♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ce'an
Gość

 
#31
17-09-2012, 13:03

Cytat:dochodzi do tego niedbałość administracji o tak trywialne sprawy jak czytanie wypocin użytkowników w zapisach- chce zobaczyć jak admini utrzymają te śmieszne "zapisy na wątki" na jakimkolwiek poziomie powyżej zera.
Ja wciąż po prostu mam przed oczami tą tendencyjną głupotę i pomysły userów z przeszłosci które powodują odruchy wymiotne.


Nie wiem, dlaczego przejawiasz taką awersję do wprowadzania jakichkolwiek nowości. Być może Twoje doświadczenia z podobnymi tematami opierały się tylko na tym, iż powstawał tam burdel, ale to świadczy tylko o poziomie starań administracji, oraz o jej braku umiejętności prowadzenia for. Bo ja osobiście nigdy nie widziałam, żeby w takim temacie znalazło się co innego niżeli tylko ogłoszenie, typu "Jestem tu i tu, chętnie popisze z kimś, kto wysila się ponad kilka zdań w postach." I to wszystko. Nie ma w tym żadnych odpowiedzi do zgłaszających się, same ogłoszenia. Żadnych konkretnych określeń na temat tego, co zamierza robić z daną osobą zgłaszający się użytkownik, ani nawet określania z kim konkretnie chce się on spotkać. Chyba, że twoje domniemania sugerują, iż na forum mamy wyłącznie ludzi, którym hormony rozpuściły mózgownicę i chcą robić tutaj burdel na kółkach.

Taki temat z pewnością nie wyrządzi Ci żadnej krzywdy, Kami, a jeśli rzeczywiście - choć w to wątpię - zagnoi się tam od spamu, albo ogłoszeń, które nie będą zgodne z ogólnym założeniem powstania tego wątku (nie ma to być biuro matrymonialne), to przecież nie zaboli nikogo usunięcie go.
Zresztą, sądzę że znaczna część graczy tego forum ma dość oleju w głowie, żeby nie przyłączać się do spamu czy niewyżytych gimbusów. Tak więc jeśli coś takiego się pojawi, byłyby to jednostki, które tez nie problem usunąć.
Powyższe zdania opieram tylko na własnych doświadczeniach z innych for. Jak wspomniałam, po prostu wydaje mi się, że Kami wyolbrzymia całą tą sytuacją.

Z całym szacunkiem, ale przepona gotowa mi pęknąć ze śmiechu, kiedy czytam jak bronisz się przed tak głupim tematem rękami i nogami, w dodatku jeśli w dyskusji merytorycznej schodzisz do poziomu inwektyw personalnych, chociażby tym, że sugerujesz niski rozwój intelektualny graczy. (pozdrowienia także dla Ingo).
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#32
17-09-2012, 13:55
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dziękuję, Ce, bo mnie się nie chciało tyle pisać na ten sam temat. podpisuję się pod każdym słowem.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#33
17-09-2012, 15:26
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

No ja może wwalę tu swe trzy grosze.

To ja może nie dołączę się do tej wymiany zdań, bo przypomina mi tani dowcip, z kiepskiego horroru.

Powiem, krótko ....brakuje nam junior adminów/moderatorów, do ogarniania tego co się dzieje na forum, dlatego dokładanie tematów do nadzoru, przed ich wyłonieniem, to czyste szaleństwo.

Moim zdaniem, wpierw wyłońmy np. nowego junior admina\moderatora i przydzielmy go wtedy do takiego wątku. Wtedy stworzenie go będzie realnie normalną rzeczą. Nie szkodzącą i będącą w pełni pod kontrolą.

Stwórzmy dodatkowo kod, który określa co ma być zawarte w takim poście zgłoszeniowym, a wszelkie odstępy od tego, od razu usuwajmy i dawajmy ostrzeżenie. To proste i nauczy spamerów co należy robić i jak postępować.

Ja osobiście czytając offtop jaki np. ostatnio pojawił się na skale LZ, byłem tak zażenowany że szkoda słów. Głupota jaką wykazują się niektórzy użytkownicy, wręcz przekracza jakikolwiek pomyślunek. Zresztą to nie jedyny taki przypadek ....

Po prostu brakuje osób, które mogłyby nawet to sprawnie ogarnąć, i karać takie osoby, a co dopiero, dodawanie wątku, dla osób nowych, które to zwykle są za ten spam odpowiedzialni, bo nie chce im się przeczytać regulaminu.

Ja mówię, prosto ...nowy wątek ...dobrze, możemy zrobić, ale jak będzie konkretnie jedna wyznaczona osoba, która będzie to monitorować.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#34
17-09-2012, 15:45
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Wtrącę swoje trzy grosze.

To, o czym mówi teraz Mogu, nie wymaga posiadania Juniora. Wręcz przeciwnie. Istnieje taka osoba jak moderator. To do zakresu jej obowiązków należy obserwacja tematów, przez co i takiego wątku.
Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko wybraniu jakiegoś nowego moderatora, gdyż, zauważcie, że większość osób z modów jest także w administracji, co sprawia, że to nie pomaga, a wręcz robi większy syf. Z tym, że obowiązkiem KAŻDEGO moda jest kontrola forum, przez co także i ewentualnie tego tematu.
O, jest jeszcze jeden plus takiego wątku - o wiele łatwiej będzie wypatrzeć głupie sytuacje na forum, gdy spotykają się dwa nooby. Nie każdy ma czas i ochotę na przeglądanie całego forum, a taki temat umożliwiłby większą kontrolę.

Zaś co do tego - ŻADNE forum nie uniknie głupoty dzieci neo. A KL jest na to szczególnie narażony, jest oparty na bajce teoretycznie dla dzieci. Ale nie oszukujcie samych siebie - na forum jest naprawdę dobrze. Pamiętam czasy, gdy było o wiele, wiele gorzej.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#35
17-09-2012, 16:07
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

''To, o czym mówi teraz Mogu, nie wymaga posiadania Juniora.'' - Miyuki, ale zważ, że ja w swojej wypowiedzi powiedziałem: junior admina łamane na moderatora, co oznacza że mówię o tym lub o tym.

Co do dzieci neo ...to fakt ...tego uniknąć się nie da, ale jak wiadomo, trzeba ludzi edukować. Dlatego dałem taki pomysł, by wyłonić osobę zajmującą się konkretnie tym zadaniem. Osobę, która monitorowała by temat i początki ,,kariery'' owych dzieci neo na forum.

Bo nie oszukujmy się, jest to praca i to spora, a obecnie jest za mało osób do ogarniania wszystkiego.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#36
17-09-2012, 16:53
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Czyli tak czy siak zdechł pies, bo nie ma komu przy korycie sprzątać. Dziękuję za uwagę.

btw. Ce'an dziek za diagnozę mojej psyche.
śmiechłę
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#37
17-09-2012, 17:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Kami napisał(a):Czyli tak czy siak zdechł pies, bo nie ma komu przy korycie sprzątać. Dziękuję za uwagę.

czeeeeeeeść... <macha Kami zalotnie>
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#38
17-09-2012, 17:30
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ciebie nie biorę pod uwagę, ciebie tu nie ma ;p
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#39
17-09-2012, 18:12
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

To ja powiem krótko .... mogę wam moderować temat pokezapisów, na ,,wszystkie zebrać chcę''.

To nie problem. Ale jak po miesiącu będzie to składało się z 10% poprawnie zapisanych, na 90% pokemonowego spamu, który będzie usuwany, to moim zdaniem temat do odstrzału.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Ingo
Gość

 
#40
17-09-2012, 18:26
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ce'an napisał(a):ale to świadczy tylko o poziomie starań administracji, oraz o jej braku umiejętności prowadzenia for.


Nie obrażej pan, dobre?

[ Dodano: 2012-09-17, 17:28 ]
Tak w ogóle to skończmy już najlepiej ten temat, bo jak zwykle robi się z tego drama.
Jedni mówią nie
Drudzy mówią tak nie słuchając argumentów innych
Trzeci przychodzą i obrażają tych co mówią nie.
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#41
17-09-2012, 18:34
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Skoro forum podzieliło się na pół, 12 na nie i 12+1 na tak... Sądzę, że w tym przypadku ostateczny głos przypada Feliji.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#42
17-09-2012, 19:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ojej, ktoś jeszcze chce mnie słuchać na tym forum. *ociera łezkę*

Czyli tak:
+ nowym będzie łatwiej odnaleźć się na forum
- biedne dzieci nie nauczą się życia i nawiązywania kontaktów
+ nooby będą tam pisać, więc prościej będzie wyłapać noobów i tłumaczyć im, co zrobili źle
- nooby będą tam pisać, więc będzie syf (argument odbity - znajdzie się ktoś do sprzątania)

W gruncie rzeczy każdy prorokuje to samo, tylko jedni postrzegają to jako wady, a inni jako zalety. ^^


Na pewno zgadzam się, że potrzeba nam modów. Niedługo mam zamiar zrobić nowe wybory, tylko wcześniej muszę ogarnąć kogoś do pilnowania tych modów, żeby nie wyszło jak zwykle (czyt. mod jako fajny wpis w profilu i zero obowiązków).


Dobra, a teraz do rzeczy.
Moja propozycja brzmi: blokujemy ten temat na dwa tygodnie, zakładamy te zapisy i wybieramy kogoś do pilnowania ich, a po dwóch tygodniach wznawiamy dyskusję i na podstawie tego, co zaobserwujemy, ustalimy, czy to nadal ma sens.
Teraz i tak do niczego nie dojdziemy, skoro to wszystko to tylko gdybanie oparte co najwyżej na doświadczeniach z dawneeego KL (a przecież forum znacznie się zmieniło przez te parę lat) i innych for (a wiadomo, że KL jest wyjątkowe w wielu tego słowa znaczeniach :>).

Myślę, że to by miało sens. :) Po prostu zobaczymy, co z tego wyjdzie, a później ustalimy, co dalej. Przynajmniej będziemy mieć na czym opierać argumenty, jeśli po tym czasie sprawa nadal nie będzie jasna.

Dzisiaj jeszcze zostawiam ten temat, a jutro zablokuję go na te dwa tygodnie.
Chyba że nagle zaleje mnie fala sprzeciwu połączona ze stosem genialnych pomysłów na lepsze dojście do porozumienia. :D
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#43
17-09-2012, 19:29
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

podtrzymuję swoją kandydaturę na internetową sprzątaczkę.

A myślisz, że jak pisałam, że 'ktoś się znajdzie', to kogo miałam na myśli...? ^^
Krasnoludki?

szczerze mówiąc, spodziewałam się Horusa jako inicjatora. patrząc niżej - nie pomyliłam się :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Slide
Gość

 
#44
17-09-2012, 21:13
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wracając. Pisząc propozycję.. wyrażałem swą chęć moderowania tam. capiche?

Więc możecie dołożyć osobę wspomagającą i tyle.
Odpowiedz
Ajris
Gość

 
#45
17-09-2012, 22:06
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja chcę coś tu robić na tym forum noo ;C
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości