♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#61
08-12-2015, 13:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tu chodzi o to, żeby osiągnąć jakiś kompromis... Dobra, spróbujemy tę zmiennoksztaltna wigilie, tak jak Inn wcześniej proponowała. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, sama jestem ciekawa. ;d
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#62
08-12-2015, 16:56
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

PRZEKAZUJĘ OD VENETY (na jej prośbę):

Cytat:Przyznam szczerze - zupełnie nie widzę wigilii. W żaden sposób. O czym tu pisać, o ubieraniu choinki, o magii świąt? Czy naprawdę będziecie się dobrze czuć, pisząc... No właśnie, co? Zupełnie nie czuję, jak miałoby to być wykonane.
Miałam inny pomysł, ale podrzucę coś, co może być połączeniem. Z miejsca odrzucam wigilie.
Dlaczego nie zrobić przebieranej zabawy sylwestrowej? Wtedy nikogo ogonek czy uszka nie zdziwią, najwyżej ktoś się bardzo dobrze przebrał. :P Można nawet wymyślić, że nie wiem, są szpiegami i nie mogą dać się zdemaskować, że nie są ludźmi czy coś w tym stylu.
A jeśli robić pojedyncze, to anthro. Dla spróbowania czegoś innego, bo ludzie już trzy razy byli.

I od razu odpowiem:

Można, ale... W zeszłym roku był bal przebierańców.
Tzn. to był wtedy mój pomysł, więc nie przeszkadza mi to, ale raczej staram się co roku robić coś innego. A do wigilii ma takie same podejście, mnie też się to od początku nie podobało, no ale jak chcieli, to uznałam, że okej, może być raz wigilia.

Tak więc - dla mnie może być bal przebierańców. Nie mam absolutnie nic przeciwko, wręcz jestem fanką bali przebierańców (choć nie bardzo mam okazję uczestniczenia w takowych). I wtedy rzeczywiście kwestia anthro jest w pewien sposób załatwiona.
Tylko pytanie, czy pasuje wam robienie tego samego, co w zeszłym roku (tak, wiem, że wielu osób, które się tu wypowiadają, tj. Vult czy Sadisma, jeszcze wtedy nie było), tylko że z możliwością bycia anthro?
Dla przypomnienia/pokazania - w zeszłym roku wyglądało to tak: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1113
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#63
09-12-2015, 12:11
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja nie widzę problemu w tym każdy przyszedł kim chce, anthro, ludz, co za różnica.. :v i tak wszyscy jesteście kosmatymi furasami i macie zarośnięte futrem myśli zboczuszki >:D
Nałożyłabym tylko jeden nakaz odgórny >:3 "strój balowy" bo w końcu to imprezka cnie?

Osobiście byłabym za ludzikami z ogonkami uszkami i takimi bajerami. A tak to właściwie wszystko mi jedno czym będę grać i na dobra sprawę przyjdę czym chcę :v o ile przyjdę o :D

Ps. Polecam <3
[Obrazek: 0002Q27XG8SB8543-C411.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#64
09-12-2015, 12:24
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Mniej więcej na tym ostatnio stanęło, tj. bal przebierańców i każdy przychodzi jak chce.
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#65
15-12-2015, 22:12
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Moim zdaniem wygrali anthro ale no cóż, nie bedę wprowadzał zamętu :P
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#66
15-12-2015, 22:20
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

10:8 licząc anthro głosującego dla beki, serio to taka wielka przewaga według Ciebie?
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#67
16-12-2015, 00:14
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nie powiedziałem że wielka. Nikt nie powiedział że wygrać musi bezwzględna większość. Nawet nie licząc tych pseudo-głosów ( choć pewne że głosy za ludźmi są wszystkie uczciwe i bez multi itp.? Bo ja nie wiem ale zauważam sam fakt) to jeden głos więcej jest na anthro.
Zróbcie jak uważacie. Ale jak ma być mieszane to już lepiej by wszyscy byli ludźmi meh.
( no bo jak każdy sobie, to jakieś takie nieklimatyczne mi się wydaje. Że obok człowieka anthro...? Meh )

Nie miejcie mi za złe. Wyrażam swą opinię.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#68
16-12-2015, 00:25
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tak, głosy za ludźmi są bez multi, inaczej też bym to uwzględniła. Mogę Ci zrobić screena z panelu jak nie wierzysz.

Ankieta była w celu rozeznania, bardziej zwracałam uwagę na argumenty wysuwane w postach. Nie spodziewałam się aż takiej rozbieżności w zdaniach i pomysłach... Myślę, że najlepiej nie kombinować i zostawić opcję balu przebierańców z ludźmi i anthro. Ja to widzę tak, że część ludzi mogłaby mieć świadomość istnienia anthro, a część myślałaby, że to ludzie w kostiumach; zależy jaki kto ma koncept.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#69
16-12-2015, 09:13
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

multi to tylko moje jak wspomniałaś, a skąd wiesz czy jakiś głos był dla beki? bo ktoś się nie udzielił? Nie ma takiego obowiązku w ankiecie i wcale nie musi oznaczać, ze to głos dla beki.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#70
16-12-2015, 11:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Przecież 'uznalam' post Arto w swoim poście. Ale mogę Ci wytłumaczyć, dlaczego uważam, że jest dla beki: Arto nie był na poważnie na fabule od jakichś dwóch lat, nigdy nie wziął udziału w żadnym evencie, zwłaszcza w polfabule, na forum wchodzi po to, żeby irytowac ludzi na sb. Mnie interesują opimie aktywnych userow, co do których jest szansa, że wezmą udział w evencie. Fakt, może powinnam to była zaznaczyć w pierwszym poście, tak dla jasności, ale uznalam to za tak oczywiste, że nie ma sensu o tym pisać.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#71
16-12-2015, 11:19
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

takie rzeczy trzeba zaznaczać, on mimo że nie gra nie ma bana czyli nadal jest graczem. Nawet jak nie gra jest częścią społeczności czy to się podoba niektórym czy też nie.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#72
16-12-2015, 11:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Super, ale ta ankieta dotyczy konkretnego eventu, więc najbardziej mnie interesują osoby, które chcą i moga wziąć w nim udział. Jak nie mieszkasz na Litwie, to nie glosujesz w litewskich wyborach, prawda?

Jeszcze coś do eventu, bo temat Arto chyba już wyczerpalismy?
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#73
16-12-2015, 12:10
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Jest mieszkańcem, bo może nadal pisać, wiec zarzuciłaś nielogicznym przykład x)
Nie wiem po co się spinać.

On też może wziąć udział jeśli będzie chciał ;D
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#74
16-12-2015, 12:23
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Czego Ty ode mnie oczekujesz? Jasne, że może wziąć udział, dlatego, jak mówiam, nie wykuczyłam jego głosu, ale przedstawiłam podstawy, żeby przypuszczać, że tego udziału nie weźmie. Israel jak nie był pewien, czy powinien głosować, bo"raczej nie weźmie udziału", to spytał się mnie o to. Zresztą to, czy Arto weźmie udział, nie ma żadnego znaczenia dla tej dyskusji, nie zmienia to sytuacji w żaden znaczący sposób.

Dobra, serio, jeśli jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia na temat eventu, to niech pisze, a jeśli o Arto, to niech się powstrzyma, bo to i tak nie zaważy na ewentualne zmianie decyzji na temat tego, jak będzie wyglądać event półfabularny.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#75
16-12-2015, 20:34
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Sadism, spoko, ale w ten sposób niemal połowa osób byłaby niezadowolona, nie ważne co byśmy zrobiły :d
Jeżeli chcemy osiągnąć kompromis, to albo łączymy anthro i ludzi, albo robimy oddzielne eventy. Moje lenistwo przemawia za pierwszą opcją xD
Bal przebierańców był już w zeszłym roku :< A chyba fajniej jest, jak co roku zmieniamy "temat", co nie? Ale podoba mi się ten pomysł, w ten sposób anthro nie będą się wyróżniać z tłumu i doda im to nutki tajemniczości. Zabrzmiało to debilnie, ale kji xD Taka ciekawostka - Sami zrobiła to nim było to modne i na balu przebierańców pojawiła się jako lisek :D
Albo zróbmy coś jeszcze innego. Niestety, mi poza wcześniej wymienionymi opcjami kojarzy si tylko jakaś chatka wśród gór, w której ktoś zostaje zamordowany, a reszta musi znaleźć mordercę .-.
Wcześniej byłam baardzo za Wigilią, no ale do tego anthro nie pasują ani trochę.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości