♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
28-03-2014, 23:24
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Już jest cała, łapać. :)

[Obrazek: plst_mini.gif]



----------------

Pamiętacie jeszcze nasze radio forumowym? Jutro planujemy nagrać audycję. Jako że to pierwsza audycja od dawna, to będziemy mieli powiększony skład jej uczestników.  
Do każdego z nich możecie zadawać pytania, które będą wyczytywane i będą na nie udzielane odpowiedzi. Można też dedykować piosenkę któremuś z userów forum lub podesłać same pozdrowienia. Pozdrowienia można wysyłać też do mnie na PW.

Kod:
Pytanie do:  
[b]Fel:[/b]  
[b]Khayaal:[/b]  
[b]Akiry:[/b]  
[b]Padme:[/b]  

[b]Pozdrowienia dla:[/b]  
ew. [b]Piosenka:[/b] [bez dedykacji / z dedykacją dla ...]
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#2
29-03-2014, 15:02
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Pytanie do:
Fel: wiesz, Vei traci swoje szanse, just sayin' >3
Khayaal: Jak bardzo mnie kochasz i za co?
Akiry: Czemu Akira ma pełną grzywę, podczas gdy jest rocznym podrostkiem? xd
Padme: Jakiś pomysł co dalej z Padme? lepiej, żeby był, bo będę prawdziwie niepocieszona, a jeszcze taka nie byłam więc nawet nie jestem w stanie powiedzieć, co się wtedy stanie :I

Pozdrowienia dla: mnie
ew. Piosenka: [bez dedykacji / z dedykacją dla ...] http://www.youtube.com/watch?v=hVIHCghbLFM eeee nie wiem, może komuś, komu się to w ogóle spodoba xd
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#3
29-03-2014, 19:27
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Pytanie do:
Fel: Jak to jest być sercem (bo rolę głowy bardziej przypisałabym Khay) forum, które ma bagatela niecałe 8 lat?
Khayaal: Bardzo ciekawi mnie, kim jest Twoja ulubiona postać z "Sherlocka" i czemu właśnie ona, ale że większość forum zapewne nie oglądała (polecam!) i nie wie, o co chodzi - czemu studia, które mają powiązanie z arabskim? I jak to jest uczyć się tego języka? Literki wyglądają dość... Jak jakiś dziwny kod. Nie pamiętam, na jakim kierunku jesteś, niemniej to dość, hm... Nietypowy język.
Akiry: Szukam imienia dla pewnej kluski. Wygląda tak: http://i1279.photobucket.com/albums/y527...bef763.jpg http://i1279.photobucket.com/albums/y527...9acbdf.jpg (tak, to moje ręce i włosy) Jakieś propozycje? Dodam, że to samiczka. :3
I nie, to nie jest mój pies, ale znajoma nie ma pomysłu, a nie chce, by skończyła jako "Kluska" przez całe życie. xP
Padme: Czy przyjedziesz tu do mnie. Aby się wpisać do notesu. A na poważnie, to jazda konna - co jest w niej takiego, że pomimo tego, że jest niebezpieczna (bo jest, jak wszystko zresztą), tak wielu ludzi ją uwielbia, Ty też, i za co. Wiem, że Akira też jeździ, Fel też się zdarza, sporo osób z tego forum uwielbia konie (po czym wnioskuję, że to dobre pytanie), więc możecie wszystkie trzy odpowiedzieć.

Pozdrowienia dla: Stężeń molowych, z którymi nie chce mi się zapoznawać, a muszę.
ew. Piosenka: [bez dedykacji / z dedykacją dla ...] -
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#4
29-03-2014, 19:43
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Pozdrówcie mnie, bo mi smutno i Kaha, bo go kocham, bardzo proszę.
I jeszcze fajosko by było, gdyby Khayaal nam coś ładnego po arabsku powiedziała, bo ten język tak ładnie brzmi <3
I jeszcze życzenia powodzenia ode mnie na sami-wiecie-czym w maju dla Felci, Deri, Raga i Korrkę i innych sami-wiecie-co-piszących, o których zapomniałam (Entschuldigung!).
Odpowiedz
Inali
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Rok i 2 miesiące Liczba postów:15 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#5
29-03-2014, 20:23
Prawa autorskie: Wychodzi na to, że ja C:

Pytanie do:
Fel: Jakie to uczucie, nagrywać audycję? Skąd bierzesz pomysły na tematy? C:
Khayaal, Akira, Padme: Pytanie to to nie jest, ale chciałam wam wszystkim powiedzieć "hej" :'D


Pozdrowienia dla: Rozy, o! ;W; Takie serdeczne, cieplutnie i milaśne!
Piosenka: [bez dedykacji / z dedykacją dla (również) Rozy] 30 Seconds to Mars - Kings and Queens
Odpowiedz
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#6
29-03-2014, 20:42
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Pytanie do:
Fel: ...<myśli> O, wiem! Planujesz od teraz częstsze audycje? Masz może na ten temat jakieś plany, konkursy, tematy czy też inne króliczki z kapelusza dla urozmaicenia owych audycji? :D No i wiadomo, chętnie wpadnę na którąś audycję XD
Khayaal: Czemu Khay ma paski na mord<zie>ce?
Akiry: Co tam ciekawego u Ciebie? XD
Padme: Jak widzisz przyszłą relację Shyeiro i Sheyiry po tak długiej rozłące? :D

Pozdrowienia dla: A dla mnie i całeeego KL :D
ew. Piosenka: [ z dedykacją dla caluśkiego forum]
Katy Perry - Dark Horse (Official) ft. Juicy J
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#7
29-03-2014, 21:02
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Fel: wyobrażasz sobie moment opuszczenia forum? w ogóle bierzesz to pod uwagę (jeśli tak, to... kiedy?), czy planujesz troszczyć się o nas aż po grób? <3
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#8
30-03-2014, 16:21
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Można coś jeszcze zarequestować?
Bo chcę zdjęcie Łajzy :3
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
30-03-2014, 17:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Póki co, zgrałam 3 części audycji. Kolejne będę pojawiać się w tej samej playliście - prawdopodobnie nastąpi to jutro.

KLIK
Odpowiedz
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#10
30-03-2014, 18:43
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Pytanie do:
Fel: Jakim cudem potrafisz prowadzić tyle postaci na raz?
Khayaal: Dzięki wielkie. Jedno zdanie, a potrafi poprawić humor- czyli coś, czego mi dziś brakuje. :)
Akiry: Czy Akira ma w planach powrót do Świtu?
Padme: Jak coś wymyślę, to dam znać. x'D



Pozdrowienia dla: Całej ekipy!
Piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=maRrmmIC8Yc
Może akurat komuś się spodoba.Mnie prześladuje trzeci tydzień.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
30-03-2014, 18:55
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

audycja została nagrana wczoraj xP także nie wiem, czy Wasze requesty jeszcze zostaną uwzględnione xD

Morą, zdjęcia Łajzy dla Ciebie, przebieraj wybieraj: https://plus.google.com/photos/107940624...OfQuN7DvQE
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#12
30-03-2014, 19:00
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

ommmm opuszki Łajzy są dwukolorowe *-*
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#13
30-03-2014, 19:01
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

bardzo dziękuję, proszę o pomizianie tego za uchem <3
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
30-03-2014, 19:03
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dzisiaj próbował zjeść mój obiad, kiedy babcia obróciła się tyłem do kuchni, więc mam dzień obrażania się na Łajzę. ale jak mi przejdzie, to pomiziam ^^
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#15
30-03-2014, 19:27
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

uzupełnienie do audycji:

w części drugiej mówimy o gifie:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/20...1396033134

oraz zdjęcie konia, które opisuję:
http://i.pinger.pl/pgr344/e80af6a70011c2...nulli6.jpg
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości