♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#16
21-09-2015, 15:16
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Przecież nie pierwszy raz, z pz było to samo. Ja tylko czekam na odpowiadanie w temacie. Ale widzę że ciągle się gdzieś tematy blokują. 4 stada to zbyt wiele, z tych 2 powinno postać jedno i sprawa załatwiona, więcej ludzi to więcej wątków, mniej nudy i zastojów
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#17
21-09-2015, 18:29
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Mnie załamuje odchodzenie ot tak. Bo powstał jakiś temat. Teraz to stadko ma naprawdę nikłą przyszłość. Praktycznie nikogo nie widać. Ja tam sobie mogę pisać, ale akurat czeka się na Zuri, to inna sprawa.

Zresztą, zamierzam usunąć Kiburiego jak stado będzie upadać. Nie mam zamiaru współdziałać w śmierci bezbronnych, bogu winnych lwiątek. Kiburi sobie "zwieje".
Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#18
21-09-2015, 20:19
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

Nie odeszłam od tak. Moja postać była bezustannie blokowana, a szkoda mi jej, bo w tym czasie mogłabym ją jakoś ciekawie rozwinąć. Chciałam żeby to stado przetrwało, ale nie ma szans. Ludzie nie przyjdą znikąd - jak na moje Cieniowisko już nie istnieje.
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

#19
21-09-2015, 20:22
Prawa autorskie: Własne

^Podpisuję się pod postem Ivy.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#20
21-09-2015, 20:39
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Ile jeszcze razy będzie się tak działo? Bo uparcie chcecie 4 stad. Dogadajmy się z innym stadem również najmniej aktywnym, rozwińmy to w jakiś sensowny wątek i będzie nas 2 razy tyle. Ale trzeba by sie porządnie dogadać.
Ghalib ! Staraj się.... Ja chętnie pomogę jeśli trzeba.
Pomyślcie o tym bo tego jeszcze nie było a mogło by się udać, i płynie z tego masa profitów.

Nie jest łatwo bo to nie te czasy gdzie w każdym stadzie aktywnych było po 10-15 postaci i to mocno aktywnych. Dziś standardem jest aktywność 5 do góra 10 osób. Ale gdyby połączyć dwa stada razem wynik będzie ponad przeciętny i może nawet przerosnąć stado najaktywniejsze (właściwie nie wiem nawet które bo spoglądam tylko tu i to dziennie choć nie zawsze się loguję)

Wypowiedzcie się i rzucajcie pomysły, no przecież stado to właśnie Wy, więc głupie jest narzekanie.
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#21
21-09-2015, 21:14
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Nie połączysz się z nikim teraz, bo na pewno nie z ZZ. A Sadi chce nas wszystkich powybijać. Ja bym z chęcią grała w Cieniowisku Sothem, mogłabym to podciągnąć, bo jakby nie patrzeć to moja najaktywniejsza postać, ale mam jednak Kiburiego, a dwie postaci na raz w jednym stadku to mi się to średnio widzi.

Cytat:Moja postać była bezustannie blokowana, a szkoda mi jej, bo w tym czasie mogłabym ją jakoś ciekawie rozwinąć.


A kto Ci bronił pisać z kimś innym? To że Mirra cię przyblokowała nieco to fakt, mogło być nieco nużące, ale nie tylko Ghalib i Mirra są w stadzie. Ja nikogo nie blokowałam i nie blokuję. A gadanie o tym, że Cieniowisko dla was już upadło, jeszcze bardziej demotywuje niż gadanie innych, że coś poszło nie tak.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#22
21-09-2015, 21:27
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

A więc pomysły ?
Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#23
21-09-2015, 21:42
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

To, że był zastój na fabule nie był jedyną przyczyną, dla której opuściłam stado. Chodzi też o to, że przywódcy powinni być aktywni, bo wraz z ich brakiem zaczęła upadać także banda. Nie okłamujmy się - tutaj się tak naprawdę nic nie dzieje, tak jakby Cieniowiska już nie było. Poza tym, błagam Was, podobnie jak miałam wybór dołączenia, tak mam też pełne prawo odejścia ze stada. I dajcie już spokój, bo ani ja, ani Nataka nie jesteśmy niczemu winne.
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#24
21-09-2015, 21:52
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Mówię, moim jedynym pomysłem jest to, że Soth będzie jakby zastępcą. Jak Ghalib z Mirrą będa mogli normalnie pisać to zwrócę im tron. Innych pomysłów nie mam.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#25
21-09-2015, 22:03
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Jeśli jesteś w stanie to uważam że może to byc dobre rozwiązanie. Ja zaś proponowałbym postarzenie lwiątek po tym wątku w którym teraz siedzimy.
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#26
21-09-2015, 22:12
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Siedzę codziennie, studia tego nie zmienią. No jedynie fakt, ze raczej z rana mnie nie będzie, bo wiadomo. A tak, to mogę Sothem siedzieć i siedzieć.


Co do lwiatek, to mogę tam postarzyć, chociaż nie wiem co to zmieni xD
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#27
21-09-2015, 22:29
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

samo stado z lwiątek nie pociągnie mam wrażenie... głównie fabularnie.
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#28
21-09-2015, 22:39
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Kiburi i tak jest z góry skazany na śmierć. Nic go nie obroni przed całą gromadą.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#29
22-09-2015, 01:18
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

czemu na śmierć?
ech, musicie serio się postarzyć bo jak inni będą tak grać ech...

[ Dodano: 2015-09-22, 00:25 ]
edit.

eh, dobra, już widzę, że Nataka i Kaaivy odeszły. Nie mamy jak w sumie respektować naszych zasad i w ogóle. Mam wrażenie, że to koniec Cieniowiska. fajny mieliśmy plan, ale no cóż, widać innym nie zależy.

właściwie byłam przygotowana na coś takiego.
w sumie to nie wiem czego Nataka i Kaaivy oczekiwały xD

[ Dodano: 2015-09-22, 00:27 ]
edit 2.
jakbyśmy chcięli jakoś sensownie rozwiązać to stado to można by napisać, że stado powędrowało dalej, w poszukiwaniu innej krainy czy coś?
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#30
22-09-2015, 15:31
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Bo ty masz na pieńku z pewnym wężem, który nie lubi twoich dzieci :c

Ja i tak mogę najwyżej do roku postarzyć Kiburiego, bo inaczej nie ma sensu. Nie chcę się pozbywać ani tej postaci ani Cieniowiska, ale skoro nasz przywódca chce się poddać, to ja już nie wiem czy jest sens coś robić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości