♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shetani
Gość

 
#1
17-10-2013, 21:27

Więc zaczynamy: Urodziłam się pewnej zimnej, grudniowej nocy. Mama była jakąś sekretarką, tata siedział w więzieniu, przez co nikt nie chciał się ze mną bawić. W szkole nazywali mnie ,,kryminalistka", ciągle na mnie donosili, bili mnie... często zmieniałam szkoły a moim jedynym prawdziwym przyjacielem był stary kot Mruczek, w którego obronie walczyłam jak lew, kiedy mam chciała go oddać do schroniska z powodu podeszłego wieku. Potem mam zmarła na zawał, a ja wychowałam się u babci. Miałam i dalej mam dla niektórych wręcz odrażający charakter. W realu nie mowie za wiele, natomiast uwielbiam pisać na starym jak świat komputerze, który mama dała mi na któreś urodziny. Często chodziłam do psychologa, żeby zrobił coś z moim odstraszającym charakterem. Jestem raczej typem samotnika. Obecnie mam 11 (tak!) lat, mam młodsza o rok siostrę, pomagam w schronisku dla zwierząt.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości