♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ndevu
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:224 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 46
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 19

09-03-2017, 02:11
Prawa autorskie: Postać: Casanova-pl, Tło: Disney, Głos: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nick : Taki smoczy, pasuje do warana
Avatar : Przeuroczy bardzo ładna czcionka przy podpisie ;)
Podpis : Smutny cytat xD
Postać : Wydaje się miła i taka zimna xD ale mało ją znam
Osoba : Nie znam.
Odpowiedz
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

09-03-2017, 11:03
Prawa autorskie: Dirke

Nick: Moim zdaniem pasuje, prosty a i tka niektórym sprawia kłopot ;D
Avatar:Dobrze pokazuje postać, przynajmniej jej jedną stronę. Dobrze wykonany.
Podpis: Estetyczny, pokazuje przy tym cała postać.
Postać:Lubie z nim pisać, ciekawa. lubi dzieci ale nie boi się dać komuś w mordę.
Osoba: Nie znam ale wydaje sie spoko.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Odpowiedz
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

09-03-2017, 12:41
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Nick: Dobrze brzmi i pasuje do postaci. Lubię nicki, na które spojrzę i od razu je zapamiętuję, kojarzę z postacią i wiem, jak mam wymawiać. Zastanawiam się, czy to nawiązanie do Rikiego, bo tak się nazywała Twoja dawna postać, prawda?
Avatar: Pięknie rysujesz. <3 Te cienie trochę mało wyraziste, ale generalnie bardzo przyjemnie się na to patrzy. Sam design postaci też jest ciekawy.
Podpis: Estetyczny, ale troszkę nie w moim stylu. Nie lubię zagranicznych głosów, ciężko mi się je odnosi do polskich słów, no bo po angielsku zupełnie inaczej się to wszystko wymawia. Obrazki z linków są cudowne. Tekst nie przyciąga uwagi.
Postać: Lew i gepard, serio? xD No jakoś mi to nie leży, ale Shiriki i tak jest dużo bardziej lwi, ma staty lwa, przy zapisie nic nie pisałaś o gepardach no i ja tak trochę tego nie uznaję, ale przymykam oko. :P Sam charakter postaci jest ciekawy, trochę brakuje takich postaci, które nie byłby śmiertelne poważne, więc tu na plus.
Osoba: No czasem mam ochotę ją palnąć, ale generalnie ją lubię. xd Doceniam to, że jak się do czegoś zobowiązuje, to to robi, a poza tym jest bardzo aktywna, zależy jej na swoich postaciach, stadzie i wydaje mi się, że ogólnie na forum też, bo wypowiada się wszędzie, gdzie się da. ;d Podobają mi się jej rysunki, designy, tempo odpisów i to, że trzyma się charakterów swoich postaci; tylko te literówki irytują, choć chyba już przywykłam.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

09-03-2017, 14:14
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Spoko, łatwo się zapamiętuje i ma to mocarne"r" xD
Avatar:Ładny estetyczny, ogólnie nie przepadam za fiolet oczami x3
Podpis:Ta mała Serret jest creepy :V
Postać:nie znam zbytnio i nie sledze. Czasem tylko może popaczam co robi. Na razie niezbyt wyrazista ale daje wrażenie całkiem miłej i przyjemnej w obyciu. Może uda się kiedys popisać kimś z nią.
Osoba: Lubie wkurzać :V takie hobby. Ogólnie spoko, można pogadać na leffkowe <hehe> tematy i nie tylko. Czasem tylko odnoszę wrażenie zamknięcia w bańki i problem spoglądania poza nią :V
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Ndevu
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:224 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 46
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 19

09-03-2017, 14:39
Prawa autorskie: Postać: Casanova-pl, Tło: Disney, Głos: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nick: Bardzo fajny krótki i pasuje mi do postaci
Avatar: Piękny! Pokazuje agresję i piękno
Podpis przedstawia ładnie narysowaną całą postać, głos za który duży plus ;) i całkiem mądry cytat xd
Postać: Bardzo lubię, jest mądra, bezwzględna, kocha nad życie swoje dzieci, nie boi się pokazać kłów, nie stosuje pół środków, a przy tym robi to z gracją którą uwiodła Ndevu ;)
Osoba: Nie znam ale wydaje się fajna
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017, 14:40 przez Ndevu.)
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

12-04-2017, 16:18
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Nick: Jestem ciekawa skąd pomysł. Lubię imiona, które są mało znane, a kiedy wpisze się je w wyszukiwarkę, nie wyskakuje nic konkretnego. Brzmieniowo mi pasuje, takie dziwne i afrykańskie xD
Avatar: Hmm... szczerze mówiąc wolę Mtego, jeśli chodzi o wizerunek. Trochę drażni mnie ten uśmieszek. Policzki są nierówne, ten pod lewym okiem wygląda sensownie, ale pod prawym... Wygląda trochę jakby szyderczo uśmiechał się jedynie półgębkiem. Gdyby to skorygować, wyrównać te polika, może byłby seksowniejszy. Ale! Tak się czepiam, możesz nie brać mnie pod uwagę xD
Kolorystyka realistyczna, a taką zawszę lubię, więc plusik.
Podpis:Lubię, kiedy w podpisie jest cała postać, bo często sobie fabuły lubię wyobrażąć i wolę wiedzieć jak kto wygląda. Uwielbiam dodawanie głosu w podpisach, dodatkowa cegiełka dla zbudowania klimatu. Nie jestem pewna czy mi do niego pasuje aleee... ale każdy ma włąsne wyobrażenie więc ok xD
Postać: Biedaczyna. Samicy zdecydowanie mu brak, choć kto wie, może jeszcze będzie kręcić z Kiu. Zaprojektowany fajnie, nawet jeśli nie przepadam za dawaniem hienom takiego garba. Tak czy siak nawet hieny z Króla Lwa mają swoją unikalną anatomię, więc pojmuję przekaz. Nastroszona grzywa wygląda interesująco, każdy kosmyk jak na żelu, ale to dodaje Nvedu takiego hemmm... uwodzicielskiego wyglądu xD
Charakterowo całkiem fajny, w miarę wyrazisty i z pewnością będzie robić za dobrego tatusia.
Żal mu trochę, że z Persą nie może się dogadać, ale cóż uczynić, młody adoruje jedynie matkę. Może jak podrośnie to się między nimi ułoży :D
Osoba: Nader szybko odpisuje, to mogę powiedzieć i wydaje się zacnym człowiekiem, nawet jeśli tylko kilka razy na czacie widziałam xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017, 16:33 przez Mauara.)
Odpowiedz
Imbali
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:63 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 25

16-05-2017, 21:20
Prawa autorskie: avatar: ja, sygnatura: Teatr Muzyczny Capitol

Nick: Nic nadzwyczajnego, ale lubię
Avatar: DLACZEGO JA NIE UMIEM ROBIĆ TAK PIĘKNYCH AVKÓW???
Podpis: Rozwala mnie ta zabra zabijająca lwa :D
Postać: Mało śledzę, ale wydaje się dość ciekawa
Osoba: Nie znam na tyle dobrze, by oceniać
[Obrazek: img_2801.jpg]
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

17-05-2017, 01:30
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Nick: Czysto technicznie nie jest zły, da się wymówić i w ogóle, ale osobiście zbyt mi się kojarzy ze slangową nazwą imprez pośledniejszego sortu.
 Avatar: Ręczny, a przy moim i tak wcale niezły. Ale przeszkadzają mi kolory dodatków, no i ta pacyfka.
Podpis: Prosty, techniczny i tyle.
Postać: Taki spokojny i pogodny, ale zhipisiały. Nie mój typ, omijam szeroko. Ale wprowadza nowy element do fabuły.
Osoba: Zero informacji, ale przy tej ilości postaci zapewne ogarnięta i ambitna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2017, 01:31 przez Athastan.)
Odpowiedz
Kuanza
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:152 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 12

24-05-2017, 21:58
Prawa autorskie: Tło avatara: Disney Głos: Hearthstone Sygnatura: Zephyr, Vasante Vei & Soren

Nick: Nigdy nie jestem pewna, jak czytać "atha" xD Ale jest fajny, pasuje mi do lwa.
Avatar: Postać sprawia sympatyczne wrażenie, jej wygląd jest prosty, a przy tym ładny. Ogólnie avatar jest estetyczny, tylko te błękitne piksele dookoła niego... ajć. Wiem, czepiam się szczegółów xd
Podpis: Nie ma.
Postać: Duży plus za obronę ciężarnej lwicy. Nie śledzę go jakoś szczególnie, czasem czytam jakiś wątek z jego udziałem. Wydaje się ogarniętą pozytywną postacią, która potrafi walczyć, lecz nigdy nie atakuje bez powodu.
Osoba: Wyjątkowo aktywna w grach forumowych XD Ogólnie nie znam.
[Obrazek: kuanza4_by_salvathi_db96lqf_2_by_maisha_...b97sti.png] 
Umoja ni nguvu.
GŁOS
Odpowiedz
Kiburi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:116 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 81
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 5

24-05-2017, 23:44
Prawa autorskie: Lineart Ghaliba <3, tło: Fjutsup

Nick: Jest kaelowy. Nie wiem czy w "słahili" czy innym afrykańskim języku, ale jest kaelowy.  Brzmi jak nazwa jakiś tubylcowych bongosów tudzież innych plemiennych instrumentów. 
Avatar: Kosmicznie źle wykadrowany. No i brak ramki (plz, jak już się daje tło, to można by zarzucić jakimś jednopikselowym obramowaniem w paincie). Oczy są za blisko ziebie, wygląda jakby miała z tym problem :v
Podpis: Jest... epf... dobra, daruję sobie tutaj. 
Postać: Nie zgłębiam się w historię waszego hieniego trio aż bardzo, ale jak dla mnie to jej niewiele brakuje do zostania panną lekkich obyczajów. Tylko musiałaby się pozbyć skrupułów. Generalnie props za bycie hienią babeczką, aczkolwiek dla rozbudowania historii mogłoby być coś więcej poza gzdżeniem się w krzaczkach z ukochanym, bo co nie zajrzę to albo "mój ukochany" i cmok cmok, albo ktoś w swojej misji samobójczej wam tam wpadnie. 
Osoba: Nie udziela się to skąd mam znać. Znoszę obecność jak każdą osobę na forum, bez większej sympatii plz.
Odpowiedz
Kuro
Samotnik
*

Gatunek:Dicrurus paradiseus Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:100 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

30-05-2017, 09:23
Prawa autorskie: Gyda/Moni 158

Nick: Z jakiś powodów zajeżdża mi japończyzną albo czymś azjatycko podobnym. Nie jestem jakąś jego wielką fanką zawsze go przekształcam na "Bury".
Avatar: Ciężko mi jednoznacznie ocenić. Niby ładny ale jednak uszy przypominają mi bardziej jakieś rogi, te czarne znaczenia pod ślepiami nadają mu wiecznie zmęczonego wyglądu, a źrenice są jak dla mnie za jasne. No i ta "grzywka" z przodu. Jak się przyjrzeć to widać, że ma tam lekko rozczochrane kłaki, lecz z daleka wygląda mi to jak ulizany "trójkąt". Czyli całokszałt 3/5.
Podpis: Cudowny majstersztyk. Ta pustka posiada w sobie tyle ukrytych znaczeń :V Nie mam co oceniać :-|
Postać: Nie wiem jaki był kiedyś (bo teraz wrócił z tego co wiem) ale teraz sprawia wrażenie zbyt pewnego siebie młodego, który kiedyś porwie się z motyką na słońce i dostanie solidny wpierdol.
Osoba: Chyba student, chyba gra w LoL'a... Nie znam za bardzo więc nie mam tutaj za wiele do powiedzenia.
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

30-05-2017, 13:27
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: Krótkie i konkretne ale także zalatuje mi wschodem.
Avatar: Spoko, taki kreskówkowy ale jakoś nóżki takie zielonkawe
Podpis: Obrazek bardzo ładny, głos ciekawy
Postać: Nie śledzę ale trochę postów czytała i wydaje się dość oryginalny i ciekawy. Z chęcią bym go poznała na kims.
Osoba: Wydaje się całkiem spoko, ma ciekawe pomysły i fajne robi sesje.
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

31-05-2017, 00:49
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Nick: Jakoś tak nordycko brzmi. Do lwa pasuje, ale klimatycznie to do Afryki niezbyt

Avatar:Wysokiej jakości, dopracowany i ciekawie wymyślony. Jedyne co mi nie pasuje, to te wystające kły. Psują trochę kompozycje.

Podpis:Grafika, której większość niepowstydziła by się w roli avatara. No i jest głos, ref i jakiś cytat, czyli chyba wszystko.

Postać:Mocno rozwnięta, dobrze prosperująca i ciekawa. Władca, mocarz, bogacz i do tego z wybitnie dużą rodziną. 

Osoba:Forumowy aktywista i Bardzo Potrzebna Osoba. To chyba już mówi samo za siebie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017, 00:50 przez Athastan.)
Odpowiedz
Imbali
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:63 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 25

12-06-2017, 17:10
Prawa autorskie: avatar: ja, sygnatura: Teatr Muzyczny Capitol

Nick: Kiedyś miałam straszliwie problemy z jego wymówieniem. Taki spoko, ale nie zachwyca.
Avatar: Był ok przez pierwsze pół roku, ale teraz... Serio, zrób sobie nowy, bo wiek się średnio zgadza, a jakiś najpiękniejszy to on i tak nie jest.
Podpis: Cóż za głęboka pustka
Postać: Nie śledzę
Osoba: Nie znam
[Obrazek: img_2801.jpg]
Odpowiedz
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

19-07-2017, 16:55
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Nick: Podoba mi się, ale jak dla mnie jest bardziej dla żeńskiej postaci.
Avatar: Fajny, bo widać, że ktoś się nad nim wysilił. Ja nie mam cierpliwości do takiego kolorowania, po wypełnieniu połowy tego avatara rzuciłabym kredkami :P
Podpis: Ciekawe zdjęcie, ciekawy przekaz.
Postać: Nie znam, ale podoba mi się fakt, że ma zezwolenie na zbieranie kocimiętki i lulka :p
Osoba: Nie znam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości