♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
26-06-2015, 12:28
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Pieniądze są?
Zgoda od rodziców oddana?
Partner do podróży autobusem wybrany?
Mam nadzieję że tak, moi drodzy uczniowie, bowiem nadszedł najbardziej wyczekiwany moment roku szkolnego...

WYBORY MISS I MISSTERA WYCIECZKI SZKOLNEJ!
*dzikie wrzaski*

Żeby wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie wystarczy jedynie wypełnić ten oto formularz!
Kod:
[b]Podaj swoje imię![/b]
[b]Jak będziesz się lansować w Pułtusku?[/b]
[b]Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?[/b]
[b]Co tam masz w torbie?[/b]
[b]Czego chętnie byś posłuchał/a?[/b]
[b]Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?[/b]
[b]Powiedz nam coś jeszcze![/b]



A o to parę zasad:
1.Wszystkie postacie biorące udział są uczłowieczone, a ponadto są w wieku gimnazjalnym - czyli mają 13-16 lat
2. Uczestniczenie w evencie półfabularnym nie jest obowiązkowe, choć mile widziane.
3. Zgłoszenia trwają do północy w niedzielę. (28.06)
4. Można zgłosić maks. dwie postacie!
5. Można zgłaszać postacie swoje i cudze
6. Interpretujcie pytania jak tylko chcecie, liczy się zabawa!
7. Będą nagrody!
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#2
26-06-2015, 12:43
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

Podaj swoje imię! Sabina!
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Będę świecić moimi oczkami odziedziczonymi po przystojnym tatuśku Moranie.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? A co, chcielibyście żebym tylko siedziała na tyłku i nic nie robiła? O nie moi drodzy, muszę dodać energii tej wycieczce bo wszyscy usną!
Co tam masz w torbie? Żarcie, picie, żarcie, telefon i słuchawki.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Czegoś żwawego.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Tańczenie w autobusie, co tak na prawdę będzie przykrywką na próbę jego przewrócenia.
Powiedz nam coś jeszcze! Oh, zamęczycie mnie! No dobra, mam taki plan, zrobimy challenge na to kto zmieści więcej precelków w ustach osoby po swojej prawej stronie. Nie ma że nie ma miejsca, pchać ile wlezie! A później będzie wodospad precelków przez okno!
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#3
26-06-2015, 13:11
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Podaj swoje imię! Sebastian Sadyzm
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Będę ubierał się w zimne barwy, najlepiej zielone, czasem puszcze oczko jakiejś fajnej pannie. No i oczywiście to wszystko z klasą (bynajmniej nie mam na myśli grupy obszarpańców) i smakiem bo jestem szlachetniejszy niż cała ta wycieczka razem wzięta! Chłopi do roboty, a szlachta niech się szampańsko bawi, wiecie "hulanki swawole".
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
By podnieść średnią IQ w autobusie, oraz podlizać się pani nauczycielce. No i oczywiście wywinąć komuś jakiś inteligentny i bolesny żart.
Co tam masz w torbie?
W sssumie to różne rzeczy. Pasta do zębów ( na śpiochów), nutella ( na złośliwe numery w kiblu..eee znaczy się miejscu defekacji ) oraz wiele innych. Poza tym oczywiście jakiś baton i komórkę z wiernymi piosenkami pokroju "wonsz rzeczny" oraz innymi moimi ulubionymi zespołami. Mam też kilka paczek żelkowych myszy- moje ulubione!
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Krzyków wystraszonych dziewczyn gdy im podrzucę szczura do pokoju.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
To co wyżej... poza psikusami to pewnie także noc spędzona w pokoju z najlepszą ekipą moich klasowych znajomków.
Powiedz nam coś jeszcze!
Co jeszcze niby chcecie wiedzieć. To ja tu powinienem zadawać pytania. Mogę o sobie pokrótce opowiedzieć. Trzecia gim, chudy i średniego wzrostu. Tylko czekam na okazje by uprzykrzyć się co poniektórym.
PS. Szlachta nie pracuje! :D
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Cherry
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2,04 roku Liczba postów:161 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 35

#4
26-06-2015, 23:10
Prawa autorskie: Av: sketch by malaika4. podpis: lineart by Kuwaki kolory by Kifo i cienie (ew. poprawki) by Felka

Podaj swoje imię! Celestyna Pająk
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Całą drogę przeboleję tylko słuchając muzyki jednocześnie mieszając w urządzeniu ojca, żeby swego nie zalać piciem tamtych idiotów... więc smartfon, muzyka, jeszcze raz smartfon i święcenie reszty klas obecnością swej zajebistej egzystencji.
No dobra, po coś wzięłam te hajsy i te czarne takie, te metalowe takie, i te ostre takie...
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
No a co? Miałabym nie wykorzystać okazji, żeby uwolnić się od zjaranego potwora (a i starych przy okazji), który uszedł jakieś 8 lat temu płci niewiadomej z (o dziwo, choć ja mam zdecydowanie inne podejrzenia) tego samego kojca, w dodatku w ilości x2? A ponadto jest okazja na mały duży odwet.
Co tam masz w torbie?
Bita śmietana, hajs, cegłę taty, mój zaje nowy szmartfon, słuchawki zwykłe, hajs słuchawki duże, zapasową kartę pamięci, hajs, hasło do udostępniania internetu, batony, chipsy i inne śmieciowe żarcie którego do połowy nawet sama nie zjem, hajs, czarny i czerwony marker, hajs, scyzoryk, pilnik do paznokci, hajs, szkicownik i ołówek, aparat, <perfumy, szminka czerwona, różowy lakier do paznokci - to nie dla mnie, tylko na wszelaką okazję. Z mamą pogadam o tym póź... albo i nie.>
I inne tego typu lub nie potrzebne drobiazgi.
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Evanescence... i kij wam, że to stare.
I kto wie, czego jeszczee.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
Haha... zapewne wygrana w życie życia, gdy w końcu ogarnę, że diabłów ze mną ni ma. Następnym razem... tag bardzo za tym zatęsknię, że już planuję wysłać ich do Abudabi.

...A potem zszok kompletny, że skoro nie mam w torbie kluczyka do stalowych wrót odmętów mojego pokoju, (którego oczywiście zostawiłam w domu) przez które już zdecydowanie potwory przeszły.
Powiedz nam coś jeszcze!
No i czego by... jestem z trzeciej gimby, mam włosy przemalowane (ale jakże efektownie!) na ciemny bordowy, noszę białą, wydekoltowaną i lekko wydartą na krańcach bluzkę z czarną panterą o zielonych oczach. Jak moje, aale kicz. Jestem chuda oraz blada ale mam pewną siebie mordkę i mam czym oddychać, toteż idealnie mi leżą leginsy w czarno-biały gwiazdowy czy jaki tam wzór, no i aha, w razie to z * wam nogi pourywam i te sprawy.
Nie zdejmuję z uszu słuchawek.
[Obrazek: mubqyp.png]
Wystarczy jednak na prawdę chcieć,  
A w sercu wiarę głęboką mieć,  
I wtedy nagle nadejdzie dzień,  
Gdy marzenia spełnią się.
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#5
27-06-2015, 01:11
Prawa autorskie: Malaika4

Podaj swoje imię! Hermenegilda
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Będę z słuchawkami w uszach bawić się komórką nabytą za grube hajsy i klnąć na ludzi, którzy mnie wkurzają. Może od czasu do czasu rozejrzę się wokół, ale raczej nie mam ochoty na rozmowę z kimkolwiek. Zresztą, sama moja obecność powinna Was zadowalać. Taka szlachta wśród tłumu chłopskich dzieci... achh.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Stwierdziłam, że trochę świeżego powietrza się przyda, a wieczne siedzenie w chacie jest nudnee. To zawsze jakaś zmiana, nie? No, i może poszpanuję nową komórką. To wszystko.
Co tam masz w torbie? Słuchawki, komórkę ze stałym dostępem do wi-fi, duuużo kasy (bo kto bogatemu zabroni? xd), pilniczek do paznokci, scyzoryk (kto wie, kiedy się przyda?), okulary przeciwsłoneczne, jakieś dobre jedzeeenie, gaz pieprzowy na wkurzające bachory (xD) i kaganiec (ja naprawdę nie mam pojęcia skąd się tam wziął >D) mojego pieseła.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Ciszy, zaraz po tym gdy zamknę Ci mordę ^^
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Cóóóż, fajowa appka, którą se pobrałam wczoraj wieczorem :P A jeśli ktoś będzie szukał u mnie durnej zaczepki... to także jego, ze zdezorientowaniem leżącego na ziemi ^^
Powiedz nam coś jeszcze! Dobra. Lubię jeść. Pamiętaj: nigdy nie dam Ci mojego jedzenia. I lepiej mnie nie wkurzaj, bo nie wiesz do czego jestem zdolna. No chyba, że koniecznie chcesz się dowiedzieć. To nie ma sprawy, ja lubię dręczyć ludzi. Dziękujem :3
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
28-06-2015, 23:34
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

PRZEDŁUŻAM DO PÓŁNOCY JUTRZEJSZEGO DNIA(29.06)
Hej ludziska, zgłaszać się!
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#7
28-06-2015, 23:42
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Podaj swoje imię!
Tomasz Zakwinu
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Nosząc zbroję rycerza zakonnego, przy boku mając miecz, a na plecach ciężką kuszę i jadąc na koniu.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
Bo mieszkając w Gdańsku z Pułtuska jest bliżej do Jerozolimy.
Co tam masz w torbie?
Krucyfiks, przenośny taran, olej i drwa, wodę święconą, sól egzorcyzmowaną, dwa podręczniki: "Jak zbudować stos w 10 krokach" na oryginalnym inkwizytorskim papierze i "Obleganie miast dla idiotów", mapę z wyznaczoną trasą do Jerozolimy.
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Papieża krzyczącego: "DEUS VULT!"
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
Krajobrazy, egzotyczny klimat, białe mury Jeruzalem i przerażone krzyki Sarace... zaraz... A że w Pułtusku? No szpital macie niczego sobie.
Powiedz nam coś jeszcze!
Uprzejmie prosi się o niekarmienie konia, bo jest na specjalnej diecie, gdyż musi wytrzymać całą drogę do Azji Mniejszej. Jako że mamy lato, a zbroja nie ułatwia znoszenia wysokich temperatur, więc w razie epic faila zwanego udarem słonecznym proszę o zawiezienie mnie do waszego pięknego pułtuskowskiego szpitala. Na klasyczne pytanie: "jak się w tym załatwiasz?", odpowiadam: "to tajemnica zawodowa..."
Księży i zakonników szanuję, heretyków i sodomitów niekoniecznie, tak więc niech te ostatnie dwie grupy na siebie uważają, bo wiecie jak to jest z bronią palną... czasem sama może wystrzelić.
Na innych uczestników wycieczki patrzy z wyższością, gdyż nie są dość zamożni, aby podróżować konno i muszą się zniżać do masowych form komunikacji zwanych busami. No i gdy oni pijo, ćpio, palo, zachodzo w ciążę, a takie wycieczki traktują jak okazję do niezłej inby bez nadzoru, to ja wykorzystuję ją by jechać na krucjatę... Rodzice powinni być ze mnie dumni.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Tyrvelse
NAJSEKSOWNIEJSZY | SAMOTNIK

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:365 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 90 :I
Siła: 78
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 23

#8
30-06-2015, 00:21
Prawa autorskie: Salvathi

Podaj swoje imię! Tymoteusz
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Pomagając niewiastom w potrzebie i zawstydzając innych swymi nienagannymi manierami
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Pomoc koleżankom ze szkoły trzeba nieść zawsze i wszędzie!
Co tam masz w torbie? Pieniądze, książkę, zeszyt do bazgrania wraz z długopisem i małą apteczkę pierwszej pomocy.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Niewieścich westchnień w podzięce
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Jak panna Hermenegilda okrutnie odrzuciła mą pomoc
Powiedz nam coś jeszcze! Ależ drogie panie, nie trzeba się na mnie rzucać! Starczy mnie dla każdej z Was!

O jak ja kocham to miejsce!
Tu jest tyle policji i czuję się bezpiecznie
Kochanie, czemu szepczesz?
Możemy być spokojni
Opuśćmy ręce
Opuśćmy ręce

Ale najważniejsze, to że kiedy zamkniesz oczy
że kiedy zamkniesz oczy
nic nie zaskoczy cię
.


Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#9
30-06-2015, 00:57
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Podaj swoje imię! Sylwia vel Aniołek Nie Dziecko
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Modnym ubraniem i ogromną dozą uroku, którą dostała w pakiecie przy narodzinach
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Jak mogłaby przepuścić okazję wkurzania innych? Toż to niedopuszczalne!
Co tam masz w torbie? Patyk, trochę jedzenia, kropelkę, pułapkę na myszy, klej do drewna, scyzoryk, gumę, butelkę wody.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Jak ktoś dostaje opieprz za jej czyny
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Karygodne zachowanie Seby oraz piękny rzut patykiem
Powiedz nam coś jeszcze! Czy te oczy mogą kłamać?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości