♫ Audycja 35 ♫
[NOWA!]

Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali

Otrzymuje Kikao!
CYTAT ROKU

A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze Złotej Skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana.
~ Samiya, Nieprzypadkowe spotkanie
  • Na wspomniane poniżej opowiadania został założony osobny dział. Więcej informacji w temacie Tematy opowiadań.
  • Temat, który dotychczas służył do upominania się o PD za akcje fabularne zyskał dodatkową funkcję - można tam prosić o odnowienie utraconych punktów życia, o ile, oczywiście, dana postać na to zasłużyła.
  • Kosmetyczne zmiany: zioła osób zawieszonych/mało aktywnych także gniją, a spisy ziół kont zawieszonych w spisie medykamentów znachorów są nietrwale usuwane.
  • Zmiany dotyczące zostawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Nie można dostać tytułu "z zapisu", każda postać aspirująca do niego powinna napisać krótkie opowiadanie. Jest to alternatywna forma do prowadzenia szkolenia u boku innego gracza. Na specjalne życzenie można założyć sesję z Mistrzem Gry, aczkolwiek nie będzie to już podstawowa metoda zdobywania tytułu. Ponadto kasujemy limity związane z liczebnością uzdrowicieli/zaklinaczy. Więcej informacji odpowiednio w tym i tym temacie.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
1-14 lutego
27 °C
23 °C
15-28 lutego
30 °C
24 °C
I lunęło! Umiarkowane opady przerodziły się w bogate ulewy, dając prawdziwe orzeźwienie i wynagradzając ten długi czas suszy. Od czasu do czasu pojawiają się burze.
Postać miesiąca:
Luty

We krwi się zrodził i tylko w niej skąpany czuje, że prawdziwie żyje. Oto kim jest. Bez pana, bez króla. Samotny barbarzyńca. Poparzeniec, Zmora, Morderca, Założyciel Cieniowiska, para błękitnych ślepi i strudzone czarne ciało kryjące niespokojne, mroczne serce.
Cytat lutego
Nadesłany przez Zephyra

Jak nie wiesz co robić, leć na północ, tam musi być jakaś cywilizacja.
Znajdziecie nas na:
Tenebris
Użytkownik
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 miesięcy (Młodzik) Liczba postów:2 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie:

Poziom ostrzeżeń: 0%
18-08-2017, 11:34
Prawa autorskie: kourukon

zmienione
Odpowiedz Ostrzeż
Sprike
Samotnik
*
Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:77 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 20

18-08-2017, 13:41
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, Disney, Angelo, ja

Zmienione
[Obrazek: BqJJ6vl.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Chidi
Konto zawieszone
Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:9 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 97
Siła: 63
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie:

20-08-2017, 14:10
Prawa autorskie:

Chyba to dobrze zrobiłam xd
Młoda, smukła samica geparda o eleganckich, długich łapach. Posiada drobny pyszczek i okrągłą główkę. Pod jej oczami widnieją typowe dla geparda "czarne łzy", lecz w jej przypadku układają się one w podwójny wzór. Jej ciało cale usłane czarnymi cętkami. Natomiast futro "pod" znaczeniami ma barwę przechodzącą od szarego po żółty. Szara barwa występuje na czole, grzbiecie, bokach łap oraz przy końcówce ogona. Ogon ma długi i puchaty, zakończony białą kropką. 
Posiada wiązany kolczyk na ucho z błękitnozielonym ptasim piórem.
Odpowiedz Ostrzeż
Zevran
Wtajemniczony
*
Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:208 Dołączył:Gru 2016

Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

22-08-2017, 23:30
Prawa autorskie: gr-ay, trajan-pro, nukotek

To więc tak, pozwólcie, ze ja to sobie tutaj zapiszę, bo mi się jeszcze coś pomyli.

Zevran - zapis był 24 grudnia 2016, czyli urodził się 24 grudnia 2015. Tera mamy 8 miesięcy w przód, czyli ma 20 miesięcy, czyli w zasadzie mogę go uznać za młodego dorosłego, licząc te zielone stopnie? Jak dobrze liczę można to zrobić po 14stu miesiącach życia postaci (lol). A potem to jak to idzie? Do 14 miesięcy doliczam te 24 miechy i łącznie po 38śmiu miesiącach życia mam już dorosłego lwa? 

Shun - Dokopałam się do pierwszego zapisu. Urodzona 1 marca 2009. Czyli ma 8 lat. Wiek średni. Czy ja dopiero za dwa lata mam zmienić na leciwą czy jak? 

Kiburi - 27.04.2015 Tu wiem, ze jest młodym dorosłym. I kropka xD

Sheogorath - 11.07.2016 Jezd szkrabem, tak? 

No, a Wawindaji jeszcze mi się nie narodził więc no.

Pomusz ktoś? :v
Btw. mogliście w ogóle ułatwić życie i po prostu w następnych rubrykach wieku dawać złączoną liczbę, a nie ja ćwiczę matmę, co to ma być, i tak to mi ciężko ogarnąć XD
Odpowiedz Ostrzeż
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Znachor Tytuł pozafabularny:Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów Liczba postów:2,841 Dołączył:Cze 2012

Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 15

23-08-2017, 09:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / tokka-a, cienie Ragous

Dobrze liczysz Zervrana, możesz w ten sposó. "Zielona" droga to ta najszybsza. A jakbyś chciała dłużej pograć młodym, to wtedy polecamy wartości czerwone.

Jak 1 marca 2009, to ma ponad 8 lat, czyyyli musi być co najmniej w wieku średnim. Ale możesz też nią przeskoczyć szybciej, tak samo jak Zevranem, opierając się na tych zielonych wartościach. Czyli mamy 14m + 2l + 2l + 2l = 7l 2m i to jest wiek, w którym postać najszybciej może przeskoczyć z wieku średniego do leciwego. A te 11l zapisane na niebiesko, to jest droga najwolniejsza.

Kiburi, Sheogorath - zgadza się.

Cytat:Btw. mogliście w ogóle ułatwić życie i po prostu w następnych rubrykach wieku dawać złączoną liczbę, a nie ja ćwiczę matmę, co to ma być, i tak to mi ciężko ogarnąć XD
Myśleliśmy o tym, ale nie chcieliśmy aż tak mieszać. Te niebieskie wartości to sumy czerwonych (najwolniejsza droga starzenia się), moglibyśmy też zapisać sumy zielonych (najszybszą drogę), ale uznaliśmy, że jednak większość graczy zapewne będzie korzystać z tej wolniejszej z uwagi na tempo fabuły. xD' To nie jest zły pomysł, tylko po prostu nie jestem przekonana, czy to by było przejrzyste. Hm, może jakby to zrobić w graficznej tabelce i u góry każdej kolumny napisać, jaka wartość co oznacza, zamiast tych randomowych kolorów...
Odpowiedz Ostrzeż
Zevran
Wtajemniczony
*
Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:208 Dołączył:Gru 2016

Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

23-08-2017, 11:47
Prawa autorskie: gr-ay, trajan-pro, nukotek

No dobra, dzięki. 

Ale serio powinno być to jakoś zapisane, żeby nie trzeba było tak liczyć, bo ja się przy zevranie i liczeniu tych miesięcy pomyliłem 5 razy (tak, wiem, do najsprytniejszych nie należę) XDDDDDDDD
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości