♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#16
23-11-2015, 18:33
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Fajnie mi się słycha Saixa. Podoba mi się, że wiedzieliście, o czym będziecie gadać i że macie konkretne pytania. Wyszło porządnie - w przeciwieństwie do tego chaosu z pierwszych audycji. Brawo.
Lauva Tai
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Liczba postów:38 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 64
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 15

#17
23-11-2015, 18:33
Prawa autorskie: TheMarchef (d. Madame Carotte)
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna / Duszą uskrzydlony

Przesłuchałem audycję (pierwszy raz, dobrze tak zacząć od szczęśliwej 13, co nie? ;) ), nawet ciekawie było. Tak, słychać że sprawia Wam to frajdę, nawet to plątanie się i taka niekiedy niepewność co dalej robić było pasujące ;).

Z uwag technicznych (moje odczucia) - słychać Was było świetnie, nie mam porównania (bo nie słuchałem) starego mikrofonu Fel z nowym, ale ten drugi sprawuje się dobrze. W czym edytujesz audycję? Jeśli to możliwe (czyli jeśli jest jeszcze jakiś dźwięk dalej) to intro włożyłbym "pod spód" pierwszych słów nagrania, gdyż teraz kończy się tak... nagle...

No i dziękuję za pozdrowienia, kiedyś na pewno mi odbije na tyle, aby zacząć z Wami pisać w fabule ;).
[Obrazek: KIh1S1h.png]
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#18
23-11-2015, 19:16
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

I W OGÓLE ŁAPY PRECZ OD KAHA WY ZDRADLIWE SZUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
23-11-2015, 19:20
Prawa autorskie: ja-Dirke

Na Ciebie łapki tez położyły... i że to kobitki to nie wiem czy się bać nie powinnaś ;)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
23-11-2015, 20:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kah, Kal - cieszę się, że odniosłyście takie wrażenie. :D

PS A pierwsze forumowe audycje faktycznie były fatalne i - patrząc z dzisiejszej perspektywy - nudne, ale wtedy też nie bardzo wiedziałam, co chcę w nich przekazać, a nikt mi niczego nie doradzał, tylko każdy mówił, że jest dobrze... No i trochę młodsza i mniej ogarnięta byłam, eheh.
Saix
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Liczba postów:228 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 55
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 55

#21
23-11-2015, 21:03
Prawa autorskie: Dirke

No biorąc pod uwagę, że nikt żadnych pytań nie podesłał to wgl duże brawa dla Felki i Sadisma no i wdzięczność xd że wymyśliliście te pytania.
Ale też po fakcie, że jednak pytaliście o konkretne rzeczy i mówiliście że "was to zastanawiało" to chyba mogę odnieść wrażenie, że Saix jest ciekawą postacią, yay! :D
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#22
23-11-2015, 21:06
Prawa autorskie: ja-Dirke

Vult wysłała pytania, wiec nie pisz, ze nikt nie napisał!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#23
23-11-2015, 21:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Saix, jakbym nie miała pojęcia, o co Cię pytać, to pewnie bym się z początku wahała, czy brać Cię do audycji, a tak to nie miałam wątpliwości. ;P

No i tak, Vult dosłała pytania (bardzo ciekawe zresztą ;d) w trakcie audycji. Ale na początku audycji było mówione, że nikt nie wysłał, pewnie dlatego Saix tak to ujęło.

Lau, wybacz, zapomniałam odpisać na Twojego posta. ^^'
Montuję w megaprofesjonalnym programie Windows Movie Maker. Może nie jest on najwdzięczniejszy do takich rzeczy, ale za to prosty w obsłudze i nie jestem pewna, czy gdybym przestawiła się na inny, to robiłabym to szybciej. Dzięki za uwagę odnośnie theme songa, spróbuję to zrobić, acz zwykle nie obcinam intr, one są inne przy każdej audycji i często wybieram już obcięte (które są cichsze pod koniec).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości