♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ashley
Gość

 
#16
18-10-2012, 15:56

Proszę nowy pomysł.
Do krainy przybyli ludzie. Chcą zabić wszystkie lwy i zawładnąć krainą?. Czy lwy pokonają ludzi czy poddają się i uciekną. Poznamy tą historię która odbędzie się.
Akilian
Gość

 
#17
18-10-2012, 17:16

Pozwolę sobie kogoś zacytować...
Cytat:
Akcja toczy się gdzieś około XIX w, kontakty ludzie-postaci ograniczone są do minimalnego minimum.


Wystarczy, by opalić opcje Twojego pomysłu?
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#18
19-10-2012, 01:11
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

ja też się podepnę ...plan do dupy, zresztą ...z ludźmi miał do czynienia tylko Mog w swojej historii, bo to oni go tutaj przywiali, jednak nie widzę kompletnie tego pomysłu na szerszej rzeszy.

Pomyśl logicznie .... to od cholery roboty dla MG ... i wymagającej wprawy i zgrania, a na realia tego forum to po prostu jest nie do wykonania.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Ashley
Gość

 
#19
21-10-2012, 11:40
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

No to proponuję zrobić akcję w której giną wszystkie lwiątka i nie wiadomo kto je porwał. Nic innego nie mam jedynie by zrobić turniej walk najlepszych z najlepszych lwów i zwycięża najlepszy.
Kerra
Gość

 
#20
21-10-2012, 13:44
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

No cóż... Ashley, tylko się nie fochaj.
Pomysł nr.1
Giną wszystkie lwiątka, tak?
No i co mają teraz zrobić userzy, którzy mają konta lwiątek? Przestać grać? Zresztą, coś mi się zdaje, że użytkownikom nie spodobałby się ten pomysł. A tak poza tym, jakbyś to napisała dobrze, a nie tak jak napisałaś, to lepiej by nam było zdecydować. Jak dla mnie, bezsensu.
Pomysł nr.2
Zawody.
Z początku można pomyśleć, twoja najlepsza propozycja. A później już nie.
No przepraszam, ale tu wszystko wiąże się ze statystykami. A każdy ma inne staty. Problem nr.2 Ano jak to, wszyscy po kolei, jeden na jeden? Strata czasu, bez sensu. A może wszyscy na wszystkich?
Nope. Lew z Lwiej Ziemi nie zaatakuje innego lwa ze swojego stada. W NP pewnie też by tak było. A więc stado na stado, ale wszystkie na raz. Ta... LZ ma pakt z NP. Poza tym, te stada są nieagresywne. Ten pomysł wypaliłby tylko w Świcie, a to ma być akcja całoforumowa.
Ashley, nie masz dobrych pomysłów, to nie zgłaszaj tych bezsensu. To nie jest obowiązkowe.
Koniec z wypowiedzią do Ashley.
A teraz do MG i Adminów.
Pytanko. Kto będzie decydował, który pomysł będzie najlepszy? Dobrze by było, gdyby głosowali użytkownicy i wybrali najlepszy dla nich. Niech decyduje plebs! ^^
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#21
21-10-2012, 13:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Najprawdopodobniej głosowanie odbędzie się wśród userów, ale ostateczną decyzję podejmie administracja.
Ashley
Gość

 
#22
21-10-2012, 15:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kerra napisał(a):No cóż... Ashley, tylko się nie fochaj.
Pomysł nr.1
Giną wszystkie lwiątka, tak?
No i co mają teraz zrobić userzy, którzy mają konta lwiątek? Przestać grać? Zresztą, coś mi się zdaje, że użytkownikom nie spodobałby się ten pomysł. A tak poza tym, jakbyś to napisała dobrze, a nie tak jak napisałaś, to lepiej by nam było zdecydować. Jak dla mnie, bezsensu.
Pomysł nr.2
Zawody.
Z początku można pomyśleć, twoja najlepsza propozycja. A później już nie.
No przepraszam, ale tu wszystko wiąże się ze statystykami. A każdy ma inne staty. Problem nr.2 Ano jak to, wszyscy po kolei, jeden na jeden? Strata czasu, bez sensu. A może wszyscy na wszystkich?
Nope. Lew z Lwiej Ziemi nie zaatakuje innego lwa ze swojego stada. W NP pewnie też by tak było. A więc stado na stado, ale wszystkie na raz. Ta... LZ ma pakt z NP. Poza tym, te stada są nieagresywne. Ten pomysł wypaliłby tylko w Świcie, a to ma być akcja całoforumowa.
Ashley, nie masz dobrych pomysłów, to nie zgłaszaj tych bezsensu. To nie jest obowiązkowe.
Koniec z wypowiedzią do Ashley.
A teraz do MG i Adminów.

Pomysł 1 mogą te osoby grać dalej , miałam na myśli że uwięzione lwiątka wołają o pomoc lub próbują się uwolnić. Chodziło mi o to że w niewyjaśnionych okolicznościach jakiś lew lub zwierzę, albo człowiek porywa lwiątka i przetrzymuje. I rodzice lwiątek z swoich stad razem jednoczą się z innymi (mam na myśli wszystkie stada) i szukają.
Właśnie mi chodziło zrobić turniej wszyscy lwy na wszystkich. Każdy wybiera jednego lwa bądź lwice i osoby sprawujące fabułę gry pilnują porządku. I kto wygra jest mistrzem walki.
Akilian
Gość

 
#23
21-10-2012, 16:58
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak dla mnie to dalej nie ma sensu

I tak, niech plebs wybierze najlepszego!
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#24
21-10-2012, 21:12
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ash ...nie błyskaj już pomysłami, bardzo cię proszę ...zwłaszcza takimi.

Planujmy normalnie i realnie.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Ashley
Gość

 
#25
21-10-2012, 21:20
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ok. Czasami lubię pofantazjować:). To kto ma pomysł?.
Saika
Gość

 
#26
22-10-2012, 14:06
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Dobra, najpierw zacznę od tego, że z początku nie miałam pomysłów. I nadal nie mam. Ale z racji tego, że jakoś w miarę wychodzi mi spontaniczne pisanie po prostu pójdę na żywioł. Cały mój post będzie przeznaczony dla wszystkich propozycji [tak, w liczbie mnogiej]. No, to chyba tyle.
  • Płonące Dziedzictwo
  • W zasadzie pomysł nieco oklepany, bo zawsze to jest jakiś powrót do korzeni czy jakoś tak, a i powiem szczerze że bardzo zainspirował mnie sam opis artefaktu i skutki bycia jego właścicielem. Mimo wszystko warto podzielić się swoimi wypocinami, a nuż może się przyjmie. Tak notabene, jeżeli ktoś jeszcze ni w ząb nie wie, o czym mówię - opis Płonących gdzie znajdziecie też wzmiankę o artefakcie, masce. Jakby tak szybko streścić dane zawarte w wskazanym poście to maska jest przedmiotem o magicznych właściwościach, obietnicą życia w dostatku, wyjątkowo lekkiego, malowanego w ''pozytywnych barwach'', aczkolwiek byli też tacy wybrańcy, którzy dokonywali żywota jako starzy banici, krętacze, oszuści pozbawieni wszelkich praw, głosu, okaleczeni, niechciani. Więc maska sama osądza i sama kara bądź wynagradza. Przynajmniej dla mnie jest to ciekawy motyw.
    Znakiem [+] zaznaczyłam dodatkowe aspekty tej akcji - są one na razie tajemnicą bądź można się domyślić ich znaczenia, ale nie trzeba. Niech to będzie niespodzianka.
  • Samym wstępem do akcji są plany Montany. Njoch, nawet się zrymowało. Na razie nie będę zdradzać co Moncia knuje, ale zapewne już się domyślacie. W każdym bądź razie nasza duszyczka chce zebrać wokół siebie mniejsze grono lwów, i tyle musimy wiedzieć. To stadko, a przynajmniej połowa bądź część [+] będzie chciało pozyskać artefakt dla własnych celów.
    Dobrze, to już wiemy. Ale w ogóle kto ma przynieść ze sobą maskę? Sam Scorpius? Jest bardzo prawdopodobne że będzie zupełnie na odwrót. To maska przyciągnie Scorpiusa. No, ale tutaj pojawia się mały problem. Przecież ten biały staruch zdechł dawno, dawno temu. Naprawdę bardzo, bardzo dawno. Ale skoro Montana może, to i on też, jako duch. I tutaj pojawia się następny [+], ale tym razem go opiszę. Płonące dusze są na tyle niespokojne, że do świata śmiertelnych przyciągnie się także czarny synalek Scorpia, Dżafar. Oboje będą reprezentować dwie strony konfliktu - czarny zamierza odzyskać maskę i ustanowić dziedzica [+], który sprowadzi na katów jego potomków ogień płonącej furii, zaś biały nie zazna spokoju, jeżeli maska nie zostanie zniszczona. Więc pępkiem naszego świata będzie sama maska, aczkolwiek nie ograniczam się tylko do wątku głównego - przedstawię też parę dodatkowych aspektów całego problemu.
    Jak wiadomo i Dżafar i Scorpius mieli partnerki. Wierne czy nie, ale mieli. A sami Płonący mieli swoją własną demonologię, i w niej to miejsce dla siebie znalazła Banshee. Banshee, czy tam jej słowiański odpowiednik szyszymora, to duch kobiety nie mogącej zaznać spokoju i nękającej żywych, której przeraźliwy jęk jest często zapowiedzią śmierci. A co jeśli Meneya i Merysa zjednoczą siły wraz z grupką jeszcze żywych lwic, chcąc zemścić się na swoich oprawcach? Wprowadzić chaos i przy okazji zadać ból, cierpienie, dać upust swej nienawiści.
  • Kolejnym aspektem dodatkowym, ale także i już kolejnym punktem jest to, kto powinien być zamieszany w tą akcję. Zapewne wszyscy potomkowie Płonących, osoby zwerbowane pod skrzydła Montany i Vendetty, dawni Źli [bo oczywiście to oni wybili Płonących] w zasadzie dziś już będąc Szkarłatnym Świtem. Ale co z pozostałymi stadami? A o to się nie martwcie. Strażników można załatwić wysyłając nasze kochane uwodzicielskie banshee w ich skromne progi, a Lwich można zachęcić do pomocy jednej ze stron. Już ja ich zmotywuję żeby się do kogoś przyłączyli noooo...[/list:u]

    Wszystko, co nie zostało opisane zapewne jest przemyślane, a przynajmniej stanowi jakiś tam szkic - mój tekst ma za zadanie tylko bardzo szczegółowo opisać pomysł, przy okazji jest też trochę niespodzianek. :3 Może podam jeszcze inny... może.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#27
02-11-2012, 12:50
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

podbiję temat - dodałam na pierwszej stronie własną propozycję, w zaklepanym uprzednio miejscu.


zostały jeszcze trzy dni na propozycje akcji!
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#28
06-11-2012, 01:04
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dziękuję, temat uważam za zamknięty!

jutro pojawi się temat z ankietą, w której będzie można oddać głos na wybrany przez siebie pomysł. zamierzam spisać je wszystkie. jeśli któryś z pomysłodawców chce swój twór uściślić albo wycofać - bardzo proszę o PW.


do jutra, owieczki!
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości