♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#16
26-07-2015, 17:44
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Sciana tekstu D: .. ja mam to wszystko czytać? Czy ja życia nie man? DDD:

Podsumowując, Władca powinien ruszyć tyłeczek i dbać o swoje stado, wiedzieć o członkach wszystko, a jak nie to won >:D
Nigdy nie podobało mi się robienie czegokolwiek na odczep się, zwłaszcza w takich grach gdzie własnie o pisanie chodzi. System to system, narzędzie, jak sie je wykorzysta zależy od użytkownika. Z mojej strony gdy byłam Kamulcem władcą starałam się być jak MG tak by drugi gracz miał jak najwięcej możliwości żeby się bawić i wykazać na treningu. To też była zabawa, dla mnie na pewno.

Prawdziwe życie.. yh niby tak, ale nie zapominajmy że to jest jednak gra, a jak to gra ma jakieś zasady które trzymają w ryzach graczy i zmuszają do konkretnych działań. Czasem przymus nie jest wcale taki zły, wyrównuje szanse, bo reguły gry są dla wszystkich takie same prawda?

Więc tak, dobrze byłoby wymyślić nowe zasady gry w tej kwestii, nowe lepsze urozmaicające rozgrywkę i może.. jakoś uświadomić graczy że w ogóle istnieje tu coś takiego jak kariera? Od jakiegoś czasu.. mam wrażenie jakby wszystko stało w miejscu na KL ślimaczyło się tempem żółwia.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
26-07-2015, 21:56
Prawa autorskie: ja-Dirke

Hehe ja tam aspiruje na coś wyżej (wojownik ich trener lub coś x) ) xD ale na razie to za młody jestem (postać). Nie zmienia to faktu, że i tak staram się w stronę awansu iść i powoli powoli. Do tego trzeba czasu :3 i przede wszystkim chęci. Nie każdy gracz chce awansować i nie ma chęci na to. Chce po prostu grać i tyle.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
26-07-2015, 23:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kami, no właśnie sęk w tym, że czasy się zmieniły, userzy też dorastają/znikają/pojawiają się nowi, no i nie każdy jest nastawiony na karierę, o czym zresztą wspomniała Myr. Jednym zależy, żeby postacie awansowały w hierarchii stadnej, a innym niekoniecznie, wolą tworzyć historie, nie oglądając się na rangi. Ja np. piszę Felką od kilku lat i nie robię nią wielkiej kariery, bo nie ma to sensu, patrząc na charakter postaci, a poza tym już mam Vei na najwyższej randze z możliwych. ;P
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
26-07-2015, 23:08
Prawa autorskie: ja-Dirke

Najwyższa ranga jest najgorsza x) Dużo odpowiedzialności i takie tam.
Wszystko zawsze można połączyć na fabule i rozwijać postać fabularnie i z czasem dzięki temu co się robi można sobie zasłużyć na awansik lub coś. Ja osobiście lubię jak awanse są właśnie przyznawane za całokształt tego co robi postać, a nie tylko bo sobie go "wytrenował"
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#20
29-07-2015, 20:31
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Z KLa zrobiły się Simsy :U ... to juz nie to samo pbf co kiedyś, leniwe prowadzenie sima do kibelka, lodówki.. chociaż wejt, nawet tam jest droga kariery w zawodzie :I
To trochę.. nudne że gracze nie mają aspiracji by zdobywać coś tylko pisać kolejny odcinek mody na sukces :D

A jako admini też mało ambitnie podchodzicie do tematu.. to jest zbiorowe kulanie si po pościeli :B
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#21
29-07-2015, 20:33
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Właśnie powstały dwa nowe stada, z których przynajmniej jedno jest agresywne, tak więc wstrzymaj się z osądami. ;P Po prostu trochę zmieniła się forma, ale świat przedstawiony jest ten sam.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#22
29-07-2015, 20:52
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie umknęło to mojej uwadze robaczku :v wzięłam popcorn w łapkę i obejrzę przynajmniej pierwsze 10 odcinków nim zdecyduje sie na inny szoł.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Nyasi
Duch
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samiec Wiek:19 miesięcy Liczba postów:138 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 62
Siła: 21
Zręczność: 23
Spostrzegawczość: 24
Doświadczenie: 25

#23
25-08-2015, 23:17
Prawa autorskie: Av: Paranoii // Podpis: Lioden

Jak dla mnie treningi powinny być obecne ale nie obowiązkowe podoba mi sie pomysł Inn i pomysł bodajże fel z sytuacją A i B np. mojej Amani jako nowemu strażnikowi przydałoby się oprowadzenie po LZ przez doświadczonego Strażnika i pokazania zakątków itd aby jak najszybciej dostać się do przywódcy w razie zagożenia chociażby na marginesie taki wątek założyć. Popieram też Kami, przydałoby się więcej Eventów fabularnych np jakieś plagi próba odbicia terenów przez inne stado niekoniecznie istniejące. Obalenia przywódcy ( sorry Mako :D) Bo LZ w tej chwili zamiast się rozwijać stoi w miejscu, ale odchodzę z deczka od tematu. Mam za dużo pomysłów i piszę nie w tym temacie xd. Jeżeli w danym stadzie nie ma medyka to ten np. odbywa praktyki u Znachora w przypadku Damaji - Kahawy. Piękna współpraca między "stadna". Treningi powinny być dla rozmaicenia fabuły, a nie zrobiem bo muszem, bo to staje się nudne, tak samo nie powinna to być seria pytań gdy się szkoli np. nie wiem obrońce. Bo wtedy taki może się poczuć jak na obronie pracy licencjalnej czy jak to się tam nazywa to po maturze chyba. Szkolenia powinny być ciekawe i upewniające usera, że dobrze wybrał daną rangę/ się do niej nadaje i to jest to co chce robić w swoim zwierzęcym życiu.
[Obrazek: ms0fpe.png]
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#24
27-08-2015, 01:21
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Kamiś to byś wzięła się za pisanie na forum i dręczenie innych niż wcinanie popcornu ;P Wtedy będzie się działo jeszcze więcej :) No i Mircia z chęcią pokaże Tobie Twoje prawnuki xD
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#25
27-08-2015, 01:50
Prawa autorskie: ~Malaika4

Jako że chyba już nikt nie ma nic do dodania w temacie, mam zamiar podsumować.

Szkolenia na wyższe rangi oraz tytuły zostają usunięte, co oznacza że nie są już obowiązkowe, aby uzyskać tę rangę/tytuł. Oczywiście, jeśli Przywódca chce przeprowadzić coś na wzór treningu czy cokolwiek wymyśli dla danej osoby niech to robi, jest przywódcą. Jeśli chodzi o medyków/szamanów (szamanów już raczej nie ma, ale dobra), chętni powinni fabularnie nauczyć się danego fachu u osoby, która już go zna, żeby to miało sensowne wytłumaczenie.

Równocześnie zostaną usunięte działy Szkolenia/Treningi/Próby, a tematy z nich przeniesione do archiwów danego stada. Przywódca może organizować własne próby zarówno na normalnej fabule w istniejącym już temacie bądź w specjalnie założonym do tego celu temacie (który następnie również należy przenieść do archiwum, jeśli nie będzie już więcej użyty), bądź na marginesie.

Temat zamykam, dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się w nim, stosowne zmiany wprowadzę już jutro (właściwie już dziś).
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości