♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#16
12-05-2015, 12:29
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Myślę, że pomysł z dwoma linkami (drzewko ikonkowe i bez ikonek) jest dobry. I rzeczywiście nie robi większej różnicy, czy to jest 75x75, czy 100x100.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#17
13-05-2015, 13:13
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Znaczy, powiem tak. Ikonkami zajmę się w przyszłym tygodniu, w tym jeszcze mam matury, do których się przygotowuję i za dużo czasu by mi to zeżarło.

Ale przeanalizowałam wczoraj drzewko i z mojego punktu widzenia wygląda to tak: http://i1279.photobucket.com/albums/y527...g~original

Czerwoni to Ci, których proponuję usunąć. Wiem, że tam są też ważne postacie, jak Orni czy Nefilim, ale ich nie da się połączyć do tego drzewka. Może później warto byłoby się zastanowić nad zrobieniem w formie obrazka tych ludzi i rodzin, którzy byli ważni, ale nie są z głównej linii KLa (jak np. rodzina Ragnara czy Kahawiana), ale to później, nie wszystko naraz.
Zieloni zaś to Ci, co do których nie mam pewności i nie umiem jednoznacznie ocenić ich ważności. Dla mnie część jest ważna (np. Blizna czy Takara), cześć prawie w ogóle nie znam (np. dzieci Kiby czy Uhasia) ale ja jestem starym wyjadaczem, kojarzę ich, nie wiem jak to by wyglądało z perspektywy ludzi, którzy są tu krócej.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
13-05-2015, 16:21
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W jakim sensie nie da się dołączyć np. Orni i Nefilima?

Cytat:Może później warto byłoby się zastanowić nad zrobieniem w formie obrazka tych ludzi i rodzin, którzy byli ważni, ale nie są z głównej linii KLa (jak np. rodzina Ragnara czy Kahawiana), ale to później, nie wszystko naraz.

Tak, nad tym można by później pomyśleć.


Co do zielonych:

Na pewno zostawić: Favita, Shira, Athor, Blizna; Takara, Poison (ja bym je dwie zostawiła, żeby nie wyszło na to, że Stigma był jedynakiem; to ten sam miot, więc wypadałoby wrzucić całą trójkę), Selene (to samo - Selene to rodzona siostra Chanona), Taru, Erronis, Hako (jako ojca Nuko), Revemandes (jednak był biologicznym ojcem Ven), Lisha (ona i tak musi być dopisana, żeby później połączyć ją z Kewem i dopisać m.in. Felkę, a potem dzieci jej i Arto)
Umiarkowanie istotne: Samara, Levar, Reika, Adella, Alice, Star Elina, Riaka; Omen, Fallen, Hassin (niezbyt ważne postacie, ale to ładnie pokazuje połączenie rodu LZ i PZ)
Można wyrzucić: Mirriana, Mirriana, Arwenira, Rayne, Terri, Hass, Sevielle

[ Dodano: 2015-05-13, 15:26 ]
Pozwoliłam sobie dopisać Nefa i Orni - nie wiem, co Ci tam nie gra.

[ Dodano: 2015-05-13, 15:31 ]
Zmieniłam też Kovu, bo Ty go dodałaś jakby jako inną postać o tym samym imieniu, a to nabiera więcej sensu, kiedy weźmie się to przez "Partner with person already on tree". Chodzi mi o to żeby po kliknięciu na Kovu pojawiała się nam Zira, Vitani itp.

[ Dodano: 2015-05-13, 15:53 ]
W sumie to ja bym dodała jak najwięcej, bo, jak tak patrzę, po tym drzewku da się całkiem sprawnie poruszać, no i można łatwo wyszukać tego, kogo nam trzeba. A i tak nie ma szans, żeby było widać wszystkich w jednym oknie.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#19
13-05-2015, 18:48
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Ja byłam przekonana, że Ori i Nef są tam tylko dlatego, że byli ważni i w żaden sposób nie są powiązani z resztą. xP

To proponuję tak, wrzuć wszystkich tych, których uznasz za istotne, a niepotrzebnych nie wrzucaj/usuń z drzewa. Ja nie mam tu już takiego wyczucia, więc wolę się w to nie bawić. I rzeczywiście, można wrzucać też i tych mniej ważnych, tylko, hm. No właśnie, aby cokolwiek był, a nie napisał posta i go nie ma, to szkoda się bawić w takich ludzi.

W ogóle to proponuję (już po ustaleniu, kto ma być, a kto nie), wrzucić wersję beta tutaj, aby ludzie się wypowiadali. Wiedzą lepiej o postaciach, niż my, nie wszystkich da się zapamiętać, a pewnie większość pamięta część postaci, cudzych lub własnych, które powinny się tu znaleźć. To drzewko ma jakieś 4 lata, może i więcej, też nie wszystkich da się zapamiętać.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
13-05-2015, 23:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hum, fakt, na starym drzewie trochę to tak wygląda. Ale oni byli sierotami przygarniętymi przez Ven, mieli tytuły Księcia i Księżniczki Złotej Gwiazdy, więc uważam, że powinni być uwzględnieni w drzewie jako jej przybrane dzieci.

Okej, oto drzewko (jeszcze niegotowe), proszę o opinie i sugestie!

http://familyecho.com/?p=START&c=utwjfxk...1346499573

[ Dodano: 2015-05-13, 22:01 ]
Zastanawia mnie tylko, co tu robi Sheloth przy Arto. Sheloth był partnerem Felki, ale nie mieli dzieci, raczej nie ma co robić na tym drzewie.

[ Dodano: 2015-05-13, 22:04 ]
Dobra, widzę, że Sheloth jest tak jakby przy Fel, ale ja bym go wywaliła, bo skoro nie ma z nią dzieci, to tutaj to wygląda, jakby był partnerem Arto. xd
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#21
13-05-2015, 23:04
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Dodałam go, właściwie nie wiem czemu. Może być, może go nie być. Mi to obojętne. :3
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#22
14-05-2015, 12:23
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Uhavi i Febe mieli trójkę dzieciaków (Hassin, Fallen, Omen), ale chyba tylko Hassin mógłby się tam wcisnąć - reszta bardzo krótko była. I Uhaś był jeszcze bratem Lischany, ale to by się nawet nie miało za bardzo gdzie zmieścić xD I Laxanii można wywalić, bo została wymazana z historii.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#23
14-05-2015, 12:39
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Właśnie nie mam pojęcia, co z tymi dzieciakami Uhasia. Ja bym dała Hassina, ale tej Fallen i Omena, hm. No jak uważacie.

Mówisz i masz, to żadne problem. ;D

Powiedzcie mi tylko, bo mnie to nurtuje. Czy Allocation to to samo, co Shakira, czy Shakira jest zupełnie inną postacią tej samej userki?

Dodałam jeszcze Nadirę z Ameerah do Windu. Co prawda nie mieli dzieci, o ile dobrze pamiętam, ale to jednak była dość znana para i znani userzy.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#24
14-05-2015, 12:41
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Chyba to ta sama postać była xD Nie pamiętam, Allocation miała mnóstwo postaci i nicków. Chyba nawet więcej niż ja i Felka.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#25
14-05-2015, 22:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja bym zostawiła Fallen i Omena, nikomu oni nie szkodzą, a nie przepadam za takim ucinaniem rodzeństwa z jednego miotu (bo oni byli z jednego, prawda?).

Nieeeee, Allocation wcale nie miała tak dużo postaci. Właściwie to miała ich kilka, tylko że ciągle zmieniała avatary i dlatego mogło się wydawać, że było ich więcej.
All i Shakira to zupełnie inne postacie, obie były w LZ i to tyle. Nie pamiętam, czy Shakira była jakoś połączona z naszym drzewem, czy była osobą z zewnątrz, trzeba by poszukać na starym forum.

[ Dodano: 2015-05-14, 22:04 ]
ZNALAZŁAM

http://krollew.forumoteka.pl/temat,302,z...torder=asc

Shakira, post z Nie Maj 09, 2010 2:24 pm

Ma napisane, że jest księżniczką. I że wcześniej nazywała się Loretta.

Szukając Loretty, trafiłam na kartę postaci Morgotha:
http://krollew.forumoteka.pl/viewtopic.p...ht=loretta

Cytat:Loretta - Córka która zaginęła ale odnalazła się w stadzie lwiej ziemi.Rodzicami są Dalila oraz Morgoth. Loretta urodziła w młodym wieku syna Tymoteusza.

KALANI, to Twoja matka, a Ty nie pamiętasz! D:

Ja dopiszę te dzieci Morgotha i Dalili. Ale Tymka raczej nie ma sensu? |D

[ Dodano: 2015-05-14, 22:09 ]
Albo go wpiszę, im więcej pokoleń, tym ciekawiej.

[ Dodano: 2015-05-14, 22:48 ]
Dopisałam Kat Malay. I w ogóle to dzięki strategii "wpisuję kogo się da" mamy tu już ponad 200 postaci.

Tylko jedno mnie zastanawia - czyim synem był Akidom? Bo wydaje mi się, że on był jakoś powiązany z kimś z drzewka, a nie mogę tego nigdzie znaleźć.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#26
15-05-2015, 18:46
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

A ja z kolei zrobiłam trochę obrazków, będę je stopniowo dorabiać + Naara jest jedynie przybranym bratem Nuko, a nie rodzonym, gdy z drzewka to tak wynika.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#27
15-05-2015, 19:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Um, ja tam wszędzie pododawałam przybranych w ten sposób, da się jakoś inaczej? Wolę tak niż pozostawiać ich bez zaznaczenia, bo fabularnie Nuko i Naara mieli wątki wskazujące na to, że są braćmi, a, z tego co pamiętam, to choćby taka Ven nie wiedziała, że byli tylko przybranymi.

Może Ci później pomogę z obrazkami, szczególnie jeśli chodzi o postacie moje i związane z nimi. Chyba widzę, w jakiej formie to robisz. :)

PS Nuka - bezbłędny wybór obrazka!
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#28
15-05-2015, 20:29
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Lol, zapomniałam o Loretcie i Tymku xD

Jeśli chodzi o Kat, to można ją łatwo połączyć przez Akidoma. Był jej partnerem i ojcem jej młodych (nazywali się Azolan, Mateso, Marietta, Lykka i Thyrada) i przybranym tatuśkiem Rosalie. I synem Darkned. I bratem Mino Eive.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#29
15-05-2015, 20:38
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kal, kochanie, ja już wpisałam Kat i całą jej świtę, tylko nie pamiętałam, czyim synem jest Akidom. ^^ W każdym razie, dzięki.
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#30
15-05-2015, 21:17
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

No właśnie znalazłam, bo miałam z tym problem. Śmieszne to drzewo xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości