♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#16
31-01-2016, 20:20
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Nie odczuwałem już jakoś bardzo braku rodziny, an początku tak ale jakoś sobie z tym poradziłem. nie myślałem o tym. Jak dużo sie myśli o takich rzeczach to robi sie smutno.
Przekrzywiłem łebek lekko w bok widząc co ta poczynia. Zaśmiałem sie widząc ją z kita.
-Pasowałaby ci taka grzywa- Dodałem cicho śmiejąc sie- Mój tata też ma białą grzywę i kiedyś go znajdę- Taka miałem miejsce. Nie chciałem sie poddawać. Chciałem poszukać tatę dla mamy ale teraz jej nie ma. Może tez poszła go szukać?
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#17
31-01-2016, 20:24
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Była zadowolona, że udało jej się go rozśmieszyć. Wskazała łapą na siebie a potem na niego. Następnie dreptała w miejscu przebierając kończynami. Ona też mu pomoże znaleźć ojca. Lwa z biała grzywą. Zakodowała to w swoim małym łebku. Choć obecnie nie może się nigdzie ruszyć bez towarzystwa rodzicielki.



Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#18
31-01-2016, 20:33
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-Dzięki- Powiedziałem skacząc na nią, nie tak aby jej coś zrobić-Na razie to musisz podrosnąć jeszcze- Zaśmiałem sie lekko. W jej wieku też kręciłem się koło mamy. Dopiero później zacząłem kręcić się po okolicy. Nawet raz daleko zaszedłem!
-Słyszałem, ze taki lew żyje gdzieś na terenach tych takich...- Kurcze jak oni sie nazywali- Tych takich co wierzą w księżyc- powiedziałem w końcu. Nazwy nie pamiętałem ich.
-Może ci mam pozwoli ze mną pokręcić się za jakiś czas- Byłem przecież już dośc duży i silny i sprytny.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#19
31-01-2016, 20:48
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Gdy na nią skoczył ona automatycznie objęła go łapami i razem sturlali się z głazu. On był na górze a ona leżała pod nim, nie miała wystarczająco siły by go obalić. Słabo wychodziły jej wszelkie zabawy polegające na siłowaniu się czy sprawności fizycznej. Gdy wspomniał jej o wyznawcach księżyca zastanawiała się nad pojęciem tego fenomenu. Księżyc, naprawdę chciałaby go zobaczyć w całej okazałości. Wiedziałaby o czym jest mowa. Też liczyła na to, że mama pozwoli jej na małą wycieczkę ze starszym bratem. Pacnęła go delikatnie łapą w nosek.



Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#20
31-01-2016, 21:04
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

No i polecieliśmy. Było zabawna spoglądałem na nia wesołym wzrokiem i w końcu usiadłem obok niej. Ziewnąłem i przeciągnąłem sie lekko.
-A ty znasz swojego tatę?- Zapytałem z ciekawości. Do królewskiej groty nie raz nie wolno było się zbliżać, wiec może był wtedy z nimi. Mnie cięzko było pomyśleć kto nim może być. Każdy z rodzeństwa trochę inny był. A samców w stadzie nie znałem raczej.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#21
01-02-2016, 13:45
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Przetarła oczy zaspana, był środek nocy a oni harcowali. Na pytanie o ojca pokiwała łbem przytakująco a potem łapą uszczypnęła się za sierść wskazując, że są podobnego koloru. Oraz na oczy, też jasnoniebieskie, niczym niebo w pogodny dzień.
Nie widziała go często, ale pojawiał się od czau do czasu wpadając w odwiedziny do groty. Cieszyła się wtedy z każdej wizyty i możliwości zabawy z nim. Czy chociażby zwykłego poleniuchowania na jego wygodnych łapach. W ogóle nie przejmowała się jego uszkodzonym wyglądem. Nie wiedziała co to poczucie piękna czy brzydoty, dla niej wszyscy byli równi.
Ziewanie było zaraźliwe bo i ona ziewnęła otwierając swoją małą paszczę.



Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#22
02-02-2016, 12:13
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-A to fajnie masz-Powiedziałem z lekkim uśmiechem. Mogła się z nim pobawić nie tylko z braćmi. mi musiało wystarczyć to, że mogę sobie poganiać za ptakami i owadami. Nie narzekałem. Przywykłem do takiego stanu rzeczy. brak rodziców, obu zaczynało byc czymś normalnym. Brakowało mi mamy, ojca też dlatego go szukałem. Ziewnąłem i przeciągnąłem sie lekko. Łebkiem otarłem się o jej łebek.
-Czas spać- powiedziałem do niej. Potrzebuje dużo snu, ja mniej ale też.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#23
02-02-2016, 12:41
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Tak, dobrze było mieć rodziców. Popatrzyła trochę nieprzytomnym wzrokiem na starszego brata. Póki Vei nie zadecyduje inaczej on należał do ich rodziny. Otarła się również łbem zjeżdżając trochę w dół aż po policzek. Ruszyła z powrotem do groty, oglądając się za siebie czy i Furaha idzie. A gdy była pewna, że tak uczynił położyła się zwijając w kłębek. I usnęła bardzo szybko zmęczona.



Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#24
08-02-2016, 10:50
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Poszedłem za nią ale ołozyłem się na uboczu. Wstałem wczesnym rankiem. Reszta jeszcze spała. Wyszedłem an dwór i zabrałem sie do polowania na owady. Nie są smaczne ale da się nimi w miarę najeść jak sie połapie. Zastrzygłem uchem. Imir mi mówi co robić.
-Tak wiem- Mruknąłem lekko szczerząc ząbki polując na żuka.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#25
08-02-2016, 19:12
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Tej nocy już nic więcej nie zakłóciło jej snu, nie słyszała żadnych głosów jej wzywających. Mlasnęła, z przymkniętymi powiekami przeciągnęła się prężąc swój koci grzbiet. Machnęła ogonem i rozejrzała się. Wszyscy jeszcze spali lecz małego Furahy nigdzie w grocie nie było. Wyszła na zewnątrz wzrokiem szukając swojego przyjaciela. Niebieskie ślepia szybko wyłapały pomarańczowego samczyka w pozycji sugerującej, że zamierza polować. Wdrapała się na głaz by mieć lepszy widok. Z przekrzywionym łebkiem obserwowała jego poczynania z rosnącym zainteresowaniem.



Setkar
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:rok Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:107 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 20

#26
08-02-2016, 20:42
Prawa autorskie: jo/ref-Skadim

Rozkleił powoli zaspane ślepka, drażnione przez promyki wschodzącego słońca. Już ranek?
Setkar wyśliznął się z matczynych objęć i ziewnął okazale rozdziawiając jeszcze niezbyt pokaźną paszczę. Rozglądnął się mozolnie, zauważając ewidentny brak siostry w leżu.
Spojrzenie ciemnych, pomarańczowych oczu spoczęło na słodko śpiącej rodzicielce-nie miał serca budzić jej po ciężkim dniu bycia królową. Poderwał się z miejsca wybiegając truchtem z groty. Przełknął ślinę, zdając sobie sprawę, że złamał zakaz mamy.
Odszedł parę kroków dalej, badając okolicę, gdy wtem jego oczom ukazała się sylwetka siostry i kogoś jeszcze.
-Siggy!-miauknął poruszony, biegiem znalazłszy się przy samiczce.-Mama nie pozwala nam wychodzić z groty bez zgody!-wysyczał, przez zaciśnięte ząbki, poważnie zmartwiony, wręcz z błagalnym spojrzeniem.
[Obrazek: eager_boy_by_rindoe_daj31jz_by_ragous_da...apt3iu.png]
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#27
08-02-2016, 20:52
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Byłem skupiony na swoim polowaniu i nie usłyszałem jak Sigrun się obudziła i wyszła z groty. Skupiałem sie na tym aby upolować swoja zdobycz. Wyszczerzyłem lekko ząbki i obserwowałem żuka, który najwyraźniej nie czuł sie zagrożony moja obecnością. Gotowałem sie do skoku kiedy z koncentracji wytrącił mnie głos jednego z braci lwiczki. Skutkowało to, ze dość niezgrabnie skoczyłem i żuk mi zwiał. W powietrzu próbowałem łapami go jeszcze strącić ale uciekł. Westchnąłem ciężej. Byłem zawiedziony trochę. Położyłem uszy po sobie. Wstałem i skierowałem się tam gdzie było rodzeństwo.
-Ale jesteś głośny- Rzekłem do młodego i usiadłem spoglądając na nich.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#28
08-02-2016, 20:53
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Uszy zareagowały słysząc swoje imię, pierwsze obróciły się w stronę skąd dochodził dźwiek. Zaraz potem szary łebek zwrócił się w stronę braciszka. Nie rozumiała jego zmartwienia, przecież nie oddaliła się zbytnio. Ledwo parę kroków uszła z ponurej jamy. Świat dookoła wydawał się zbyt ciekawy i piękny by siedzieć ciągle w grocie. Liznęła go czule w nosek by go odrobinę uspokoić. Rozchyliła nieco pyszczek, tak bardzo chciała mu opowiedzieć jaka przytrafiła jej się przygoda w nocy. Jednak z ust nie wydobył się żaden dźwięk. Obdarowała go jedynie ciepłym uśmiechem i wskazała na Furahę, lwiątko, które zostało "przygarnięte" przez Vei. Do czasu aż nie odnajdzie się jego matka lub inny opiekun.



Setkar
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:rok Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:107 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 20

#29
08-02-2016, 21:25
Prawa autorskie: jo/ref-Skadim

/załóżmy, że Furaha i Set znają się w minimalnym stopniu, jako że są teraz razem w temacie z resztą

Zamrugał w osłupieniu, gdy ciepły spokój siostry skonfrontował się z jego panicznym nastrojem. Jak ona mogła być tak niewzruszona? Mama nie pozwala im wychodzić samym, mama mówi, że jest nie-bez-pie-cznie!
-Co..?-mruknął, spoglądając w stronę dotychczas niezauważonego samczyka.-Furaha?-wymamrotał bezwiednie, przez chwilę jakby zastanawiając się nad tym, co się wokół niego działo. Przełknął ślinę, gdy tamten zwrócił mu uwagę-rzeczywiście wydzierał pyszczek bardziej, niż wymagała tego sytuacja.
-Mama będzie zła.-wyjaśnił już spokojniejszym tonem, w nadziei, że chociaż starszy kolega przejmie się jego słowami.
[Obrazek: eager_boy_by_rindoe_daj31jz_by_ragous_da...apt3iu.png]
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#30
08-02-2016, 21:51
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-No ja a kto?- Zapytałem się lewka lekko szczerząc do niego ząbki. Jego kolejne słowa spowodowały, że lekko przekrzywiłem łebek w bok. Strasznie sie zamartwiał. Ja od dawna sam kręcę sie po terenach stada i nie tylko.
-Dlaczego miałaby być?- Zapytałem sie go ponownie. Przecież nigdzie nie poszli, a w jaskini jest nudno. Poruszyłem lekko uchem spoglądając się na nich.
-Za bardzo sie przejmujesz, nie widzisz jaki swiat poza nora jest fajny?- Zapytałem sie młodego samczyka. Takie przebywanie w norze ciągle jest nudne a dorośli opiekunowi tez bywają nudni.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości