♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#1
24-09-2013, 17:13
Prawa autorskie: Malaika4

Wpadłam właśnie na pomysł na stworzenie czatu głosowego. Już po nazwie połowa użytkowników biedzie wiedziała co mam na myśli. Chciałam zaproponować by stworzyć taki czat. Może na Skype? Ponoć tam jest opcja konferencji. Wiem że zbytnio się tutaj nie rozpisałam, ale jeśli się tym zainteresujecie i jak będą pytania proszę piszcie.
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#2
24-09-2013, 17:19
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

klient TeamSpeaka jest lepszy niż Skype - został stworzony do rozmów grupowych, w przeciwieństwie do Skype'a.
Arne
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wisi Mojżeszowi 5 złotych Liczba postów:176 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#3
24-09-2013, 17:24
Prawa autorskie: Ja -w-

Mam Skypa i przeprowadzałam konfy głosowe, chociaż nie wiem na co bym się przydała na tlkowej <D'
[Obrazek: 5ulbvk.png]
Metody
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:102 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 83
Zręczność: 61
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 10

#4
24-09-2013, 17:28
Prawa autorskie: Moi et Ragi

Ja osobiście nie lubię rozmawiać nawet i przez telefon, na skype bym się chyba za wielkim przeproszeniem zesrała jakbym miała gadać eh "D i też ja za wiele nie mam ważnego do roboty tu, a nawet w sumie chyba nic, więc mogłabym tam walić jedynie suchary
[center]Theme song

De mortuis nil nisi bene  
Warto umrzeć za taką cenę


Jes­teś duszą Wszechświata i duszy Wszechświatem

My body is merely the shell of my soul
But the flesh must be given its due



[Obrazek: meto_by_ragdrawer_d77o2ow_by_szczurzyslawa-d77o6db.png]


Mam ja lapacho
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#5
24-09-2013, 18:51
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

TeamSpeak jest idealny do rozmów konferencyjnych - chociażby dlatego, że nawet, gdy wyjdzie Ci osoba, która na Skypie trzyma konfę, nic się nie dzieje, Wy gadacie dalej. Poza tym, gdy gadasz przez TS, musisz wciskać jakiś klawisz, by było Cię słychać - gdy tego nie robisz, nie odbiera Ci dźwięków, które normalnie są odbierane przez mikrofon - np. rozmowę Twojej mamy, czy to, że Ci siostra płacze w pokoju obok, jakieś stukania i pukania, które generalnie w rozmowach męczą.

Ale, pomysł sam w sobie nie wiem, czy ma rację bytu. Nie rozumiem za bardzo jego idei.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
24-09-2013, 18:51
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

O, dobry pomysł. Może przy okazji ktoś wreszcie nagra fajną audycję, bo moje ostatnie były nudne i w większości nieopublikowane. xd

[ Dodano: 2013-09-24, 17:55 ]
A tak ogólnie to nie wiem, jak to widzicie w praktyce. Może po prostu założyć temat, w którym będzie można umówić się na skype/teamspeaku albo nawet gg? Takie 'szukam osoby do pisania/gadania' w wersji pozafabularnej. :)
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#7
24-09-2013, 19:15
Prawa autorskie: Malaika4

Widzę że zdania są podzielone. Ja mogę jedynie powiedzieć że pomysł Feliji nie jest zły.

Ps. A tak poza tym to można zrobić wątek gdzie będzie można uwić się na pisanie fabularne, pojedynek i tak dalej.
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#8
24-09-2013, 19:18
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=418

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=168
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#9
25-09-2013, 19:09
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Cytat:Ja osobiście nie lubię rozmawiać nawet i przez telefon, na skype bym się chyba za wielkim przeproszeniem zesrała jakbym miała gadać eh "D i też ja za wiele nie mam ważnego do roboty tu, a nawet w sumie chyba nic, więc mogłabym tam walić jedynie suchary

Sister? ;___;


A tak wtrącając się: fajniutko byłoby mieć własny, KL'owski serwer na ts'ie, ale takowy jest płatny. Są jakieś serwery wolne, gdzie można wbijać, ale trzeba się liczyć wtedy z przeszkadzaniem i kilkoma innymi niedogodnościami. Poza tym trzeba by było umówić jakiś konkretny pokój, który pewnie często by się zmieniał.

Konfy na skypie? Lipa. Każdy może umawiać się i bez zbędnych formalności na forum, a w przeciwieństwie do TS'a, nie każdy może dołączyć się do rozmowy.

Temat do umawiania się na skype? Też beznadzieja. Jak ktoś kogoś lubi, albo jest kimś zainteresowany, cokolwiek, to przeważnie ów rozmowy są przeprowadzane bez pomocy forum.

Także... TS tylko, ale nie wiem ile to kosztuje i ile trzeba by było się złożyć (jeśli można wysłać SMS'a, to mogę zapłacić do 25zł) i stworzyć własny serwer. Jeśli bez kupowania własnego miejsca, trzeba by było po prostu gdzieś umieścić info, gdzie aktualnie KL się zbiera .3.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#10
25-09-2013, 19:19

na wolnych serwerach się zakłada pokój z hasłem - albo podnajmuje pokój od kogoś, kto ma płatny serw. i już.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
25-09-2013, 22:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wątpię, żeby była potrzeba zakładania płatnego. Jeśli już, to byłabym za tym, co pisze MG (ta xp).
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#12
25-09-2013, 22:53
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

sorry, zapomniałam się wylogować. :D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości