♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Dina
Gość

 
#76
24-06-2013, 22:22

Imię: Dina
Wiek: 5 mies.
Historia: Nie jest duża, nie poznała jeszcze świata
Charakter:Miła, odważna, zmienna,zabwna.
Dlaczego tu?: Sama nie wiem, tu lepiej ;)
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ czy nowy?nowa

Regulamin przeczytany i podpisany?: tak

1. Rozwiń historię i opis charakteru.
2. Podpisz Regulamin. Wszystko jest wyjaśnione tutaj.
3. Popraw statystyki wg tego tematu.
Astrid
Gość

 
#77
01-07-2013, 17:59

~*~
Lantana
Gość

 
#78
24-07-2013, 22:21

Imię: Lantana
Wiek: 3 lata
Historia: Urodziłam się na jakimś pustkowiu. Matka mnie opuściła, gdy miałam niecały rok. Zajęła się mną lwica, która spotkałam przez przypadek. Żyłyśmy same, bez stada. W końcu każda poszła w swoją stronę. Ona musiała szukać dla siebie stada, ponieważ oczekiwała potomstwa. Ja zaś chciałam jeszcze poczekać. Szukałam dla siebie miejsca jeszcze przynajmniej rok. Któregoś razu zabrakło mi sił, i straciłam przytomność. Gdy się ocknęłam, była ciemna noc. Postanowiłam iść dalej. Po jakimś czasie trafiłam tutaj i postanowiłam spróbować nowego życia.
Charakter: Miła i pomocna. Stara się pomagać każdemu w potrzebie. Trochę podejrzliwa, szczególnie w czasie rui. Prawdomówna, stara się dotrzymać danego słowa.
Dlaczego tu?: Zapragnęła przynależeć tutaj i zaczęłam spełniać swoje marzenia.
Ozdoby i ich pochodzenie: Niebieski kamień na rzemyku, który dostałam od matki, która dostała go od mojego ojca, który znalazł go w strumieniu. Na początku nawet nie wiedziałam, że mama posiada coś takiego. Dostałam go od niej w dniu, w którym mnie zostawiła. Zawiesiła mi go bez słowa na szyi po czym odeszła.
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: Owszem

Uzupełnij statystyki i wpisz autora avatara. Musisz go wpisać, nawet jeśli jest to Disney z twoimi kolorami.
Rozpisz też trochę bardziej historię wejścia w posiadanie wisiorka, przynajmniej w kilku zdaniach.

Ok, akcept.
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#79
30-08-2013, 14:50
Prawa autorskie: Malaika4

Imię: Laja

Wiek: 2 lata

Historia: Laja jest córką lwicy Mei, należącej niegdyś należała do stada Lwiej Ziemi, oraz ojca Lena, który był samotnikiem podróżującym po świecie. W wieku 12 miesięcy została sierotą. A doszło do tego gdy jej matka wyruszyła w podroż, która miała na celu odnalezienie jej ojca oraz rodzeństwa, którzy pewnego dnia tajemniczo zniknęli z ich życia. Niestety i ją również spotkał podobny los. Przez ostatni rok wychowywały ją lwice z lwiej ziemi. Dzięki nim ona jeszcze żyje. Mimo że została wychowana na Lwiej Ziemi, nigdy nie należała do tego stada. Laji do tej pory jest nieznana historia reszty rodziny. Niejednokrotnie słyszała pogłoski że jej matka nie żyje. Pewnego dnia znalazła jej martwe ciało niedaleko wąwozu. Od tamtego czasu kryje w sobie straszliwy ból po stracie matki. Stara go się ukrywać, lecz gdy jest sama zwykle kończy to się płaczem. Lwica obiecała sobie że w przyszłości nigdy nie dopuści do podobnej sytuacji gdy sama zostanie matką oraz to że, już nigdy nie będzie wracać do przeszłości.

Charakter:Jest ona raczej spokojną i opanowaną osobą. Stara się nieść wszystkim pomoc. Nawet tym nieznajomym. Osóbka ta, ma duszę romantyczki i przedstawia gatunek marzycieli. Pozostałymi cechami należące do Laji to m.in. dowcipność, gadatliwość, lenistwo, cierpliwość

Dlaczego tu?:Jej matka należała do Lwiej Ziemi.

Ozdoby i ich pochodzenie: Posiada coś podobnego do tatuażu przy prawym oku. Najprawdopodobniej odziedziczyła te znamię po swojej babci ze strony ojca. Do dnia dzisiejszego nie zostało odkryte jej znaczenie, lecz dla Laji to jedyna pamiątka po matce, którą tak naprawdę była jedynym znanym jej członkiem rodziny.

Urodzony w LZ czy nowy? Urodzony

Regulamin przeczytany i podpisany?:Nie było potrzeby podpisywać.

Wstaw avatar.
Erisss
Gość

 
#80
22-09-2013, 16:48
Prawa autorskie: Malaika4

Imię: Eris
Wiek: 3 lata i ok. pół roku.
Historia: Istnienie Eris rozpoczęło się trzy i pół roku temu - jak ten czas szybko minął, swoją drogą... Jej matką była Eilis – córka Karen i Lazaro, zaś ojcem – Samuel, syn Fredy i Geba. Dzieciństwo lwica wspomina bardzo dobrze. Wiele czasu spędzała z mamą, tatą oraz braćmi i siostrą, bawiąc się i ucząc nowych rzeczy, które mogły się okazać przydatne w przyszłości. Była najstarsza z rodzeństwa (co ośmielała się często wypominać...), ale czy najmądrzejsza? Gdzie tam! Jak była mała, tylko figle i zabawy jej były w głowie! Dopiero jak trochę podrosła, stała się nieco mądrzejsza – jednak wtedy rodzice nie mogli już mieć chwili spokoju – chodziła za nimi ciągle i jęczała, żeby ją na polowanie zabrać, w końcu ona taka duża, dzielna, to sobie poradzi! Takie to małe, a takie upierdliwe było...
Z czasem jednak – wiadomo, młoda spoważniała. Możliwe, że bardzo duży wpływ miała na tą zmianę Eilis – matka zawsze była autorytetem dla lwicy, swego rodzaju mentorką – może nawet bardziej niż ojciec. Spędzała z nią dużo czasu, dzieląc się swoim doświadczeniem i dając wiele rad. Eris dzięki niej stała się bardziej dojrzała w okresie dorastania – bo mimo tej impulsywności i gwałtowności, można powiedzieć o niej także, że jest odpowiedzialna i dumna.
Jako lwica zawsze była dosyć ciekawska i marzyła o zwiedzeniu wolnych ziem - a może to i chęć sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, sprawiła, że odłączyła się od rodziny i zaczęła włóczęgę? W każdym razie, trochę czasu jej to wszystko zajęło. Samotne życie zaczęło jej się nawet podobać... Miała szansę wyciszyć się, ukryć trochę przed innymi. Dopiero niedawno coś jej się odwidziało i postanowiła wrócić - przy okazji odwiedziła rodzinę, choć musiała się sporo naszukać rodzeństwa, które wzorem najstarszej siostry rozeszło się gdzieś tam po świecie. Tak po trosze przypadkiem trafiła na Stado Lwiej Ziemi, a że miejsce jej się spodobało - zapragnęła dołączyć - za dużo tego życia w samotności by było!

Charakter: Eris... Jaka jest? Jej trudny charakter nie pozwala jej tego dokładnie sprecyzować. Zaraz, trudny? Taa, chyba można tak powiedzieć. Jak jeszcze dorzucimy „skomplikowany”, to dostaniemy całą osobowość lwicy, zawartą w jedynie dwóch słowach.
Przejdźmy jednak do konkretów. A więc, przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że Eris ma brzydką skłonność do wyładowywania gniewu na innych – taka z niej czasem choleryczka... Od razu można też wspomnieć, że niekiedy bywa porywcza i emocje przyćmiewają jej rozum, a lwica zatraca zdolność do chłodnej oceny sytuacji. Nie powiem, że takie sytuacje dzieją się rzadko, bo byłoby to kłamstwo - Eris ma dosyć wojowniczy charakterek... Ale czasem, kiedy chce zrobić dobre wrażenie, stara się poskramiać swoje „złe” emocje, bo co, ma wyjść na jakąś wariatkę, która cały czas trzęsie się ze złości? No właśnie. Tylko szkoda, że nie zawsze jej się to udaje. Mimo to ma też dobre strony - z pewnością jest bardzo ambitna, dąży do wyznaczonych celów z godną podziwu wytrwałością. Zawsze trzyma się swoich poglądów (to jej zostało z dziecięcej upierdliwości), ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Wydaje się, że nic nie jest w stanie odwieść ją od wyznawanych wartości – takich jak duma i prawość. Dosyć bystra. W stosunku do innych lwów raczej sympatyczna, choć z początku może wydawać się nieufna – zwłaszcza do obcych. Ogółem, nie jest osobą zbyt otwartą, chyba, że chodzi o najbliższych przyjaciół, o których wie, że może ich obdarzyć pełnym zaufaniem... Tylko ich grono jest bardzo, ale to bardzo niewielkie. Może to przez ten czas spędzony w samotności, ale Eris niekiedy nie potrafi porozumieć się z innymi.
W stosunku do wrogów... Oj. Nieprzyjemna. Nawet bardzo. Jak ktoś jej podpadnie, to nie ma zmiłuj, zwłaszcza, że lwica długo chowa urazę i jest bardzo pamiętliwa. Silna psychicznie. Zdarza jej się być ironiczną.
I ot – cała tajemnica, oto właśnie jest Eris.

Dlaczego tu?: Eris szuka stada, gdzie będzie się czuła dobrze. Chciałaby przebywać między lwami wyznającymi podobne wartości i akceptujących ją taka, jaka jest.
Ozdoby i ich pochodzenie: -
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy.
Regulamin przeczytany i podpisany?: Oczywiście.


Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam dobrze, jednak jeżeli są jakieś błędy – przepraszam sprawdzającego/sprawdzającą (; (ja tu się chyba do osobistej ściany wstydu i płaczu powinnam udać, za te moje błędy xD)

Akcept.
Sasa
Gość

 
#81
22-09-2013, 23:17
Prawa autorskie: Malaika4

Imię: Sasa
Wiek: 3 lata
Historia: Nie pamięta co się stało z jej rodzicami , no ale ok . Gdy miała 3 miesiące zaczeli ją wychowywać gepardy , gdy osiągnęła 2 lata zaczęłą wędrować , doszła aż dotąd. Teraz ma czas znaleźć jej rodziców . Bo jak słyszała , gdzieś tutaj ich zgubiła gdy miała 3 miesiące ... Nawet jeśli już nie żyją musi się dowiedzieć dlaczego ją zostawili lub zgubili .
Charakter: Wesoła , pomocna , czasem pesymistka , strachliwa , wstydliwa i oczekujaca przygód ;)
Dlaczego tu?: Bo wydaje mi się że do tego miejsca należe ...
Ozdoby i ich pochodzenie: Nic
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: Tak
Manuela
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:2 lata 3 m-ce Liczba postów:172 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 29

#82
30-09-2013, 18:49
Prawa autorskie: AlaDyllus, arolinak(avatar)

Imię: Manuela (Mania)
Wiek: 2 lata
Historia: Manuela, jak każdy lew, pewnego dnia przyszła na świat. Jej matką była lwica, imieniem Mei, a ojciec był samotnym wędrowcem. Gdy ona i jej rodzeństwo przyszli na świat, rodzice przebywali wraz z nimi, ucząc i opiekując się maluchami. Pewnego razu, gdy lwiątka już podrosły, przyszedł czas, aby zabrać je na pierwsze polowanie i pokazać, jak to się robi. Rodzeństwo, wybudzone ze smacznej drzemki, ruszyło na lekcję. Oprócz jednej małej lwicy, która spała akurat w innym miejscu.
Wyprawa dotarła więc w odpowiednie miejsce. Po pewnym czasie tata wypatrzył młodą, samotną, kopytną ofiarę , która nierozsądnie oddaliła się od reszty swojego stada. Dzieciaki przyczaiły się gdzieś z boku i obserwowały. Gdy polowanie dobiegło końca, lwiątka podbiegły do ojca, ale ten zanim zdążył im cokolwiek powiedzieć, zamarł w bezruchu. Ze wszystkich stron zaczęły ich otaczać inne lwy, które nie miały zbyt pokojowego nastawienia. Odebrały zwierzynę, ale oczywiście nie obeszło się bez potyczki, w wyniku której ojciec lwiątek padł nieprzytomny na ziemię, a małe zostały najprawdopodobniej porwane. A wśród nich Manuela.
Wrogie stado wywlokło je na dalekie tereny, zupełnie im nieznane. Ponieważ nikt nie chciał się nimi zająć, powierzono je opiece starszej, samotnej lwicy, która była znajomą stada. Wychowała je na bardzo samodzielne lwy, bowiem sama nie miała zbyt wiele siły, by zapewnić im wszystkim dostateczną opiekę i pożywienie. Lwiątka traktowały ją jak drugą matkę, ale nigdy nie zapomniały o tej prawdziwej, która była gdzieś tam, daleko od swoich dzieci. O ojcu też więcej nie słyszeli, nie wiedzieli, co się z nim potem stało.
Gdy lwiątka stawały się powoli lwami, przyszedł czas na ich opiekunkę. Zmarła ze starości, pozostawiając młode same sobie. Były już właściwie dorosłe. Każde poszło w swoją stronę, może chcąc znaleźć miejsce do życia, a może, tak jak Mania, odnaleźć pozostałą rodzinę, o której nigdy nie zapomniała. Mama, ojciec i …siostra. Laja. Bo to ona kiedyś nie poszła z nimi na polowanie. Bo to ona została w domu…
Nie miała pojęcia gdzie szukać. Błądziła po sawannach, stepach i innych rozległych obszarach Afryki. Nie wiadomo, czy intuicja, czy może szczęście przywiodło ją na tereny Lwiej Ziemi. Nie pamiętała wszystkiego. Nie była pewna, czy to tu. Ale wiedziała, że musi tu zostać. Że jest tu coś ważnego.


Charakter: Mania jest towarzyską lwicą, może trochę zbyt bezpośrednią i śmiałą w zawieraniu kontaktów. Ma dosyć wrażliwe usposobienie, które domaga się pocieszenia każdej napotkanej, przygnębionej istoty. Ponadto nie brak jej sprytu i uwodzicielskiej natury, lubi też, gdy coś się wokół dzieje, nie przepada za nudą.
Dlaczego tu?: Stąd pochodzi, tu się urodziła
Ozdoby i ich pochodzenie: Mania posiada niewielkie znamię w kształcie plamek nad lewym okiem, najprawdopodobniej po babci ze strony ojca, podobne do tego, które ma również jej siostra, Laja
Urodzony w LZ czy nowy?: Urodzona

Regulamin przeczytany i podpisany?: Z konta Alsu

Ok, akcept.
-Wszyscy mówią: "nie oglądaj się za siebie i idź naprzód"
A ja mówię: oglądaj się za siebie.
-Dlaczego?
-Bo za tobą może iść ktoś, na kogo warto zaczekać.


[Obrazek: man_sygn_nowa_by_aladyllus-d7dnybq.png]


Głos[/center]
Orion
Gość

 
#83
30-09-2013, 22:29
Prawa autorskie: AlaDyllus, arolinak(avatar)

Imię: Orion
Wiek: lwiątko
Historia: Dopiero się ona zaczyna, jednakże opowiem wam nieco o tum co lwiak przeszedł nim tu trafił. Otóż urodził się o bardzo daleko stąd i mieszkał z rodzicami i rodzeństwem. Pewnego razu jego młodsza siostra Yumi zapuściła się bardzo daleko w pobliski las i Orion postanowił ją znaleźć. Podczas podróży został jednak złapany przez kłusowników i zawieziony w nieznane miejsce. Orion nie spoglądał na otoczenie, więc nie napiszę gdzie go wywieźli. Lwiątko zaczęło uciekać i trafiło tutaj.
Charakter: Orion jest bardzo ciekawskim i radosnym lewkiem. Mimo tego, że stracił rodziców pała wielką chęcią pomocy innym i optymizmem. Pozatym to jego charakter dopiero się kształtuje.
Dlaczego tu?: Orion podczas podróży wiele słyszał o Simbie i innych tego typu osobach, to zwykły przypadek, że trafił akurat tu.
Ozdoby i ich pochodzenie: Mniej niż zero-oo
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy.

Regulamin przeczytany i podpisany?: Owszem.

Uzupełnij statystyki i wstaw avatar.

Ok, akcept.
Laverinne
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy Liczba postów:14 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 20

#84
05-10-2013, 12:33
Prawa autorskie: SixNewAdwentures

Imię: Laverinne
Wiek: 6 miesięcy
Historia: Urodziła się w bardzo silnym stadzie o rozległych terenach długo oczekiwana jako następczyni tronu. Wreszcie na świat przyszła szlachetnie urodzona, długo oczekiwana arystokratka, jednak nieco inna. Zamiast pięknej kremowej barwy miała szaro-białe futro. Członkowie stada nie chcieli takiego ,,odmieńca" jako przywódcy, spadla więc na sam dół hierarchii. Od starszych lwic słyszała legendy o magicznym żródle, które może nadać jej piękną barwę koloru suchej afrykańskiej trawy. Postanowiła więc znaleźć to żródło i wrócić, aby objąć należną jej władze w stadzie. Podczas wędrówki przez przypadek weszła na terytorium Lwiej ziemi...
Charakter: tolerancyjna, pokorna, zabawna, odważna
Dlaczego tu?: bo ma nadzieje znaleźć to swoje miejsce
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: Podpisany i przeczytany

Avatar tymczasowy, może znajdę coś innego, ale na razie będę trzymała się tego.

Oke.
Tanabi
Konto zawieszone

Wiek:8 miesięcy Liczba postów:45 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 20

#85
09-10-2013, 08:41
Prawa autorskie: Charfade

Imię: Tanabi.
Wiek: 6 miechów.
Historia: Nikt nie wie, gdzie dokładnie urodził się Tanabi. Wiadomo tylko, ze na wolnych terenach. Lwiątko dorastało pod opieką samotnej matki- Mei. Kochała go bardzo, lecz ciągle żyła w strachu i zmartwieniu, jak tam jego siostry, o których tak często mu mówiła. Kiedy miał on 3 miesiące jego matka nie wróciła z polowania. Niedługo potem znalazł ją w wąwozie. Przeżył nie lada koszmar. Od tego momentu, musiał sobie radzić sam.
-Może kiedyś odnajdę te moje siostry?
I to jest właśnie jego cel, lecz nie spieszy się z nim. Jest wolny. Jest sam. A trzeba to wykorzystać, życie ma się jedno.
Charakter: Wciąż się kształtuje. Jak na razie, Tanabi jest w miarę posłuszny, optymistyczny, roznosi radość bardzo często naokoło, jeśli mu się chce. Jest on ciekawski, towarzyski. Nie cierpi nudy.
Dlaczego tu?: Jego siostry tu są.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy.

Regulamin przeczytany i podpisany?: Tak, z Serpentyny.

Avatar jest w trakcie obróbki.

Wstaw avatar i będzie akcept.

Ten avatar jest tymczasowy, Tanabi ma ledwo widoczne centki. Jak coś znajdę co zmienię, lecz na razie będę się trzymała tego, ok?

Ok, akcept. :)
Shakti
Gość

 
#86
24-10-2013, 09:27
Prawa autorskie: Charfade

Imię: Shakti
Wiek: 6 miesięcy
Historia: Żyła sobie w brzuchu mamy i nagle siup! I mała Shakti jest na tym świecie. Urodziła się na granicy ziemi czterech stad. Należała do wielkiego stada, ale nie dane jej było zostać w nim długo. Gdy stado zatrzymało się przy małej rzeczce, przyszły głodne hieny. Zmęczone lwy nie miały szans z krzepkimi psami, więc członkowie padali jedno po drugim. Tylko jej udało się przeżyć, ponieważ właśnie bawiła się w małej, niedostępnej dziupli i psowate jej nie dostrzegły. Shakti, mała, bezbronna i samotna postanowiła znaleźć dobre stado, które da jej schronienie. I tak oto dotarła do Stada za Lwiej Ziemi
Charakter: Dalej się kształtuje. Na razie mała jest posłuszna, nieśmiała, ale nieco charakterna.
Dlaczego tu?: Bo kolorek ładny XD. Bo szuka tu schronienia
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: przeczytany i pospisany



Widzę 6 kont na to IP. Pisałaś, że niektóre są siostry. Które z nich są Twoje, a które siostry?
Moje to: Luna, Arisa i Shakti a siostry to: Malaika i Shetani. Chyba, że nowe założyła i nie powiedziała. A i jeszcze będzie miała nieco inny wygląd np. jaśniejsze futro, 2 kolorowe oczy i 3 kropki pod oczami, ale nie znalazłam takowego

Ok, dobrze, że uprzedzasz. Niech będzie - akcept.
Shyama
Gość

 
#87
25-10-2013, 16:00
Prawa autorskie: Charfade

Imię: Shyama
Wiek: 3 miesiące
Historia: Gdy jej rodziców i stado zabiły hieny wychowywała ją je siostra Shakti. Pewnego dna jednak się zgubiła i teraz szuka swojej siostry.
Charakter: nie zawsze posłuszna, odważna, charakterna
Dlaczego tu?: Bo kolorek ładny XD
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ czy nowy? nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: tia

Postaraj się trochę rozwinąć historię...
Sagte
Gość

 
#88
27-10-2013, 14:06
Prawa autorskie: Charfade

Imię: Sagte.

Wiek: 8 miesięcy.

Historia: Sagte spokojnie bawiła się przy swoim stadzie, było jakoś południe. Nagle, podbiegła do niej jej matka, Koningin i chwyciła ją w zęby, po czym zaczęła biec przed siebie. Dotarły do jakiegoś wodopoju, gdzie zatrzymały się, by odpocząć. Mimo, iż Sagte pytała, lwica nie odpowiadała małej. Nagle Koningin coś wyczuła, bo położyła uszy płasko po sobie i zaczęła nerwowo machać ogonem. Lwiątko z przerażeniem schowała się za matkę, nadal nie wiedząc o co chodzi. Wtem, coś rzuciło się na łowcę i lwica upadła na ziemię, gdyż przegrała walkę. Jej klatka piersiowa unosiła się w szybkim tempie, z szyi ciekła krew a z jej oczu bił ból. Sagte zbliżyła się do niej a wtedy Koningin powiedziała tylko : "Uciekaj... Do Lwiej Ziemi". Po tym, napastnik skierował swoją uwagę na młode, przez co lwiątko udało się, jak najszybciej mogło, do Lwiej Ziemi.

Charakter : Sagte jest dość posłuszna, trochę rozbrykana, cicha, sprawiedliwa i nawet odważna, jednak jej charakter nadal się kształtuje.

Dlaczego tu?: Z powodu matki.

Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.

Urodzony w LZ czy nowy?: Nowa.

Regulamin przeczytany i podpisany? : Yes, sir!

W profilu pisze, że masz 18 miesięcy, tu, że 8, pewnie błąd-popraw. Wpisz też prawa autorskie obrazka. Matka zginęła przez postrzał, a to się wiąże z ludźmi i to dosyć bezpośrednio, w dodatku-z białymi ludźmi. Przynajmniej tak wnioskuję, bo dosłownie nie jest to ujęte. Zmieniłabym historię tak, by wyeliminować element ludzki

Teraz akcept. :)
Mishka
Gość

 
#89
30-10-2013, 18:32
Prawa autorskie: Charfade

;)

W tym temacie wysyłamy gotowe zgłoszenia do stad, a twój post z pewnością nim nie jest. Popraw go lub usuń.
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#90
03-11-2013, 21:40
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

Imię: Moonlight
Wiek: 4 miesiące lew
Historia: Został porzucony na terenach lwiej ziemi przez lwa i geparda które były samotnikami i zajęła się nim gepardzica mająca Kifa. Kifo i Moonlight bardzo się polubili jak bracia nierozłączni. Podczas wyprawy do dżungli ich matka przybrana umarła. A Hewa która miała ich poprowadzić zaczęła wyprowadzać z lasu. Moonlight zafascynowany motylem zabłądził. Kiedy zauważył że nikogo nie ma zaczął iść w nieznanym kierunku. Przestraszony biegnącą do niego postacią uciekł i schował się w gęstwinie. Czym się żywił? Tym co znalazł. Trochę nieco urósł i postanowił odszukać sam rodzinę . Wychodząc z dżungli skierowal się ku lwich ziem. Może uda mu się odnaleźć brata.
Charakter: Moonlight jest bystrym dzieciakiem i za bardzo cwanym. Jest opiekuńczy wobec najbliższych i jest odpowiedzialny także za nich. W razie niebezpieczeństwa ratuje się używając sprytu i oceniając ryzyko. Jest sprawiedliwy, szczery, lojalny i wierny wobec rodziny i stada.
Dlaczego tu?: Ponieważ to Lwia Ziemia przyjęła go i postanowiła się nim zająć. Mimo że zagubił się powrócił do domu.
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ czy nowy? Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?:Tak przez Azkabeusza i Śpiocha

Avatar, staty, i tak dalej. Jak wypełnisz to wtedy

Zrobione :)

Akcept.
[Obrazek: 30bh8jr.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości