♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Alve
Konto zawieszone

Gatunek:tigon Płeć:Samiec Wiek:dorosła Liczba postów:127 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

21-10-2013, 23:47
Prawa autorskie: ja/xchima

/To trzeba to było uściślić w podaniu o akcję, a nie teraz marudzić.
I nie, "może być gwałt" to nie jest jednoznaczne stwierdzenie więc nie ma się co dziwić, że wyszło inaczej.

Zresztą reklamacje to do MG, w końcu on prowadził akcję.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

26-10-2013, 18:34
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

/Dobra, sama sobie poradzę/

Eleyna nie chcąc już dłużej przebywać z tym oto osobnikiem, którego skrzywdzono na starcie, postanowiła opuścić to miejsce. Idąc jednak posłała mu spojrzenie pełne pogardy. Nie będzie tracić czasu, ani nerwów na tego gbura.


/z.t./
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

11-04-2015, 22:52
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Zamiast lecieć na wschód jak prosił Sadism, obrała inny kierunek. Bardziej na południe. Łąka którą zauważyła wydawała się dobrym miejscem. Nie poniesie go dalej dopóki na osobności nie powie o swoich planach. Zataczając koła zniżała swój lot szykując się do lądowania. Gdy dotknęła szponami ziemi odezwała się.
- Jak wrażenia?
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

12-04-2015, 13:11
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

// Sry że nie mogłem odpisać//

- Sssstraassznie wysoko latasz. Okropne. Ale bardzo szybkie. Może się przyzwyczaję...
Momentalnie ześliznął się na ziemię kiwając głową na lewo i prawo. Wszystko mu się kręciło.
- No cóż. Nie tu planowałem wylądować...- stwierdził gdy przypatrzył się okolicy.
-Czy ty coś knujesz Vult?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

12-04-2015, 15:42
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Parsknęła tak, że nie mógł ocenić czy to ze śmiechu czy z zagniewania. Przekręciła łeb na bok łypiąc na niego ślepiem.
- To samo mogłabym powiedzieć o tobie - odparła na jego ostatnie pytanie. Nie bez powodu żmija planuje szybko się poruszać. Z chęcią się dowie o co chodzi. Jeśli jednak nie będzie skory odsłonić jej fragmentów układanki, możliwe że następnym razem zrzuci go do rzeki.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

12-04-2015, 17:14
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

- Cóż.
Podpełzał do Vult i wysoko podniósł łeb by mieć ją "w zasięgu ugryzienia".
- To piękna okolica. Większość ziem jednak jest pod czyimś władaniem. Złym władaniem. Złym w sensie- nieodpowiednim. Wartałoby dać stworzeniom z tych ziem wybór. Uważam że władza która nic nie robi, a jedynie "stoi na straży pokoju" jest nic nie warta. Dlatego Lwie Ziemie są po prostu słabe. Ziemie niegdyś należące do tych ponoć "silnych i złych" lwów., aktualnie nie budzą już grozy. Z kolei o tych księżycowych zabobonnych to nawet nie wspomnę. Powinniśmy zrobić albo zamach stanu, albo stworzyć 4 opcje. To trudne, aczkolwiek bardzo dobre wyjście.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

12-04-2015, 18:28
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Trawiła przez chwilę sens jego słów. Cofnęła się dwa kroki i wymijając go dreptała dookoła rozmyślając. Nigdy zbytnio nie angażowała się w sprawy i terytoria innych. Miała ważniejsza zmartwienia na głowie. O ile namieszanie i zmącenie czyjegoś spokoju można by uznać za zabawne tak panowanie mniejszych gatunków nie odniesie sukcesu. Żaden większy zwierz nie przyłączy się do bandy pod przewodnictwem gada.
Zatrzymała się.
- Mała głowa, wielkie plany. Jak zamierzasz im zaszkodzić? Ewentualnie pozyskać rekrutów...
Podjęła decyzję, poczeka, zobaczy jak to rozplanuje Sadism. Z ciekawości jak to wszystko się potoczy a może i dostarczy jej rozrywki.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

12-04-2015, 20:44
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Spodziewał się. Spodziewal tego, ze inni nie będą przychylni. Jeśli nie jest się wielkim i silnym, wielu uznaje takich za bezużytecznych. I właśnie dlatego Sadism tak bardzo chciał zdobyć coś więcej. By udowodnić, ze i takie jednostki potrafią zagrozić większym.
-Ja, jestem zaledwie wężem. Jednak mam jad zdolny powalić słonia, jeśli odpowiednio go ugryzę. Ty jesteś zwykłą sępicą. Można cię ogłuszyć jednym uderzeniem łapy w głowę. Dlaczego więc nabijasz się z lwów? Bo latasz. one tego nie potrafią Vult. One nie mogą ci nic zrobić. Chyba ze nauczą się latać -w co wątpię.
Łypnął ślepiami zadowolony i pokiwał się trochę na lewo i prawo.
Obydwoje irytowaliśmy lwy ssssamym swoim towarzystwem. To brak szacunku. Brak który trza naprawić. Zresztą, zobacz. Połączyliśmy ssssiły na chwilę, i wąż, pierwszy raz w historii poleciał. Chyba ze woziłaś jakiegoś przede mną?
Zniknął w trawie po czym pojawił się za Vult.
- Zassskoczymy ich! Nie sssspodziewają się jadowitego węża który pojawia się znikąd!
Znów ukrył się wśród traw sycząc głośno.
- Ale fakt, przydałaby się jakaś marionetka w naszych... cóż niezbyt to dobre określenie dla węża... ale w naszych łapach czy tam szponach . Jakis duzy kotowaty który budziłby grozę. Ale jak już mówiłem, wystarczyłoby spróbować zamachu stanu. W takim stadzie w którym nie potępili by zwycięstwa silniejszego.
Zastanawiał sie. Ryzyko takich działań było ogromne. Ambicje węża były równie wielkie.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

13-04-2015, 21:12
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Starała się nadążyć za nim wzrokiem ale tylko zakręciło jej się w głowie i darowała sobie.
- Nie wyśmiewam twojej idei. Koncepcja takiego planu jest dość interesująca. Szalona! Aczkolwiek z nikłą szansą powodzenia. Nad czym można ubolewać. I tak masz rację, gdziekolwiek się nie pojawimy wywołujemy negatywne emocje wśród innych zwierząt. Przywykłam do tego i przestałam tak zwracać na to uwagę. Jakby było to coś normalnego, choć ubliżać sobie nie pozwolę. – Pokręciła przecząco łbem.
- Sadism, naprawdę uważasz że dasz radę przeciągnąć na swoja stronę kocura? – Westchnęła przeciągle. Wszak to nie takie proste, lwy żyją stadnie i są przeważającą ilością kotowatych w tych rejonach. Musiałby mieć naprawdę dobre argumenty. Póki co wszystko było w proszku. Trzeba by znaleźć miejsce, które nie należy do nikogo, miejsce w którym spokojnie będą mogli knuć spiski, odpocząć, posilić się i czuć bezpiecznie.
- Potrzeba nam kryjówki.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

15-04-2015, 09:57
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Pokiwał głową ze zrozumieniem.
-Nie uważam, tylko to zrobię. Z tym że musimy mieć dobre argumenty. I odpowiedniego osobnika.
Gdy nawiązała temat odnalezienia kryjówki, to momentalnie pojawił się przed nią.
Myślał spokojnie co jakiś czas wysuwając język by sprawdzić czy nikt się nie pojawił w okolicy, bo jak każdy wąż także Sadism miał zmysł węchu na języku.
-Racja. Tylko to musi być miejsce bez zbędnych gości. Najlepiej na odludziu.Znasz takie okolice?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

15-04-2015, 22:23
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Popatrzyła w niebo popadając w zadumę. Przypominała sobie miejscówki, na które większej uwagi nie zwracała a mogłyby stanowić odpowiednie schronienie dla bandy. Zawsze bardziej interesowały ją drzewa i półki skalne, na wysokości czuła się bezpiecznie. Chciała więc uwzględnić te dwie opcje. Niech reszta sypia sobie w jaskiniach a ona sobie znajdzie wysoko postawione miejsce.
- Chyba przychodzi mi coś na myśl. Jest takie miejsce, które kiedyś widziałam. Zlepek skał, dobre na wybudowanie gniazda. A i możliwe, że jakaś grota się znajdzie, która byłaby w stanie pomieścić zwierzęta lądowe. - Oderwała wzrok od nieba i spojrzała na Sadism'a.
- I nie przypominam sobie bym widziała tam kogoś. Raczej opuszczone.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

15-04-2015, 22:50
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

-Ossssobiście przepadam za miejscami bagnistymi, z dostępem do wody czy traw. Ale wśród małych jaskiń też jest dobrze.
Znów podniósł łeb i zadowolony kołysał się patrząc w oczy Vult, co jakiś czas wysuwając język.
Kojarzył jakieś stare bagna, i ogółem ziemie lwów jakoś znał, ale abrdziej z opowiadań. Liczył że Vult nie próbuje bo wrobić.
-No to lećmy. O ile wiesz dokłądnie gdzie.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

15-04-2015, 22:55
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

- Bagna? - Zdziwiła się.
- Chcesz żeby nam się potopiło stadko? - Zachichotała - Znaczy mi to tam obojętne, ale inni mogliby mieć problemy na takim terenie. Jeśli nie wiedzieliby gdzie łapę postawić. - Nachyliła się by mógł się znów wpleść wokół szyi.
- Do tego prawdopodobnie ciężko będzie tam o zwierzynę, no chyba, że lubisz sobie wyławiać mułowate, obgniłe mięsko. Możemy polecieć w różne miejsca i ocenić ich stan.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

16-04-2015, 16:51
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

- Cóż. Zgadzam się. Niech tak się sssstanie. Lećmy.
Owinął się jej wokół szyi i po chwili był gotowy do lotu trzymając się mocno i kryjąc wśród jej piór.
Zastanawiał się kto jest takim osobnikiem, który mógłby im pomóc. Chyba najlepszym wyjściem byłby jakiś samotnik.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

16-04-2015, 21:56
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Westchnęła ciężko, szykuje się długa podróż w poszukiwaniu konkretów.
Bez zbędnych słów, zamachała energicznie skrzydłami i wzbiła się w powietrze z wężem.

z/t x2


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości