♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#1
04-01-2017, 16:13
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Niewysokie, porośnięte trawą wzgórze.

Eleyna raźnym krokiem wspięła się na wzgórze i położyła na plecach. Słońce świeciło, niebo było pogodne, idealna pogoda na podziwianie chmur. Po to zresztą niebieskooka tu przyszła. Uśmiechnęła błogo do siebie, czując pieszczotę lekkiego wiatetku na futrze.
- Jak pięknie! - westchnęła, ukontentowana.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#2
04-01-2017, 20:38
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Nuda nie służyła szaremu... Bez roboty nie atakował go ten dziwny duch, który wchodził do głowy i przejmował nad nim kontroli... Ale przez to nie mógł nauczyć się z nim walczyć. Zauważył z da lwicę, dobrze że potrafił się doskonale składać... Po chwili wychylił się tak że lwica mogła z bliska spojrzeć w jego dwukolorowe oczy. 
- witaj... - odparł jedynie, pokazując żeby w szerokim uśmiechu.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#3
05-01-2017, 01:21
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Nagle jakiś cień przysłonił słońce i ku swojemu zaskoczeniu Eleyna zorientowała się, że wpatruje się niebiesko-czerwone ślepia jakiegoś brązowego lwa. Lwica wpatrywała się w nie przez sekundę, po czym przewróciła się na brzuch i wstała z godnością. Wbiła wzrok w intruza. Nie przepadała za lwami płci brzydkiej odkąd jeden z nich sprawił, że przymusowo zaszła w ciążę i nie była zachwycona, widząc, że jakiś lew ot tak wpakował się jej na wzgórze. Chciała się pozbyć nieznajomego jak najszybciej, ale jego uśmiech był taki zaraźliwy, że - co tu dużo kryć - odpowiedziała uśmiechem.
- Witaj - powiedziała, nieskutecznie usiłując się nachmurzyć. - Wiesz, że przeszkodziłeś mi w oglądaniu obłoków?
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#4
05-01-2017, 23:02
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial spojrzał w niebo ze zdziwieniem i po chwili przedstawił to zdziwienie lwicy... 
- się lepiej ciesz że żyjesz. Tracąc czujność prosisz się o śmierć... A uwierz że nie zawsze trafisz na kogoś takiego jak ja. - zaśmiał się na chwilę. Ale faktycznie Beli uważał że z każdej strony należy spodziewać się wroga..
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#5
06-01-2017, 22:45
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Mimo uśmiechu, który wciąż rozpromieniał jej pysk, Eleyna lekko zmarszczyła brwi.
- Nie straciłam czujności - powiedziała trochę oschle. - Po prostu uznałam, że skoro odgłos twoich kroków zdradzał, że nie biegniesz ani nie szykujesz się do skoku i nie stanowisz zagrożenia. - Wzruszyła ramionami. Znowu spojrzała w niebo i przez chwilę obserwowała obłok kształtem przypominający drzewo. Potem znów spojrzała na lwa.
- Przy okazji, jako prawdziwy dżentellew powinieneś się pierwszy przedstawić, ale skoro tego nie zrobiłeś, to jestem Eleyna - dodała po chwili.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#6
07-01-2017, 00:49
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial wzruszył ramionami. 
- skąd pomysł że jestem dżentellwem? - odparł zdziwiony. Brakowało mu to, jednak nigdy nie wpadł na pomysł by się komuś przymilać. 
- jestem Belial. - po chwili jednak postanowił się przedstawić. Szybko jednak zadał standardowe pytanie... 
- do jakiego stada należysz? Wybacz, ale warto wiedzieć z kim się ma do czynienia. Ja jestem samotnikiem.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#7
07-01-2017, 14:48
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Teraz Eleyna wzruszyła ramionami.
- Nie wiem - odpowiedziała szczerze. - Po prostu wszystkie lwy, z wyjątkiem jednego, jakie spotkałam były dobrze wychowane, więc założyłam, że jesteś taki sam.
Belial. Ciekawe imię. I... ładne, stwierdziła w nyślach.
- Ja jestem ze Srebrnego Księżyca - oświadczyła. - Dopiero niedawno wróciłam do krainy po trzech porach suchych niobecności.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#8
07-01-2017, 15:58
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

- hahaha... -  zaśmiał się głośno. 
- dziwi mnie to...  Kultury u mnie nie zbyt wiele. Co inne honor. - odparł ciszej zbliżając się do lwicy. 
- księżycowa damo... - wyszeptał jej do ucha będąc dostatecznie blisko. - wciągnął powietrze nosem by poczuć jej zapach. Zrobił krok w tył by móc patrzeć w jej oczy, oblizał się i uśmiechnął cwaniacko. 
- Nie chcesz poznać tej części życia gdzie kultura ustępuje miejsca ciekawszym sprawom?
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#9
07-01-2017, 18:08
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Uśmiechnęła się zawadiacko.
- Nie mogę się z tym nie zgodzić - powiedziała uszczypliwie.
Jego następne słowa zaskoczyły Eleynę. Księżycowa dama? Przecież ona nie jest żadną damą tylko zwykłą lwicą. Prawda?
- Poznać? - powtórzyła zdziwiona. - Co masz na myśli, Belialu? - Czuła dziwne ciepło w piersi i zastanawiała się, czy ma gorączkę. Czy można mieć gorączkę serca? Nie wiedziała.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#10
08-01-2017, 15:57
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial tylko szerzej się uśmiechnął na uszczypliwy komentarz, nie miał o co się gniewac, skoro to prawda. 
- widzisz... Bywałem na terenach waszego stada, i wszyscy których tam spotkałem wydawali się być nudni... Za każdym razem szybko chcieli mnie wyrzucić. Nigdy nikomu nie zrobiłem krzywdy, może boją się? Nie wiem. - westchnął ciężko. 
- Ty się jakoś nie boisz... Może księżyc sprawił że się spotykamy? Ja żyję tak jak mi się podoba...  Jak ty żyjesz? - specjalnie nie odpowiedział na jej pytanie, na to przyjdzie pora... Ważne by poznać rozmówcę, a może i o księżycowych się czegoś dowie.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#11
12-01-2017, 16:51
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna spojrzała na Beliala z błyskiem zainteresowania w oku.
- Wyrzucić? - powtórzyła. - Ale dlaczego? Zrobiłeś coś złego? Zamordowałeś kogoś? Uwiodłeś niewłaściwą lwicę? - Przekrzywiła głowę, czekając na odpowiedź.
Zauważyła, że nie odpowiedział na jej wcześniejsze pytanie i zaintrygowało ją to. Ciepło w jej piersi się nasiliło, ale niebieskooka starała się je ignorować.
Wzruszyła ramionami z nonszalancją.
- Nie wydajesz mi się przerażający - stwierdziła spokojnie. - Co do tego jak żyję... Śpię, jem, piję, rozmawiam, poluję... życie jak życie.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#12
12-01-2017, 20:09
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Tak...  Belial czuł że uda mu się jako dogadać z lwicą. Pytanie czy ten zły bydlak który ostatnio wchodzi mu do głowy, nie zepsuje tego... A może już zaczął?  Beli znów zbliżył się do lwicy patrząc jej w oczy. Nagle jednak minął ją i okrążył ją delikatnie opierając się o nią. 
- Nie... Jestem przecież grzeczny... - wyszeptał. 
- A co z księżycem? Jesteś mu wierna? On cię chroni, może coś podpowiada... Co ci teraz mówi? - w tej chwili zatoczył pełne koło i znów stanął przed lwicą patrząc w jej oczy.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#13
13-01-2017, 00:20
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna patrzyła w napięciu na kolorowookiego, jednak nim lew jej udzielił, okrążył niebieskooką, opierając się o nią. Lwicy ze zdumienia i oburzenia aż zabrakło tchu. Doprawdy, czego się dzisiaj uczy dzisiejszą młodzież?!, pomyślała. Była wściekła i przyszło jej do głowy, że w takiej sytuacji Ines najpewniej rozorałaby pazurami śmiałka. Jednak Eleyna nie miała na to ochoty. Obok gniewu czyła bowiem inne uczucie, coś jakby... Zadowolenie?
- Wielceś śmiały, mój panie, wielceś śmiały - mruknęła, ale się nie odsunęła, patrząc tylko na Beliala błękitnymi oczyma.
Jego pytanie zbiło ją z tropu. Jak miałaby opisać uczucie, które ją ogarnęło? Sama go nie rozumiała, a poza tym nie miała uwagi się do niego przyznać.
- Oczywiście, że jestem mu wierna, jak wszyscy Księżyciwi. To On prowadził mnie przez trzy pory suche, kiedy przebywałam poza stadem. Bez Niego pewnie bym nie przeżyła. - Zaczerpnęła tchu, po czym kontynuowała lekko drżącym głosem. - On... On mi chyba chce przekazać... Żebym... - już miała powiedzieć prawdę, o tym co czuła, ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie. - Żebym dalej podziwiała chmury! - palnęła Eleyna, nerwowo strzygąc uszami.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#14
13-01-2017, 06:58
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary zarechotał cicho nie odrywając wzroku od lwicy. 
- skoro faktycznie tak ci radzi wasz wielki księżyc... To klawy i zabawny z niego koleś. - odparł z uśmiechem na mordzie. Spojrzał na niebo i dodał. 
- każe patrzeć tam gdzie go nie ma... - przerwał i znów spojrzał na nią. 
- a może...  Może coś chce ukryć? - Beli swoje wiedział,nie łatwo go oszukać.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#15
13-01-2017, 14:50
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna lekko się zarumieniła. Nie ulegało wątpliwości, przed Belialem nic się nie ukryje.
- Możliwe - powiedziała, zmuszając się do spokojnego i obojętnego tonu. Jednak serce biło jej tak szybko, jak nigdy dotąd. Nie lubiła być przyłapywana na kłamstwie.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości