♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#16
07-11-2016, 19:08
Prawa autorskie: Ghalib

Hiena wydała z siebie niekontrolowany hieni chichot, by dać upust swojej radości i zadowoleniu z polowania. Kiedy poczuła kanciastą pierdołę pod łapą, a po podniesieniu kończyny dostrzegła śliczne błyszczenie zawołała jedynie z świecącymi się od zachwytu ślepiami.
- Uuuuuu! Pretty, pretty!
Zgarnęła kamyszek i schowała go w gęstej grzywie. Kudły były tak sztywne, że opal nie miał prawa z nich wypaść. Co do upolowanej ofiary szara poodgryzała co lepsze kąski a resztę zdobyczy złapała w japę i powoli powlokła w stronę terenów SK.

//Kuniec
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#17
02-12-2016, 20:25

* Polowanie 2 *

Nad źródełkiem w dolinie unosiła się spora ilość mglistej kaszki, co jest naprawdę rzadkim zjawiskiem, które jednak mimo wszystko się zdarza. Widoczność jest bardzo ograniczona nie tylko ze względu na unosząca się parę wodną, ale również z pory dnia. Zmrok powoli ogarniał dolinę i przykrywał ją ciemną kołdrą, delikatnie muskającą korony drzew i przebiegające w bezkresnym mroku zwierzęta. Słychać było bardzo ciekawe odgłosy różnego typu owadów i oczywiście nurt źródełka, które nie ma nigdy chwili na odpoczynek.
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#18
17-12-2016, 22:44
Prawa autorskie: Ghalib

Polowanie w ciemności było jednym z ulubionych zajęć Avy. Hiena ubóstwiała wręcz powolne skradanie się do drżących ze strachu ofiar lub gonić za nimi jak nocny koszmar. Pora dnia nie miała znaczenia, szara widziała w po zmroku, równie dobrze co za dnia. Mgła stanowiła jednak pewien problem i fioletowooka to właśnie tą szarą chmurą przeklinała, podczas poszukiwania celu. Skoro nie może polegać na swoim wzroku to użyje innych zmysłów. Powoli idąc przed siebie strzygła uszami i ochoczo marszczyła nosek węsząc zapamiętale. Ciekawe co jej się tym razem trafi.

//Sorka że tak długo ale szkoła zżerała mi czas T_T
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#19
18-12-2016, 14:57

Ta noc sprzyjała Avie. Po dłuższej chwili węszenia udało jej się wyczuć woń małego roślinożercy. Znała to zwierzę doskonale. Była to grupa dik-dików. Liczyła może z sześć dorosłych osobników z młodymi.
Po odgłosach psowata mogła określić ich położenie. Antylopy właśnie zaspokajały pragnienie nad źródłem, które dość głośno szumiało, a nurt z jakim płynęła woda był naprawdę porywisty i uderzał o kończyny drobnych roślinożerców. Póki co gazele nie zwracają uwagi na pobliskie otoczenie i zajmują się głownie zabawą oraz piciem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości