♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#61
02-09-2012, 03:32
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Rzadko spotykam nick'i na literę H, więc przyznam, że tutaj jest mały plusik. Sam wydźwięk ani mnie nie ziębi ani nie chłodzi. Brzmi 'afrykańsko', nie japońsko-koreańsko-angielsko-cholerawiejako. Ładnie mu w żółci Lwich, tak stricte pasuje tam, gdzie jest.
Avatar: Lepszy od tego co był. Przede wszystkim pasuje designem do lwów z LZ. Miło też widzieć postać o, pardon, prostym wyglądzie, bez większych udziwnień. Co za dużo dziwaków to niezdrowo. Taki powiew normalności wśród kolorowych dodatków. Zresztą, pasuje do postaci.
Podpis: Sam obrazek jest dla mnie za duży, zresztą średnio mi się podoba. Za wiele tu nie ocenię, ponieważ zwyczajnie nie zwracam na niego uwagi. Ot. ~
Postać: Spotkałam ją raz (?). Czytałam nieco postów; ładne jakościowo, postać bardzo lwioziemska. Ogólnie taka jakich kiedyś brakowało. Kojarzy mi się nieco z opiekunką wszystkich poszkodowanych.
Osoba: Nie znam. Z tego, co widziałam - niesamowicie pozytywna i chętna do pomocy. Nie wpakowała się w żaden konflikt, więc mogę wnioskować, że nie lubi burd i emanuje raczej łagodnością.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#62
02-09-2012, 12:37
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nick: Nie podoba mi się. Wcale. Shecia dla mnie była Shecią, ten nick, nawet długi, miał to "coś" w sobie. Teraz jakoś mi nie pasuje - tym bardziej, że jakoś nie umiem myśleć o Shet jako o zuej, podłej istocie.
Avatar: Chyba jeden z lepszych, jakie miałaś. Serio. Sheta wyszła tu naprawdę świetnie, a i obróbka jest bardzo dobra. Niby prosta, a jednak doskonale się komponuje, bez żadnych zbędnych pierdółek. A sama Shet ma uroczy design.
Podpis: Ładny, ładny. Typowy dla Ciebie, dobrze skomponowany. Może nie jest jednym z tych, które powalają na kolana, niemniej... Ładny, ot.
Postać: Jedna z bardziej oryginalnych na tym forum, prowadzona tak, że nigdy nie wiadomo do końca, co może się stać, gdy obcujesz z nią na fabule. Tęsknię za wątkami ShetxCyn, bo były... Były takie nietypowe. Inne niż większość. Fajnie, że czasem cosik skrobiesz. :)
Osoba: Ba. Znam od dawna i kocham ją. Jest naprawdę niesamowitą osobą, interesującą i godną uwagi - i zna język rosyjski, yay. A mnie do rosyjskiego ciągnie. Cieszę się, że się znamy i kiedyś koniecznie będę musiała Cię spotkać - i to bynajmniej nie sama. Wiesz, Shet, o kogo mi chodzi. :)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#63
02-09-2012, 15:38
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: Nie przepadam za japońszczyzną (poza naprawdę nielicznymi wyjątkami) i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Poza tym za dużo istnieje nicków typu Yuki, Yuuki, Sratatayuki. Nudzi mnie to. Plus za to, że nie jest zbyt skomplikowany i wiadomo, jak się go czyta, ogólnie brzmi dobrze. Co nie zmienia faktu, że średnio mi on podchodzi. Jest, że tak powiem, poprawny, ale nie ładny.
Avatar: Zawsze coś mnie irytowało w tym rysunku, później już trochę do niego przywykłam. Acz, podobnie jak Hatima, mam wątpliwości co do ramki. Fakt, kiedyś sama takie robiłam, ale później zostałam do nich zniechęcona przez Sur, aż ostatecznie uznałam, że w sumie mi też się one nie podobają.
Podpis: LoL? No nieee, to jest wszędzie... Chociaż nie taki zły ten głos. W sumie jest w porządku.
Postać: Za czasów 'pierwszej' Miyuki, lekko mówić, nie należała do moich ulubionych. Później znacznie się poprawiła, jednakże ciężko jest mi powiedzieć coś więcej, bo zdecydowanie lepiej znałam właśnie tę starą.
Osoba: Jej się nie da nie lubić. Żałuję, że nasze jedyne spotkanie było takie krótkie... Ale liczę na to, że jeszcze się spotkamy, w końcu wycieczek do Warszawy jest w mojej szkole całkiem sporo. :D
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#64
02-09-2012, 21:02
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Zostaw mi LoLa, ja bardzo lubię w to grać. :c

Nick: O dziwo... Podoba mi się. Jest dwuczłonowy, bardzo dobrze się go skraca, i ma w sobie to coś afrykańskiego, pasującego do klimatu. Jak na Lwioziemkę to też niezłe jest. Jedyne, to to, że mam obawy, że mówiąc "Venka" zaraz wszyscy zaczną myśleć o Vei. A Ven to Ven, nie Vei.
Avatar: Ładny, ładny... Kami odwaliła kawał dobrej roboty. Design lwicy sam w sobie też jest ciekawy. Dość prosty, a zarazem bardzo oryginalny. Podoba mi się pomysł z tą końcówką ogonka. Naprawdę się tutaj spisałaś, Ven. :) Niemniej, sama obróbka avka nie podoba mi się. Ta linia jest zupełnie zbędna, psuje cały efekt. Be.
Podpis: Tu jest jakaś innowacja. Vei nie jest przedstawiona jak dumna, wzniosła królowa, a raczej jak taki wyrośnięty podrostek, który się lubi pobawić i nie odpuści tej okazji. Poza tym, że lwica ma zeza, fajnie to wygląda, zwłaszcza z tym tekstem. Ładne kolorki sobie wybrałaś, tak swoją drogą. Niemniej, czy ten tekst pasuje do obrazka... Nie mam co do tego pewności. Ogółem na plus, ale nie jest chyba do końca przemyślane.
Postać: Nie znam Vei. Prowadzę właśnie Mi wątek z nią. Podoba mi się w tej postaci to, że nie jest typową Lwioziemką, która będzie się mizdrzyć jak Nala i pięknie wyglądać, zawsze mądra i doskonała. Będzie oschła i będzie złowroga, będzie miała chwile słabości, tylko dlatego, że taki jest świat i tacy są ludzie. Pachnie mi tu też nieco polityką, a polityki nie znoszę. Niemniej, ona jest na to skazana.
Osoba: Jest Vendettą i koniec. Nadal mam ją wszędzie zapisane jako Venka i chyba tak to zostanie. Jest dobrą i kochaną osóbką i cieszę się, że ją znam. Zastanawiam się, jak pozostaje sobą przy tym nawale obowiązków admina. Ale jej to wychodzi. I dobrze. No, i ja też mam nadzieję na spotkanie. <3
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#65
06-09-2012, 22:22
Prawa autorskie: Malaika4

Nick:Mam do niego jakieś skojarzenie, ale nie przypomnę sobie jakie. Jednak powiem, że może być, nie jest zły, ale i nie jakiś niezwykły.
Avatar:A ładny, nie powiem. Pysk kota jest ładny, ładna kreska, cieniowanie, no i design też jak najbardziej na plus. Obróbka jest ładna, bo delikatna, a ja na przykład lubię brak tła i właśnie taką rameczkę.
Podpis:Głos? Głos jak głos.
Postać:Nie znam, nie oceniam.
Osoba:A w porządku jest. Miła, pomocna i zawsze jest o czym z nią pisać.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#66
06-09-2012, 22:26
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Bardzo mi się podoba ten nick, o czym już pewno pisałam wcześniej, ale mimo to napiszę to tu i teraz ponownie. Bardzo fajny i nie wyobrażam sobie byś go zmieniła.
Avatar: No cóż na razie nie widzę żadnego, wiem z jakiego powodu, więc niestety nie ocenię. Design postaci pamiętam, ale to gdzie indziej ocenię...
Podpis: Też brak, więc...
Postać: Padme to moim zdaniem ciekawa postać. Całkiem fajna i można by z nią rozwinąć nawet ciekawe wątki. Z pewnością przy niej nie dałoby się nudzić, takie przynajmniej mam wrażenie, kiedy przypominam sobie twoje posty.
Osoba: Jej userka jest w porządku, może nawet więcej. W rozmowach z nią mam wrażenie, że jest miła, sympatyczna, no i towarzyszka. Nigdy się z nią nie kłóciłam i mam nadzieję, że taka sytuacja nigdy nie nastąpi. Oby nasze stosunki mogły się rozwijać dalej tylko w dobrym kierunku. ;)
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#67
15-09-2012, 12:35
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

Nick: współgra z wrażeniem, jakie mam, obserwując tę postać - jest więc dobrze dobrany do zamysłu. ponadto po prostu przyjemnie brzmi.
Avatar: bardzo królo-lwi, przedstawia lwicę moralnie dobrą i spokojnego charakteru. pasuje mi do Lwiej Ziemi, tak jak już ktoś to wyżej pisał. jednak osobiście zmieniłabym odcień kolorystyczny - na moim monitorze Hatima jest musztardowa, a to tylko inna nazwa pewnego paskudnego koloru... jednak poza, kreska, mina - na plus. tworzą razem obraz lwicy o konkretnie określonym charakterze, dobrze trafiają do odbiorcy i dają mu sygnał, czego powinien się spodziewać po lwicy.
Podpis: tak jak już chyba Fel pisała, ja też uważam, że deszcz na napisie tworzy puchatą paintową chmurkę - to można by było poprawić. poza tym podoba mi się statyka podpisu pomimo ruchu kropli deszczu i ponownie: spokój bijący od postaci. razem z avatarem i imieniem tworzy to bardzo spójny przekaz.
Postać: nie miałam przyjemności jeszcze z nią grać, jednak obserwowałam Hatimę w kilku wątkach. jej zachowanie potwierdza to, czego odbiorca spodziewa się po rysunkach i imieniu - to lwica spokojna, będąca podporą dla innych, kierująca się w życiu rozsądkiem, ale nieignorująca serca. można by było jej zarzucić, że jest trochę nudna; sądzę jednak, że jako postać dobrze przemyślana i konsekwentnie rozwijana ma w zanadrzu parę sztuczek, którymi jeszcze nas zaskoczy. nie pasuje mi tytuł wojownika - widziałabym ją raczej w roli mentora, wychowawcy, medyka.
Osoba: "znamy" się tyle, co kilka rozmów na sb. nie wiem nawet, jak ma na imię ;) oceniam ją jednak jako osobę rozwiązującą konflikty, a nie je generującą, skłonną do obserwowania i wysłuchania wszystkich stron przed wydaniem osądu, miłego usposobienia. zapewne choć w części artystyczna dusza - wiem już, że lubi sobie w postach popisać i zawsze znajdzie zaczepienie, by jeszcze te dwa akapity dołożyć. to jedna z tych osób, które dbają o dobrą atmosferę na forum, a w realu pilnują, żeby każdy dostał ciasteczka i miał co pić ^^
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#68
15-09-2012, 13:32
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Kolejny nick na 'H'. Ostatnimi czasy nastała chyba moda na tą literkę, gdyż na kilku forach zauważyłam sporą ilość nowo powstałych. Jest dla mnie połączeniem Hasna i Hurija, co oznacza Piękna i Anioł po arabsku. Bardzo zbliżone to jednego z imion mojej Sahar, ale nie o tym mowa. Wydźwięk mi się podoba, więc tutaj jest spory plus.
No, i jesteś kolejną osobą, które w nick'u ma imię postaci, nie jak ja, gdzie się zwyczajnie bawię.
Avatar: Ładny. Wygląda na robiony akwarelą+kredkami akwarelowymi na papirusie. Podoba mi się, jest prosty, delikatny. Może nieco irytuje mnie kształt i wielkość tygrysicy. Jest nieco malutka.
Podpis: Widziałam tą sygnę w oryginalnej wielkości. Ładnie ją pokolorowano, trzeba przyznać. Drażni mnie ten mały napis, jest rozmyty i zdaje się być wycięty z innej pracy i rozpikselowany. Reszta jest w porządku. Znów w podpisie widnieje postać jak u wielu ludzi. Czyli zero innowacji, ale schludnie i elegancko.
Postać: Czytałam mało jej postów i trudno mi powiedzieć coś więcej na jej temat. Z pewnością przechyla się w stronę neutralno-dobrej, niźli złej. Ale to wyjdzie w praniu.
Osoba: Porządna i pozytywna. Nie ma tendencji do strzelania fochów, wręcz przeciwnie. Zdaje się też być bardzo towarzyska i lubiąca czytać. Więcej? Nic nie powiem. Nie mam tyle informacji by strzelić elaborat.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#69
15-09-2012, 21:46
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Już kilka osób wytykało Ci "błąd". Widocznie moje marudzenie na temat braku spojrzenia na jakąkolwiek sprawę z różnych stron chyba powinno zostać wznowione. Albo jestem przewrażliwiony. Może to te dni w miesiącu? Enyłej, wolałem poprzedni. Nie, żeby ten mi jakoś przeszkadzał, ale wciąż... Ehem, pozostawia inne wrażenie.
Avatar: Bardzo ładny. I zupełnie mi się nie podoba. Naprawdę, wolałem te od Levisowej, a przecież sam rysunek nie jest zły. Może to kwestia kolorów? Albo zbyt dokładnego, ostrego ukazania postaci. Za mało cienia. I elementów w stanie rozkładu.
Podpis: Literki. Tic tac? Z Piotrusiem Panem mi się kojarzy. Omijam jakże straszne literki po angielsku, zawierające jakże głęboki przekaz. jak zwykle. Obrazek w końcu nietraktujący o relacjach męsko-męskich. Krok do przodu. A może wstecz?
Postać: A nie wiem czy jest sens oceniać na tę chwilę, jak pojawi się więcej aktualnych postów to z chęcią przeczytam, jak na razie... Po staremu, a przynajmniej mam taką nadzieję.
Osoba: Jest sobą. I jest w tym dobra. I niech taką pozostanie, bo zabraknie kogokolwiek, kto będzie miał jaj pochwycić niesfornych użytkowników za mordę. A, no i wciąż jest bohaterką domu za analizę i interpretację zafajdanego, wiersza z Młodej Polski.
Odpowiedz
Ingo
Gość

 
#70
16-09-2012, 17:15
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: mało mroczny xp To znaczy, nie pasuje do tak cwanej postaci jaką jest Arto. Ogólnie jest taki no... nijaki?
Av: brawa dla Ragnarowej, chociaż preferuję chudszego Arto i nie tak ponurego. Co więcej mam oceniać?
Sygna: Szaid i Arto nie wyglądają tu na parę xD Kamisiowy obrazek. Jeden z lepsiejszych na forum. Poważnie, nie wiem co tu jeszcze dodać.
Postać: przeraża mnie. W sensie przerażałby mnie gdybym spotkała kogoś takiego w realu. Najpierw udowodniłby, że mylę się we wszystkim co robię, potem wgniótł słowami w ziemię i na do widzenia z ciepłym uśmiechem poklepał po głowie... Cwaniak bez skrupułów. ciekawe co by się stało, gdyby Lwioziemcy wykorzystali fakt że jest w związku z Shaidem przeciwko niemu.
Osoba: chyba teraz role się odwróciły, podejrzewam że nie patrzy na mnie tak samo jak kiedyś po tym, czego się dziś dowiedzial xD Ogólnie w porządku, da się pogadać i w ogle.. No i statystyki wpisał :3
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#71
16-09-2012, 17:59
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Nick : moim zdaniem pasuje ...takie trochę Incognito
Av : mi osobiście się podoba, śmieszną ma grzywkę, taką jak emo :) do przodu skierowaną
Sygna - ładne przedstawienie całej postaci ...mi się podoba, moim zdaniem lepsze to od jakiś podpisów w obcym języku, których i tak nikomu nie chce się tłumaczyć
Postać : nie miałem przyjemności spotkać, ale wygląda na cwaną i dość łagodną w usposobieniu...taki nastolatek
Osoba : moim zdaniem humorzasta, z niezłym poczuciem humoru, dość otwarta, ale twarda w bronieniu własnego zdania. Na pewno nie jest osobą, która daje się tłamsić
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#72
16-09-2012, 19:12
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Mogu jest za krótkie i za lekkie dla takiej postaci, w Mogrimie brakuje mi drugiego r (ja to odruchowo czytam jako Morgrim zawsze). czyli nie za bardzo mi odpowiada.
Avatar: ten jest najlepszy z trzech czy czterech, które do tej pory widziałam. co prawda pojawiły się nagle kropki, których wcześniej nie było - ale wreszcie Mogu zyskał indywidualny rys. policzek wygląda świetnie, a oczy mają piękny kolor. oceniam bardzo pozytywnie.
Sygnaturka: taki tam jaguarek, który zawsze kojarzy mi się z Red Skull z kapitana Ameryki. nic szczególnego. aha, i wygląda, jakby nie miał ucha - a ranę w tym kształcie wyszarpaną na szyi. podpis ani mnie ziębi, ani grzeje.
Postać: z Mogu nie grałam, natomiast widzę go w różnych tematach. i powiem tak: to jest postać płaska, jednowymiarowa, która ma tylko jedną cechę własną - sadyzm - a reszta zależy od okoliczności. wszyscy postrzegają go jako psychopatę, bo tak się zachowuje, ale Mogu nie ma pod tym żadnej treści; nie ma motywacji, nie ma powodu, nie ma głębszej psychiki, która wyjaśniałaby jego zachowania i brak konsekwencji w niektórych akcjach (np. nagłe pokornienie, kiedy ktoś na niego huknie, choć Mogu przez wcześniejsze posty uważał się za lepszego). to nie jest postać pełna i jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, żeby wydawała mi się interesująca. jedna charakterystyczna rzecz to za mało.
Osoba: i tutaj jest inaczej :P jako osobę oceniam Mogu dobrze. fajnie się nam gada, chociaż mamy trochę inne poczucia humoru, dużo mi wyjaśnia i tłumaczy, pozwala marudzić na różnych użyszkodników i się śmieje, zamiast frustrować; dobrze reaguje na zwracanie uwagi i poprawia błędy w postach - a świadome podejście do krytyki w ludziach bardzo cenię. inne jego postaci są lepsze, bardziej pomysłowe, więc wiem, że potrafi. denerwuje mnie jego nadużywanie emotki "XD", bo sama jak najbardziej ją stosuję, ale nie w takich ilościach... :P i to chyba ten użytkownik forum, z którym gadam najwięcej. pozdrowienia :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#73
16-09-2012, 21:46
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: Pasuje do postaci i ogólnie mi się podoba.
Avatar: Też w porządku, ma swój klimat i tak jak wyżej też pasuje do postaci.
Podpis: Oddaje metafizyczną prawdę o tym świecie xD
Postać: Lwica-szaman... Dość ciekawy koncept. Ogólnie podoba mi się, że tak naprawdę gra drużyną, duch stróż + jej postać. Pisze też w porządku, więc tu nie można się do niczego przyczepić. Jestem ciekawy dalszych relacji pomiędzy nią a Machafuko (oczywiście o ile ich ścieżki zbyt szybko się nie rozejdą :P)
Osoba: Cóż nie rozmawiałem z nią dużo, ale tak na pierwszy rzut oka wydaje się być w porządku. Sympatyczne i przyjaźnie nastawiona do innych. Ważne że gra w RPG, to już jest plus :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#74
16-09-2012, 22:06
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nick: Jest ciężki do wymówienia i ciężko się go skraca. Średnio mi się podoba, prawdę mówiąc. Takie coś bez większego sensu - ale nie jest beznadziejnie wstukanym przymiotnikiem w słownik polsko-angielski, za co plus.
Avatar: Nietypowy... Naprawdę nietypowy i dośc ładnie zrobiony. Lew tutaj także jest dosyć ładny z wyglądu. Niemniej, uważam, że przydałaby się czarna rameczka.
Podpis: Naara zjadł.
Postać: Wydaje mi się być ciekawa. Nie śledzę jednak uważnie jego losów. Cieszę się zaś, że udaje mu się skutecznie, bez żadnych wcześniejszych planów, dogadywać z SN.
Osoba: Lubię go. Szczerzę go lubię. Ma to "coś" sympatycznego w sobie. Zagada na SB, ma także dość sporo do powiedzenia, lecz nie jest to lanie wody. No i jeszcze przywołuje mocze nieczyste do ożywienia SB!
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#75
16-09-2012, 22:10
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Madafuko. Poważnie, nie mam pojęcia, dlaczego tak czytam, takie zboczenie. Ma-cza-fu-ko. Jakoś tak średnio mi się podoba, spolszczanie nie daje fajniejszych efektów, a wielosylabowość w imionach zwierząt... Nie lubię tego, chyba że mają wiele członów. No. To tak ostatecznie moze być.
Avatar: Lew jest bliski wyłamania szczęki. Całkiem całkiem, poza nieczęsta na kl'owskich avatarach. irytują niepotrzebne wzorki wychodzące spod grzywy.
Podpis: W oczy rzuciło mi się tylko jedno imię. Nie, żebym przeczytał, ale za chaośnika masz tyci plus. I tyle, nie lubię literek w podpisach.
Postać: Pusto.
Osoba: E-e, wciąż pusto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości