> AUDYCJA 24 <


UWAGA!
Zmianie uległ 7. punkt regulaminu fabularnego. Obowiązkowo należy się z nim zapoznać!


UWAGA!
Wprowadzone zostały zmiany dotyczące funkcjonowania Duchów, a rola Szamana została oficjalnie określona. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj.


UWAGA!
Pojawił się temat dotyczący rozstrzygania sytuacji, w których osoba, która zobowiązała się do gry daną postacią, przestała pisać na forum. Model postępowania w takich sytuacjach został opisany tutaj.
[22.01 - 05.02]
]Choć najczęściej w południe temperatura dochodzi do 28*C, zdarzają się dni, gdy sięga do 32*C (gdy nie pada). Opady występują niemal każdego dnia, najczęściej rano i późnym popołudniem. Rzadko zajmują cały dzień.Cytat stycznia nadesłany przez Tiba:
Szczęście jest jak motyl; im bardziej go gonisz, tym bardziej ci ucieka, lecz gdy zwrócisz swoją uwagę ku innym rzeczom, przyfrunie i usiądzie łagodnie na twoim ramieniu
~ Henry David Thoreau

CYTATY ROKU 2016
Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą.
~ William Hazlitt; nadesłany przez Talvedu'ul

Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on.
~ Jack London - Zew Krwi; nadesłany przez Vasanti Vei

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Tene!

Generator statystyk

Iris
Poszukujący
*
GatunekLew Afrykański PłećSamica Wiek2 lata 5 miesięcy Opale12 Tytuł pozafabularnyNieszczęśnik Liczba postów:129 Dołączył:Nov 2015

STATYSTYKIŻycie: 100
Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 45

24-01-2017, 23:49
Prawa autorskie: Ja

Oddaliła się po woli w głąb terytorium, oglądając się tylko raz za siebie i zastanawiając się czy obrała dobry kierunek, równie dobrze mogła iść w stronę granic, bo tak na prawdę nie znała stadnych terenów. Udała się jednak w kierunku ogromnej skały widzianej z daleka, nie zamierzała na nią wchodzić, tylko ułożyć się gdzieś w pobliżu czy też pod nią i zapaść w krótki sen, przed dalszą podróżą.

zt

/Postanowiłam zaryzykować i wyjść z tematu, niezależnie od tego czy Ines pozwoli jej się oddalić czy nie. Jakby co poprzedni post edytowałam, ale nie zmieniałam nic w treści fabularnej, tylko usunęłam to "zt" i dopisek.
[Obrazek: hshhAbo.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości