♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#31
22-09-2015, 21:20
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

tu nie chodzi o to, czy chcę się poddać, bo bym chciała Ghaliba zachować, ale nieformalnie stado upadło, jak znajdziemy sensowny punkt zaczepienia może odbijemy się od dna, ale to wymaga waszego również zaangażowania. nawet jeśli Mirra/Zuri nie może to powinniśmy pociągnąć to jakoś w dwójkę, tylko jak?

[ Dodano: 2015-09-22, 20:23 ]
edit.
aha w przyszłości miała dołączyć do nas córka Gizy i Saixa, można by pociągnąć to jakoś do tego momentu a o ile Kiburi i Belial będą blisko Ghaliba to Sadism nie powinien zrobić im krzywdy. można spróbować
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Diara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samica Wiek:3l & 9 mies. Liczba postów:54 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#32
22-09-2015, 21:52
Prawa autorskie: CherryCx (ja)

Wiem, nie powinnam się wypowiadać, bo sama ostatecznie nigdzie nie piszę, ale...
Rozumiem, że ten pomysł z czarną/szarą sierścią miał być oryginalny i taki był aspekt tego stada i wgl... ale to jest zapewne jedna z rzeczy, która silnie uniża stopień możliwości dołączenia pewnych postaci do nas. Powinniśmy to oceniać bardziej po charakterze, bo patrząc ludziom po rękach i dochodząc do wniosku, że zbyt kolorowe łapki odpadają mimo bycia idealnie wpasowanym osobowością, do niczego nie dojdziecie.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#33
22-09-2015, 21:57
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

zróbmy tak, żeby to wynikło fabularnie - bo Ghalib na fabule już o tym myślał
tylko musicie dołączyć teraz do Ghaliba w temacie i o tym pogadać
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#34
22-09-2015, 22:33
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Ja zaś proponowałbym przyspieszyć dorastanie lwiątek, ja mogę być już dorosły ale muszę mieć najpierw awatar a na tę chwilę nie mam skąd. Chętnie bym też zebrał jakaś funkcje. Zresztą pomoc z mojej strony jest pewna, w każdej formie. I może byłbym w stanie zwerbowac, jakaś osobę na nowego członka stada ale raczej lwiatko.
Xis
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart - Czarna pantera Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:105 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#35
22-09-2015, 22:40
Prawa autorskie: Visa

ja właśnie przejęłam Xis ;D
no dobra, po akcji z Kahawą postarzcie lwiątka, to będzie jakiś pomysł
no i dobry pomysł z werbowaniem nowej postaci Bel, jak będzie pewna tak jak Ty to zapraszam kogokolwiek :)

[ Dodano: 2015-09-22, 21:43 ]
p.s.
głupio mi grać samą ze sobą, ale myślałam o akcji Xis xGhalib, żeby powiekszyć tak stado i mieć takie małe lipardy ;D
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#36
22-09-2015, 23:43
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Skąd te lipardy? XD


Puki co szukam awka, może ayumi w końcu mi zrobi...
Xis
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart - Czarna pantera Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:105 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#37
23-09-2015, 00:07
Prawa autorskie: Visa

Xis zgwaucę fabularnie :v taki ze mnie zły właściciel
ona wróci i będzie takie dziwadło u nas ;p

[ Dodano: 2015-09-22, 23:24 ]
Bel, może ja zrobię dla Ciebie ava jakiegoś

[ Dodano: 2015-09-23, 01:41 ]
Belial http://sta.sh/01xb2jtco43y
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

#38
23-09-2015, 21:03
Prawa autorskie: Własne

Belial, ja mogę Ci zrobić. Nie jestem już w cieniowisku ale pomóc mogę :3
Xis
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart - Czarna pantera Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:105 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#39
23-09-2015, 21:05
Prawa autorskie: Visa

a, zapomniałam wam zabrać dostępu do spraw stada :P tj, najpewniej Fel zapomniała. pisz mu na PW. ;p
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#40
23-09-2015, 23:06
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No powiedzmy że AV już bym miał ale jak macie czas i ochotę to chętnie przygarne ryski XP
Xis
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart - Czarna pantera Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:105 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#41
24-09-2015, 01:15
Prawa autorskie: Visa

http://sta.sh/01327wnl184u tu masz jeszcze wersję bez cieniowania ;p
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#42
01-10-2015, 22:53
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Cieniowisko właściwie już padło... Ale miałbym małą propozycję aby nie marnować naszych postaci, którym upadnie fabuła.

Oczywiście nie jestem wszystkiego pewiem ale jest to moja bardzo luźna propozycja.

Montana szuka byłych członków PZ i wszystkich spokrewnionych. Gdyby odezwały się osoby których postacie nie zginęły a jedynie zostały pokasowane to możnaby ładnie rozegrać akcję w powrotem stada Płonącej ziemi. Można zwiazać ich z Cieniowiskiem i członkowie (a raczej niedobitki z cieniowiska) i starzy PZ mogli by połaczyć siły tworząc Nowe PZ dla całego Forum byłoby to coś (wg mnie oczywiście) ciekawego bo byłby to powrót a nie nowe stado. Kożyść byłaby dla Cieniowiska jak i byłaby to dobra droga dla potężnego stada i jego rozwoju. Ludzie się znajdą bo to jednak trochę sentyment, myslę że z tym nie było by problemu.

Czy macie ochotę w ogóle się wypowiedzieć na ten temat? i Czy dajecie zielone światło takiemu pomysłowi?
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#43
02-10-2015, 19:10
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

*korzyść jak już.


I ja wolałbym i tak, żeby Moncia sobie z tą swoją zgrają wpadła do Cieniowiska, a nie na odwrót. Średnio mi się widzi odgrzewanie starego kotleta.

A i tak, mieliśmy postarzać lwiątka po akcji z Kawą. O ile to miało być?


Tak btw. jakby kogoś to interesowało czy coś, to ja na razie porzucam Sotha i Tsavani, żeby siedzieć na Kiburim. Trzy konta to za dużo :v
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#44
02-10-2015, 22:10
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dokładnie tak. Chodzi o to żeby zasilić cieniowisko, w SS kto będzie dyskutował? Na tą chwilę ja i Ty, do tego Ghalib. Potrzeba jeszcze conajmniej 3-4 osoby. Jeśli się rozwinie coś z tego to będę się zastanawiał co zrobić z Belialem, bo chcę nową postać.
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

#45
02-10-2015, 22:42
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Nową postać? Chyba nie zamierzasz pozbyć się Beliala. Dla Kiburiego to kluczowa osoba :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości