♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
10-01-2014, 23:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Poprzednia edycja forum: http://krollew.mojeforum.net/ niedługo zniknie z internetu na skutek upadku serwera mojeforum.net.
Nasza baza danych została przeniesiona tutaj: http://krollew.forumoteka.pl/

Co jest na nowej edycji starego forum?
- fora
- konta
- posty
- rangi
- grafiki
- shoutbox (nie jest potrzebny, ale... nie da się go wyłączyć)

Czego nie ma?
- pól profilu
- grup
- stylu forum

O ile styl i grupy nie są istotne, o tyle pola profilu to już trochę inna kwestia. Do 15.01 (wtedy forum na mf zostanie automatycznie usunięte) można spisywać informacje, które są zawarte w polach profilu - później, wiadomo, nie będzie to możliwe.
Miałabym ogromną prośbę do wszystkich, którzy posiadają konto na starym forum - zalogujcie się na jego nowej edycji, tam edytujcie swoje profile i wpiszcie do podpisów nicki autorów swoich avatarów/log (na zasadzie: avatar/logo © nick). Nie wyrzucajcie ich, niech one będą - zawsze lepiej przegląda się stare posty, gdy wiemy, jak wygląda dana postać.

Jeśli ktoś chciałby pomóc w przepisywaniu autorów grafik pozostałych osób, które napisały sporo postów na starym forum, niech zgłosi się do mnie.
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#2
12-01-2014, 12:19
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Łał, ale fajnie, jesteś wielka!

Szkoda byłoby, gdyby tak wiele informacji o starych postaciach przepadło. Dobra robota przy załatwieniu przeniesienia starej wersji forum!

Jak coś jeszcze mogę pomóc to z chęcią.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
12-01-2014, 12:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie, już zrobiłaś wszystko, co się dało. Dzięęęki raz jeszcze! Kochana jesteś! ^^
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#4
14-01-2014, 21:46
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

To prawda co mówi Felka niestety upada moje forum net. I zostanie moje forum skasowane. A wiadomo dlaczego upadło?
[Obrazek: 30bh8jr.png]
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#5
14-01-2014, 22:11
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Co ja myślę? Pewno z powodu licznych problemów z serwisem (zdarzało się, że fora nie działały po kilka dni) wiele większych zgromadzeń się poprzenosiło na inne hostingi.
mojeforum przestało się cieszyć zainteresowaniem, a co w związku z tym, reklamy nie przynosiły dochodu niezbędnego do utrzymania serwisu :3

Detective Akira is on the case! :D
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#6
14-01-2014, 23:43
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

To prawda nie działały i były jakieś dziwne błędy.
A reklamy mogli wycofać i ulepszyć serwis np ulepszając schout, panel robiąc coś na wzór czo.pl
[Obrazek: 30bh8jr.png]
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#7
15-01-2014, 16:04
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Nie mogliby, bo admini przestali się tym serwerem interesować, co z automatu skreśla wszystko. I po prostu upadł, kiedyś kolos, który stał ostatnimi czasy na glinianych nogach.
A szkoda, na mojeforum.net praktycznie większość zaczynała, pamiętam czasy świetności tego. Sniff.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#8
15-01-2014, 17:01
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie rozumiem nad czym ten beeek. Przecież to tylko serwis. Carpe diem, miśki. Na wzór mojeforum.net i nam będzie dane kiedyś paść.

Ano dziękować Felce, Hewie i innym, co pomyśleli o archiwizacji starych postów. Mrau dla Was.
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#9
15-01-2014, 17:45
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

W sumie macie racje. Dziękuję Felka i Hewa. A jak się robi zapasową kopię?
[Obrazek: 30bh8jr.png]
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#10
15-01-2014, 18:14
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

To się nazywa zwykły sentyment, ot. :3
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#11
16-01-2014, 10:43
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

Masz na myśli moją poprzednią wypowiedź? Czy swoją? Rano nie mam głowy. Jakby co pytam jako użytkownik też posiadający swoje fora. Próbowałam zrobić ale nie ma żadnej opcji kopiuj czy coś, to dałam spokój. A pytam na wszelki wypadek. Za wszelką pomoc w odpowiedzi dziękuję.
[Obrazek: 30bh8jr.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości