♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
08-04-2014, 18:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wieki nie było żadnej ankiety!

W postach możecie się bardziej porozpisywać na ten temat. :)
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#2
08-04-2014, 18:37
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Trzy razy z trzema innymi osobami. Za pierwszym razem z Nukotem/Shelothem, za drugim z Lucasem, za trzecim z Mosim (tak na momencik, był na Dniach Otwartych w moim liceum i wspólna znajoma nas przedstawiła).
Odpowiedz
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

#3
08-04-2014, 19:26
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Tylko z trzema osobami, z czego dwie osoby są z KL. Wpierw widziałem się z koleżanką, po czym trafiłem do Windu. Wracając do domu zajechałem jeszcze do brata do Poznania, gdzie udało mi się tak na szybko zorganizować spotkanie z Q. Co prawda nie mieliśmy okazji by jakoś długo porozmawiać, więc mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do kolejnego, tym razem dłuższego spotkania. ^^
Odpowiedz
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#4
08-04-2014, 19:53
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Po raz pierwszy z Ven, Shun i Lishą. W maju 2011, o ile dobrze pamiętam. Na chwilę, gdy przyjechały do Warszawy.

W sierpniu 2011 i lipcu 2013, z Naarą. Za mało. Zdecydowanie za mało.

Prawdopodobnie jutro, z Padme.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#5
08-04-2014, 20:01
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Nope, but I'm going to sweety (jak zapewne wiesz "D)
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Inali
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Rok i 2 miesiące Liczba postów:15 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40

#6
08-04-2014, 22:02
Prawa autorskie: Wychodzi na to, że ja C:

Tak! Z Rozą, na wakacje się spotkałyśmy i w ten czwartek ponownie mnie nawiedzi ;3;
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#7
08-04-2014, 23:02
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Tylko z jedną, ale to już wielokrotnie.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#8
09-04-2014, 16:06
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Wielokrotnie Surreal

Prócz tego:
(z KL) Shun, Hewa, Felija, Arham, Malaika, Lucas, Khayaal

(z innych for) Camillie, Zymeth, Yargol

i to chyba tyle...?
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
09-04-2014, 20:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Deś, jeszcze z Orestą się spotkałaś. Dwa razy. :) A na Falkonie 2012 nie widziałaś Frozen i VenvaTio?


Ja też miałam zamiar pogrupować sobie to tak jak Des, bo inaczej wyszłoby mi pomieszanie z poplątaniem. Widywałam się z wieloma osobami poznanymi przez internet w różnych okresach mojego życia, także tym przedKLowym. Jest to dla mnie w pewien sposób naturalne. Moi rodzice też już dawno się do tego przyzwyczaili, a z rodzicami Hewy to już praktycznie się zaprzyjaźnili i nawet chcieli z nimi wyjechać na wakacje. Widywałam się z tymi osobami podczas wycieczek, obozów, konwentów (Falkon, Uherkon) lub poprzez spotkanie się np. u mnie. Dlatego niektóre z tych spotkań trwały mniej niż godzinę, a inne kilka(naście) dni.

KL (kolejność w miarę chronologiczna): Malaika xkilka, Surreal x4, Sherkhan, Hewa xmnóstwo, Sheloth x3, Lucas x3, Cynka/Malimau, Desti/Akira x2, Machafuko, Khay, Rosalie, Mako x3, Arto/Makali.
Shun, Ate, Arham i Oresta to osoby z forum, które znałam wcześniej (mówiąc w uproszczeniu, bo to jest trochę bardziej pokręcone, o czym wspominałam w audycji).

Portal o Harrym Potterze: niejaka Ginn tudzież Ginny_Weasley12 czy jakoś tak (moje pierwsze internetowe spotkanie)
Forum http://forum.miau.pl/: mama007, Amika6 (dorosłe kobiety z Chełma, które na wakacje 2008 pomagały mi i Arhamowi ratować pewną kocią gromadkę)
StadoPsów: Archori x2
deviantArt: LadyFromEast, Shinigami-Golden, AFrozenHeart, VenvaTio
+ taka trójka randomów

To już chyba wszyscy.
W te wakacje planuję spotkać się ponownie z co poniektórymi wymienionymi tu osobami oraz zapoznać się paroma ciekawymi personami ze Śląska, Krakowa i okolic. :D
Odpowiedz
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#10
12-04-2014, 13:50
Prawa autorskie: malaika4//

O matko, gdy tak myślę z iloma osobami udało mi się spotkać w przeciągu tych kilku lat poznanymi przez internet. Trudno mi zliczyć z samego forum, starego i nowego miałam okazje poznać kilka osób osobiście:
hmm
Ven, Lisha, Surka (duhuhuhu) Desti (i jak tej nie przytulić XD ), Shun (uwielbiam tę wrednowata małpę..to nic że za każdym razem sie gryziemy XD ) ,Ate, Sheloth,Machafuko, Hewa, Naara (X3) , Shetani (aż dziw że udało się jej tyle razy mnie u siebie w domu uchować xD ) ..kurcze jeśli kogoś pominełam..przepraszam T,T

ale jeśli miałabym przejść do devianta, jest ich naprawdę sporo, do tej pory mam mocno zacieśnione przyjaźnie, jak np z Afrozenheart, Venvatio(moja kochana rodzina XD) Rrrax,Vilgrim,Bartmagus (są najczęściej widzianymi przeze mnie osobami i za każdym razem źle to się kończy dla naszych umysłów XD ..ach jak pomyśle o tym dziecięcym basenie gdzie cztery dorosłe baby w nim siedziały i jeden facet..to było urocze XD ) Gypsy Rat -przyjaciółka z dzieciństwa,znamy się już ponad 18 lat XD, Dasz, Mayocat, LadyFromEast, Shinigami-Golden, Jinx0, Darktiger-ex, Valvador, DaphneBlake, Wolfyeyes, LastMorph, Fayolka, Ravietta, N527, WinterShikari (khem.. ach jak wiele błędów człowiek w życiu popełnił-nie polecam xp ) ,Vaalandil,Natoli,Raafarem
Kurcze wiem ze to nie wszyscy, ale nie jestem wstanie co poniektóre osoby wypisać, niestety zmiana niców
jak np Laina czy też Darksoul (jej brat) wiem ze wrócili na DA ale kontakt się nieco urwał ^^;
(osoby poznane na pierwszym forum na jakie się zarejestrowałam w 2004 roku XD ..o matko to już 10 lat )
i to chyba będą wszystkie osoby ^^;
tak myślę...
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
12-04-2014, 21:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Mal, jeszcze znasz Orestę. Oresta=Glenda, widziałaś ją na moich urodzinach (chyba nawet dwa razy?) i Falkonie. ^^ I z Mako też się raz widziałaś.

Aaa mi się przypomniało, że tak z dA to na Falkonie '11 spotkałam Hienę004 (RRRAX) i WrednegoUltimate (VilGrim).
Odpowiedz
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#12
16-04-2014, 11:26
Prawa autorskie: malaika4//

Wiedziałam że musiałam o kimś zapomnieć, oczywiście że nie mogło być inaczej -przepraszam, ale nie ma co liczyć na moją pamięć T,T
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#13
16-04-2014, 12:30
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Mal, ale ty wiesz, ze to tak z miłości lD I sama jesteś wredną małpą, wredna małpo :x
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
01-05-2014, 23:16
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

jakiś milion razy z milionem osób. głównie na zlotach/konwentach, ale nie tylko. w tym dwa związki zaczęte przez wspólny serwer. x)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości