♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#1
01-11-2013, 23:46
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Frigg jest córką Deyne Nyoty i Ragnara więc automatycznie przynależy do Świtu. Miała być prowadzona przez Morana, ale jak widać nie wypaliło.

Postać ma około miesiąca i nie jest rozwinięta choćby w minimalnym stopniu (patrz posty fabularne) więc jeśli znalazłby się na nią chętny, to będzie mieć spore pole do popisu. Aktualnie przebywa pod opieką Deyne, póki co nie znając swojego ojca.

Chciałabym, żeby zajął się nią ktoś odpowiedzialny, który nie znudzi się i nie porzuci jej po 2 tygodniach, szczególnie, że to postać, którą trzeba zarówno grać jak i stworzyć od podstaw.
Zależy mi na kimś, kto serio zaangażuje się i podoła prowadzeniu lwiątka, co szczerze mówiąc nie jest proste, jeśli chce się coś sobą wnosić do fabuły i na dodatek robić to ciekawie.
Znajomość ortografii, posty na poziomie i kilkumiesięczny staż na forum mile widziane.

i wisienka na torcie czyli jeszcze ciepły rysek Frigg, coby ta straszna gęba na jej aktualnym avie nie odstraszyła potencjalnych chętnych:

[Obrazek: 2pyzvyx.png]
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Rin
Gość

 
#2
01-11-2013, 23:54
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja mogę. Mam mnóstwo wolnego czasu (5 klasa więc dużo tych lekcji nie ma). Frigg (czy tam Maisha) ma ładny design. Będę się starać bardzo bardzo o tak jak z Gdańska do Zakopanego. Posty będą długie itp. Więc mogę?
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#3
02-11-2013, 00:00
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja się na poziomie nie czuję, lecz tak jak niektórzy mają awersję względem dzieci, tak mnie ciągnie ku pisaniu nimi (czyżby podobny poziom intelektualny?) co nie znaczy iż potrafię, lecz już mi majaczy na małą jakaś wizja. Oczywiście, kont to je będę mieć w trzy i trochę, puki co-zdaje mi się, że się nie walę na łeb na szyję i takie tam. Blah blah.

Po prostu jestem nazbyt entuzjastyczna wpychając tyłek wszędziee. I poznać rozbieżność imion chcę hah xD
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Eliana
Konto zawieszone

Gatunek:Lioness Płeć:Samica Wiek:1r Znamiona:0/0 Liczba postów:227 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5

#4
02-11-2013, 00:22
Prawa autorskie: RagDrawer || Domisea

Gdyby nie 5 kont to bym sie podkusiła, a piszę tutaj posta bo chcę powiedzieć, że chibi- mega <3
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.
[Obrazek: elianakom_by_domisea-d6pycxi.png]Charahub.

ter>GŁOS dorosłej[/center]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#5
02-11-2013, 00:25
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak dla mnie to ona spogląda z takim... politowaniem xD Dobra, off topię
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#6
02-11-2013, 01:07
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie dam rady pisać więcej niż trzema postaciami... heh... ale ta suróweczka jest więcej niż kusząca ^^' Mogłabym Liwię przegonić na cztery wiatry, póki dla fabuły jest mniej niż zerem, ale też to moje psisko lubię. Dylemat życia, a i tak nie wiem, czy by ktoś moją kandydaturę rozpatrywał xD
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#7
02-11-2013, 01:12
Prawa autorskie: Ragous

Too late
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#8
02-11-2013, 01:31
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Albo nie zupełnie *hue hue hue*
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości