają w zwyczaju używać avataru, przestawiającego postać?

Serio, naprawdę nie rozumiem, skąd wzięła się wielka burza mózgów wokół problemu którego przecież nie ma.


Jakich burz, nie nazywaj burza delikatnego zmącenia kijaszkiem tafli niewielkiej kałuży >3
Propozycje to nie musza być olbrzymie idee zmiany całego forum, jeno sugestie, drobne pomysły.
Poza tym kulturalnie wymieniamy poglądy wysuwając argumenty :3

btw. jak tam moszna Ragnara? Stęskniłam sie za tym woryszkiem :D
Świat jest wielki..
[Obrazek: 12w-2.png]
A ja mały..
A ten tekst to tylko zapychacz podpisu :D
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#26
23-09-2013, 13:30
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Nieno w porządku, nie mam nic przeciwko drobnym zmianom na lepsze, ale nie masz wrażenia, że szukamy problemu tam, gdzie go nie ma?

No bo serio, istotą tego tematu są avatary, nieprzedstawiające postaci, ale czy mieliśmy kiedykolwiek podobny, wielokrotnie powtarzający się problem? Bo mi się wydaje, że raczej nie. No i o czym tu teraz dyskutować?


btw. trochę zaniedbana, ale jakoś się jeszcze trzyma kwik
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#27
23-09-2013, 15:40
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja proponuję coś takiego: av musi przedstawiać postać w dowolny sposób, ale w profilu musi być przynajmniej jeden obrazek postaci, z którego można wywnioskować jej wygląd (czyli musi być morda w avie i/lub podpisie).
Hmh?
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#28
23-09-2013, 15:54
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Do propozycji Feliji dodałabym jeszcze, że to może być po prostu link do obrazka z postacią. Jeśli ze względów estetycznych nie chce wstawiać całego obrazka w podpis, a na avatarze ma tylko np. oko postaci, to może przecież gdzieś taki link wstawić.
Eliana
Konto zawieszone

Gatunek:Lioness Płeć:Samica Wiek:1r Znamiona:0/0 Liczba postów:227 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5

#29
23-09-2013, 16:23
Prawa autorskie: RagDrawer || Domisea

Tak jest na ogół. Najwiecej lineartów w użyciu jest Malaiki :3
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.
[Obrazek: elianakom_by_domisea-d6pycxi.png]Charahub.

ter>GŁOS dorosłej[/center]
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#30
23-09-2013, 20:14
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Wtrącając moje skromne zdanie: zgodzę się z Felką i Elianą.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości