♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

29-07-2016, 02:18
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

1. ulubiony typ farb?
Akwarele. Mit meiner kunst erober ich die ganze Welt!

2. jaki masz dzwonek w telefonie? (czyt. dej linka do niego acha i dzwonki systemowe się nie liczą, bo chyba stać cię na coś więcej)
No ja mam zwykły dzwonek właśnie, taki klasyczny, dryń, dryń :v. Ale jakbym miał wybrać to dałbym ten: https://www.youtube.com/watch?v=fPoUmdvyAWY xD

3. nutella czy rafaello?
Częściej jem nutellę, więc chyba nutella, ale rafaello tez nie pogardzę.

4. jesteś fanem kogoś?
Powiedziałbym, że mam różne autorytety w zależności od dziedziny, których mocno popsuję i za którymi stoję. Jednak nie mam jakiegoś jednego autorytetu, dzięki któremu wiem jak żyć. Ale mogę wymienić kilku:
W filozofii: Tomasz z Akwinu
W muzyce: Grzegorz Ciechowski
W sztuce: Adolf Hitler
W beletrystyce: Roger Żelazny
W hehe śmiesznych filmikach: Filthy Frank i Testoviron XD
W gastronomii: Moja mama <3

5. zapamiętujesz lepiej obrazy czy dźwięki?
Porównywalnie, ale chyba dźwięki nieco lepiej.

1. Czy jak farbą do ścian pomalujesz podłogę to podłoga staje się ścianą? ._.
2. Spójrz w lewo, co widzisz?
3. JAK CI SIĘ PODOBA TEN WĄTEK: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1995 ?
4. Jak bardzo Cię irytuję?
5. Czy uważasz, że Kraków jest lepszy od Warszawy? :V
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Tabia
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:dorosły Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

29-07-2016, 16:29

1. Czy jak farbą do ścian pomalujesz podłogę to podłoga staje się ścianą? ._.
spróbuj pomalować lakierem do paznokci krzesło i sprawdź, czy stanie się paznokciem :D
2. Spójrz w lewo, co widzisz?
niebieską ceramiczną doniczkę, do której wrzucam zakrętki z plastikowych butelek
3. JAK CI SIĘ PODOBA TEN WĄTEK: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1995 ?
kocham Isa za to, jak zmatował cię twoją własną bronią
4. Jak bardzo Cię irytuję?
no raczej niezbyt, ludzie mają gorsze zmartwienia.
5. Czy uważasz, że Kraków jest lepszy od Warszawy? :V
pytasz Krakusa lel plus pamiętaj, że Smok jest silniejszy od Syrenki i ZIONIE OGNIEM

za jakim nieaktywnym userem KL tęsknisz najbardziej?
podoba ci się szata graficzna tego forum?
miałoś kiedyś wymyślonego przyjaciela?
taśmą czy klejem?
czy potrafisz wyrzucić książkę do śmieci? bo ja nie umiem, kupiłam sobie przez internet niepierwszą używkę,ale pierwszą spleśniałą..... no i kupiłam potem nówkę, tę samą książkę, no i puenta taka, że nie umiem tej spleśniałej wyrzucić. sis mi radzi, żebym wysłała pocztą na jakiś randomowy adres
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

29-08-2016, 19:54
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

1. za jakim nieaktywnym userem KL tęsknisz najbardziej?
Um... Khayaal? Albo Moran?
2. podoba ci się szata graficzna tego forum?
Yep, lubię to, że jest jasne, bo większość for ma ciemny wygląd.
3. miałoś kiedyś wymyślonego przyjaciela?
Nie.
4. taśmą czy klejem?
Taśmą! Lepiej trzyma niż zwykłe kleje, a kropelką to ja sobie palce najwyżej posklejam :|
5. czy potrafisz wyrzucić książkę do śmieci? bo ja nie umiem, kupiłam sobie przez internet niepierwszą używkę,ale pierwszą spleśniałą..... no i kupiłam potem nówkę, tę samą książkę, no i puenta taka, że nie umiem tej spleśniałej wyrzucić. sis mi radzi, żebym wysłała pocztą na jakiś randomowy adres
Uch, do śmieci nie :| najwyżej na makulaturę. A i tak robię to głównie z podręcznikami, nie mam serca wyrzucić zwykłej książki, już lepiej do biblioteki oddać. Chyba że jest naprawdę zniszczona.
Co do spleśniałej książki - może po prostu nadaj jej jakieś imię, połóż w wilgotnym kąciku i miej własne pleśniowe zwierzątko? :v

1. Zwykła, gorąca herbata czy "ice tea"?
2. Gdybyś miał/a przedstawić jakąś historię, jakąkolwiek, i miał/a do wyboru: film, animację, komiks i książkę, co byś wybrał/a? Dlaczego tak?
3. Wolisz rysunki czarno-białe czy w kolorze?
4. Słodki czy słony?
5.Twoja ulubiona postać na forum?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

30-08-2016, 20:49
Prawa autorskie: Dirke

1. Zwykła, gorąca herbata czy "ice tea"?
Ogólnie nie lubię herbaty. Jeśli już muszę, to wolę "ice tea"
2. Gdybyś miał/a przedstawić jakąś historię, jakąkolwiek, i miał/a do wyboru: film, animację, komiks i książkę, co byś wybrał/a? Dlaczego tak?
Chyba książkę. Animacja za długo trwa, komiksu nie chce mi się rysować, a do filmu trzeba by zorganizować ludzi, scenerię i takie tam. A potem to jeszcze montować. W książce można zrobić wszystko jak ci się podoba. Chyba byłoby też dla mnie najprościej.
3. Wolisz rysunki czarno-białe czy w kolorze?
Zależy. I takie i takie są ładne. Często jednak czarno-białe są ładniejsze.
4. Słodki czy słony?
Zdecydowanie słony.
5.Twoja ulubiona postać na forum?
Trudne pytanie. Lubię większość postaci. Voi jest fajny.


1. Filmy w jakim stylu najbardziej lubisz?
2. Co robisz kiedy jesteś chory/a i musisz leżeć w łóżku?
3. Gdybyś mógł/mogła wybrać jedno zwierzę z jakiejkolwiek części świata i nią zagrać na tym forum, jakie byś wybrał/a?
4. Dom czy podwórko?
5. Sawanna czy dżungla?
Odpowiedz
Daenerys
Duch
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:92 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 0
Zręczność: 0
Spostrzegawczość: 0

30-08-2016, 20:57
Prawa autorskie: polar-ARCTIK

1. Filmy w jakim stylu najbardziej lubisz?
Telenowele, horrory, dobry dramat lub dokument.
2. Co robisz kiedy jesteś chory/a i musisz leżeć w łóżku?
Oglądam telewizję i gram na telefonie.
3. Gdybyś mógł/mogła wybrać jedno zwierzę z jakiejkolwiek części świata i nią zagrać na tym forum, jakie byś wybrał/a?
Trudne pytanie... prawdopodobnie byłby to tygrys ;D
4. Dom czy podwórko?
Zdecydowanie podwórko, bo w domu i tak spędzam za dużo czasu.
5. Sawanna czy dżungla?
Sawanna 60% Dżungla 40% :P


1.Która postać najbardziej Cię intryguje?
2.Roślinożerca czy mięsożerca?
3.Zakładanie rodziny (na forum) czy życie bez zobowiązań.(niech on/ona zajmie się dziećmi xD)
4.Z którą postacią pisze się wam najlepiej?
5.Co zmieniłbyś/abyś w fabule swojej ulubionej postaci?
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

13-09-2016, 14:05
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

1.Która postać najbardziej Cię intryguje?
Sigrun jest ciekawa i nieprzewidywalna, więcej takich postaci! A tak poza tym to jestem fanką Kigeniego, Samiyi, Mauary i innych pozytywnie zakręconych.
2.Roślinożerca czy mięsożerca?
Lepiej mi się gra mięsożercami, choć roślinożerców zbyt wielu nie próbowałam, więc średnio mam porównanie.
3.Zakładanie rodziny (na forum) czy życie bez zobowiązań.(niech on/ona zajmie się dziećmi xD)
Rodziny są super, bo zawsze jest z kim pisać... Tylko, no właśnie, dopóki te dzieciaki/mąż odpisują. Ogólnie zależy od postaci.
4.Z którą postacią pisze się wam najlepiej?
Z Sami, Zephem, Mauarą (bo lubię ich posty), Mako (o ile nie odpisuje dwa miesiące), Maru (bo ma błyskawiczne tempo), Ragiem/Setkarem (bo cudnie się z nią wątki prowadzi), Derionem/Skadimem (nie miałam zbyt wielu okazji, ale chciałabym).
5.Co zmieniłbyś/abyś w fabule swojej ulubionej postaci?
W sensie czyjejś? Nic, bo jeśli lubię czyjąś postać, to znaczy, że podoba mi się ona taka, jaka jest i jej właściciel najlepiej wie, jak nią kierować. :)

1. Które forumowe stado najbardziej ci się podoba?
2. Co chciał(a)byś osiągnąć swoją postacią?
3. Zdarzyło ci się spotkać z osobą poznaną przez internet? Jak wrażenia?
4. Jakie seriale oglądasz?
5. Grasz/grałeś/aś w Pokemon Go? Dlaczego tak/nie?
Odpowiedz
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

20-09-2016, 13:18

1. Które forumowe stado najbardziej ci się podoba?
Pfffff... Srebrny Księżyc. W ich religijnym posraniu jest coś wybitnie oryginalnego, co mnie bardzo ujmuje.
2. Co chciał(a)byś osiągnąć swoją postacią?
Ale co, że tytuł króla Lwiej Ziemi? W sumie to nie rozumiem pytania, więc odpowiem na nie okrężną drogą. Chciałabym wpleść Skadima w kilka relacji, które będą miały na niego duży wpływ, i które będą rzutowały na jego fabułę, bo jestem głupiutką telenowelistką, która lubi pisać wielkie dramy oparte na psychologii postaci, a nie zbieraczem punktów statystyk i miłośnikiem wspinaczki po stadnych drabinkach hierarchii. Nie znaczy to, że Skadim nie będzie chciał osiągnąć jakiejś pozycji w stadzie, ale w tym momencie nie jestem w stanie czegoś podobnego zaplanować, ponieważ młody jest jeszcze niezapisaną tablicą, tak jakby. Więc w sumie... głębię charakteru?
3. Zdarzyło ci się spotkać z osobą poznaną przez internet? Jak wrażenia?
Wielkie rozczarowanie, nie tego się spodziewałam, mnóstwo niezręcznej ciszy i brak wspólnych tematów, haha no nigdy więcej i nie, żebyśmy to powtarzały co jakiś czas, nie, nie!
4. Jakie seriale oglądasz?
Na bieżąco Artystów na TVP, bardzo mi się podobają na razie, a no i czekam na kolejne sezony Fargo, Sherlocka, POZOSTAWIONYCH i Detektywa (HBO cmon, wiem, że chcecie). Hm a na jesień będę oglądać Westworld, przynajmniej zobaczę, co to takiego.
5. Grasz/grałeś/aś w Pokemon Go? Dlaczego tak/nie?
Nie. Nie bawiłam się w Pokemony, kiedy byłam mała, więc nie ciągnie mnie do tego teraz z powodu jakiegoś sentymentu, a bez tego to mnie w ogóle nie kręci.


wolisz pracować, mając na karku jakiś żelazny dead line czy jesteś bardziej efektywne bez niego?
jakich postaci jest według ciebie za dużo na forum?
jakaś książeczka, którą aktualnie czytasz?
jak często zmieniasz fryzurę?
czy zmiana pory roku, nadejście jesieni, jakoś na ciebie wpłwa?
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

21-09-2016, 11:55
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

wolisz pracować, mając na karku jakiś żelazny dead line czy jesteś bardziej efektywne bez niego?
Niby nie lubię deadline'ów (a kto lubi?), ale chyba sprawniej mi idzie, gdy takowy mam.
jakich postaci jest według ciebie za dużo na forum?
Poważnych? Co prawda, ostatnio pojawia się więcej postaci, które mają poczucie humoru albo same są zabawne, ale wciąż wiele postaci ma śmiertelnie poważne podejście do życia i userzy też piszą posty w taki sposób, jakby jakiekolwiek zakrawające o komizm zdanie miało odrzeć ich z majestatu. Brakuje mi takiego teamu jak Ignacy i Zdzierard. ;)
jakaś książeczka, którą aktualnie czytasz?
Od dłuższego czasu męczę ostatni tom Wiedźmina (tzn. Panią Jeziora, nie Sezon Burz). Ale ostatnio kiepsko u mnie z czytaniem, niestety. Zawsze znajduję sobie inne zajęcia. Muszę coś z tym zrobić.
jak często zmieniasz fryzurę?
Praktycznie wcale. Bez grzywki wyglądam mocno słabo, a grzywka na bok nie chce mi się układać jak trzeba, więc w praktyce mam ją ciągle na prosto, no tak lekko tylko w bok.
czy zmiana pory roku, nadejście jesieni, jakoś na ciebie wpłwa?
Tak, jestem zła, bo cały rok czekam na ciepłe lato, a tu mi ono mija i znowu trzeba się ubierać przed wyjściem na dwór. No a poza tym czasem boli mnie głowa od zmian ciśnienia (strach się bać, co to będzie na starość).

1. Czyje designy najbardziej Ci się podobają?
2. Jakie są/były Twoje ulubione seriale animowane z dzieciństwa?
3. Jaki kraj najbardziej chciał(a)byś zwiedzić?
4. Co byś zmienił/a na forum?
5. Lodów o jakim smaku nie tkniesz?
Odpowiedz
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

08-10-2016, 01:25

1. Czyje designy najbardziej Ci się podobają?
Setkar to moja wielka miłość ostatnio, poza tym lubię design Bjorna, bo jest prosty, ale bardzo oryginalny z tą grzywą i zapada w pamięć. Znajdzie się jeszcze jakaś grupa designów, którym dam okejkę, ale chyba już tak przywykłam do niektórych, że nawet jak są genialne, to teraz mnie nagle nie olśni. A z takich archaicznych postaci tylko dodam Nkirumę, bo byłam wielką fanką tego różu w połączeniu z błękitnymi oczami i czekam na godnego następce tego mojego prywatnego numeru jeden.
2. Jakie są/były Twoje ulubione seriale animowane z dzieciństwa?
Tom i Jerry. W szczególności odcinki w tej stylistyce, od Chucka Jonesa, jak się właśnie teraz dowiedziałam. W ogóle ten odcinek z sobowtórem był moim ulubionym.
3. Jaki kraj najbardziej chciał(a)byś zwiedzić?
Czarnogórę.
4. Co byś zmienił/a na forum?
O, to na przykład tę wysuwaną mapę. Sam pomysł jest okej, tylko zrobiłabym tak, żeby nie był to cały pasek, ale jakiś wystający z niego cyngiel, jak metka, z napisem "mapa". Na dużym monitorze nie mam z tym problemu, ale jak wezmę sobie laptopa na kolana i będę używać touchpada, to przypadkowe zjechanie kursorem do lewej krawędzi ekranu kończy się zasłonięciem go.
5. Lodów o jakim smaku nie tkniesz?
Szpinaki i inne cuda odpadają, jem tylko słodkie lody.

No to w temacie - jak często jesz lody poza sezonem, na jesień, w zimie?
Co zrobić, jeśli 1/5 grupy nosi to samo imię co ty?
W ilu bibliotekach masz konto?
Lubisz jazz?
Jak dużą wagę przykładasz do detali designu twojej postaci?
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

04-11-2016, 22:27
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

jak często jesz lody poza sezonem?
No więc dość rzadko. Raczej od święta.
co zrobić jak 1/5 grupy nosi to samo imię co ty?
Wymyślać przezwisko. Miałam taką sytuacje i jedna osoba miała przezwisko ,,brytwanka" a ja ,,szczurcia'' bo uwielbiam gryzonie :)
W ilu bibliotekach masz konto?
Aktualnie w trzech ale niedługo będę mała w czwartej.
Lubisz jazz?
Szczerze to nie za bardzo.Wole muzykę filmową lub co co akurat leci w radiu XD
Jak dużą wagę przykładasz do detali designu twojej postaci?
Dość sporą i podziwiam ludzi którzy sami rysują ale odkąd założyłam konto to jeszcze nie miałam czasu rysować.Ale mam nadzieje że kiedyś Huntrees będzie miała rysowany avatar ;)



1.Jakie zwierzę lubisz najbardziej?
2. Czy masz konto na innych forach internetowych tego typu?
3.Oprócz tego zwierzęcia jaka postać chciałbyś/chciałabyś mieć na tym forum?
4.Czym najbardziej sie interesujesz?
5.Jakie książki czytasz?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

05-11-2016, 19:29
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

1.Jakie zwierzę lubisz najbardziej?
Serwale :V Nie no, są w ścisłej czołówce, tuż koło pingwinów, wiewiórek, i nie wiem, labradorów?
2. Czy masz konto na innych forach internetowych tego typu?
Nie. KL nie jest moim pierwszym forum, ale odkąd gram na nim, jakoś nie udało mi się grać na żadnym innym. To mi najbardziej odpowiada, choć fanką Króla Lwa w sumie nie jestem.
3.Oprócz tego zwierzęcia jaka postać chciałbyś/chciałabyś mieć na tym forum?
Pingwina przylądkowego :v
4.Czym najbardziej sie interesujesz?
To jest ten smutny moment, kiedy się orientuję, że moją największą pasją i hobby jest to głupie lefkowe forum.
Chyba trochę przegrałam życie.
Nie no, nie mam "zainteresowania", już bardziej jakieś pasje, dunno, pokemony, książki, ten śmieszny nerdowski światek. Lubię wymyślać jakieś historyjki, opowiadania, postacie, ale nigdy nie mam cierpliwości, chęci i wytrwałości by je choćby spisać w formie tych pomysłów.
5.Jakie książki czytasz?
E, różne. Fantastyka jest kul, YA (young adults) to po prostu złoto. Uwielbiam mniej lub bardziej głupawe wątki romantyczne, lubię w sumie też takie wątki kryminalne, więc jakieś pseudo kryminały też spoko. Właściwie jeżeli znajdę coś YA, osadzone w świecie fantastycznym, co nie zalatuje zbyt mocno cringem, bierę w ciemno.

1.Chleb jasny czy ciemny?
2.Słodzisz jakoś herbatę?
3.Wolisz nauki przyrodnicze czy humanistyczne?
4.Ile godzin śpisz dziennie?
5.Jakie stado byś z chęcią ujrzał/a na tym forum?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

06-11-2016, 18:42
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

1.Chleb jasny czy ciemny?
Zdecydowanie jasny ale zdrowie ważniejsze więc jem ciemny. Zdrowszy podobno ;)
2.Słodzisz jakoś herbatę?
Zależy jaką. Zwykłą herbatę słodzę.
3.Wolisz nauki przyrodnicze czy humanistyczne?
Przyrodnicze zdecydowanie. Biologia to mój konik.
4.Ile godzin śpisz dziennie?
hmmmm policzmy. Zasypiam 23 wstaję o 6. więc ok 7 godzin.
5.Jakie stado byś z chęcią ujrzał/a na tym forum?
Chodzi o to jakie stado bym stworzyła? Szczerze nie mam pojęcia. Na pewno takie w którym stado byłoby jak rodzina.


1.Jakie żelki haribo lubisz najbardziej?
2. Od 1-10 oceń na ile lubisz czekoladę.
3.Co najbardziej lubisz pić?
4. Lubisz rysowane avatary?
5. Jaki jest twój ulubiony sklep?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

07-11-2016, 16:40
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

1. Wszystkie.
2. 10.
3. Colę.
4. Tak.
5. Spożywczy.

1. Wolisz ciepło czy zimno?
2. Mieszkasz z rodzicami?
3. Uważasz się za osobę szczęśliwą?
4. Lubisz jesień?
5. Ile masz nóg?
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

07-11-2016, 22:17
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Wolisz ciepło czy zimno?
O wiele bardziej ciepło.
Mieszkasz z rodzicami?
Tak. W moim wieku dziwne by było gdybym nie mieszkała.
Uważasz się za osobę szczęśliwą?
Tak,i to bardzo ;) :)
Lubisz jesień?
Kocham każdą porę roku ponieważ każda jest na swój sposób wyjątkowa i piękna. Choć gdybym wybrać jedną to wiosna jest najlepsza.
Ile masz nóg?
2.

1. Czy lubisz sport.
2. Jakię zwierzę lubisz najbardziej?
3. Co najbardziej lubisz robic?
4. Masz w domu jakieś zwierzątko?
5. Jaki masz kolor oczu?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016, 22:20 przez Huntrees. Powód edycji: Zapomniałam pytań :) )
Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

28-11-2016, 22:25
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

1. Czy lubisz sport.
Eee... zależy jaki, ale raczej nie przepadam.
2. Jakie zwierzę lubisz najbardziej?
Ciężko powiedzieć. Wszystkie lubię.
3. Co najbardziej lubisz robić?
Czytać książki, oglądać filmy, rysować, spotykać się ze znajomymi, siedzieć na forum...
4. Masz w domu jakieś zwierzątko?
Mam.
5. Jaki masz kolor oczu?
Brązowy.


1. Czego najbardziej nie znosisz?
2. Jaką postacią najbardziej chciał/a byś zagrać?
3. Boisz się pająków i myszy?
4. Która sesja (trwająca teraz) jest Twoją ulubioną?
5. Którą postać najbardziej lubisz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości