♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nightingale
Konto zawieszone

Gatunek:Lwiątko Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy Liczba postów:20 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 15
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 20

#91
06-02-2014, 17:49
Prawa autorskie: dA- OmegaLioness * cytaty.info/mysli/słowik

Imię: Nightingale znaczące Słowik. Sama za to nazywa się Słowikiem, woli to niż wersję dla niej trudniejszą.
Wiek: 6 miesięcy
Płeć: samica
Charakter: Mała ma dopiero 6 miesięcy więc jej charakter zbytnio się nie ukształtował. Na razie jest bardzo miła, uprzejma i urocza. Szanuje starszych i uwielbia młodszych lub w jej wieku. Przez to, że nie umie mówić "r" jest jeszcze słodsza. Chciałaby znaleźć nową rodzinę, bo starą straciła i kochała by ją ponad życie, dbając o nią i broniąc gdy urośnie. Jest bardzo uczuciowa i ma zmienny charakter przez co jest skłonna do częstego płakania.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Urodziłam się na dzikich ziemiach. Moja matka była normalną, a tata białym z czarną grzywą. Po mamie mam kolor oczu i kolor sierści, a po tacie białe zaznaczenia. Niestety moja mama zachorowała i gdy umarła zjadły ją hieny. Bardzo płakałam, ale pocieszał mnie tata. Gdy już wydobrzałam sprawa się powtórzyła, go to samo spotkało. Bardzo płakałam i nie chciałam tam zostać, więc uciekłam szukając nowego domu. Było ciężko, bo takie małe kocię nie umie polować, ale mi się udawało łapać jakieś małe stworzonka. Często przebywałam w pobliżu surykatek, które choć się mnie bały ja je lubiłam. Od nich nauczyłam się stać na dwóch łapkach~patrzyłam jak one to robią i papugowałam po nich. W końcu dotarłam do tych ziem i zaplanowałam zostać.
Krewni: -
Ozdoby i ich pochodzenie: -
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowa i świeża.

Kodeks został przeczytany?: tak
Regulamin został podpisany?: tak, wysłana wiadomość.

Wstaw avatar i popraw statystyki - jako sześciomiesięczne lwiątko powinnaś mieć w sumie 60 pkt. Poza tym wszystko w porządku.

Gotowe, ale mam problem z wstawieniem tego awatara:http://oi57.tinypic.com/2mx6f.jpg. Czy mogłabym prosić o pomoc?
Poprawione.

Ok, akcept.
Śpiew Słowi­ka wiosną, budzi nadzieję na lep­sze jutro.
Lwy niczym pta­ki pot­rze­pują skrzydłami.
I ryk wyłania się z ciem­ności - to nie głos lwi, lecz Słowika śpiew.
Nigtingale~Słowik
Ruby
Konto zawieszone

Gatunek:Lwiątko Wiek:5 miesięcy Liczba postów:11 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#92
11-02-2014, 14:41
Prawa autorskie: Lineart - splasher91, kolor - Fel, tło - Disney

Imię: Ruby
Wiek: 5 miesięcy
Płeć: Samiczka.
Charakter:
To naprawdę bardzo młoda lwiczka, lecz w ciągu swojego bardzo krótkiego życia zdążyła się już wykształcić. Jest wyjątkowo poważnym lwiątkiem, niesamowicie cichym z natury. Jednakże odczuwa bardzo mocno swoją samotność po stracie matki, pragnęłaby mieć znowu rodzinę. Mimo iż sprawia wrażenie osoby bardzo chłodnej, to ma bardzo gorące serce.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych):
Urodziła się jako jedyne oraz pierwsze lwiątko bardzo młodej lwicy. Wszak, nie było lekko wieść życie samotne to jakoś dawały sobie radę tylko we dwie. Aż nastał tamten feralny dzień. Ruby pewnego dnia obudziła się, lecz po jej matce nie było ani jednego śladu. Więc zaczęła jej szukać, aż dotarła do stada Szkarłatnego Świtu...
Krewni: Brak.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowa.

Kodeks został przeczytany?: Tak.
Regulamin został podpisany?: Tak.

Wszystko ok, tylko jeszcze wpisz wiek i rozdziel statystyki. Tu jest rozpisane, jak należy to robić, także w przypadku lwiątek: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=18

Ok, akcept. :)
Nessie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła 3 lata Liczba postów:6 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#93
16-02-2014, 14:20
Prawa autorskie: Ja.

Imię: Nessie
Wiek: 3 lata.
Płeć: Samica
Charakter: Trudny. Wredna, bezlitosna, aczkolwiek inteligentna.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Nessie urodziła się gdzieś poza granicami Czterech Stad. Jej rodzina miała ją gdzieś, więc uciekła. Na wolności wiodła swobodne życie. Nikt jej tam nie przeszkadzał, mogła się wyszaleć. Polowała, bawiła się. Po prostu było jej znakomicie. Po kilku miesiącach, kiedy była już dorosła, wróciła. Jednak jej rodzina już nie żyła. Nessie nie miała zamiaru tam zostać, więc wędrowała, aż zawędrowała na Złą Ziemię.
Krewni: Brak.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowa.

Kodeks został przeczytany?: Tak.
Regulamin został podpisany?: Tak.

W polu "prawa autorskie" wpisz kto jest autorem Twojego avatara.

Teraz w porządku :)
Moje marzenia umierają ~ Ness.
Tyrvelse
NAJSEKSOWNIEJSZY | SAMOTNIK

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:365 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 90 :I
Siła: 78
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 23

#94
03-04-2014, 19:55
Prawa autorskie: Salvathi

Imię: Cahian
Wiek: Jeszcze nienarodzony
Płeć: Samiec
Charakter: -
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): -
Krewni: Frey i Maoni jako rodzice
Ozdoby i ich pochodzenie: -
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Urodzony w stadzie

Kodeks został przeczytany?: Tak
Regulamin został podpisany?: Tak

Ok, akcept. Tylko pamiętaj, żeby po narodzeniu postaci uzupełnić statystyki.

O jak ja kocham to miejsce!
Tu jest tyle policji i czuję się bezpiecznie
Kochanie, czemu szepczesz?
Możemy być spokojni
Opuśćmy ręce
Opuśćmy ręce

Ale najważniejsze, to że kiedy zamkniesz oczy
że kiedy zamkniesz oczy
nic nie zaskoczy cię
.


Runa
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:68 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 4

#95
08-06-2014, 16:47
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 kolor: Salvathi, podpis: Salvathi

Imię: Runa
Wiek: prawie narodzona
Płeć: ona
Charakter:
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): do młodego lewka przyczepiła się jeszcze młodsza lwica, która wkrótce dołączyła do jego stada. Z czasem ich przyjaźń połączyła stawała się coraz silniejsza i pewnego deszczowego wieczoru postanowili zostać parą. Tej samej nocy zostały poczęte dwa nowe życia.
Krewni: Frey, Maoni, Loke
Ozdoby i ich pochodzenie: brak
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: urodzona będzie kiedyś

Kodeks został przeczytany?: tak
Regulamin został podpisany?: tak, z Oresty


Ok, akcept.
I don't ever want to let you down  
I don't ever want to leave this town  
Cause after all  
This city never sleeps at night  
It's time to begin, isn't it?  
[Obrazek: runa_by_chotara-d7lhrd5.png]
I get a little bit  
bigger but then I'll admit  
I'm just the same as I was  
Now don't you understand  
That I'm never changing who I am
Giza
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:7 lat Liczba postów:307 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 99
Siła: 72
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 55

#96
10-06-2014, 02:22
Prawa autorskie: av - Chotara,; podpis -Nataka

Imię: Giza
Wiek: 5 lat
Płeć: lwica
Charakter: Giza to lwica o trudnym charakterze, jest zawsze pewna siebie i zdecydowana. Miewa swoje lepsze dni, kiedy jest nawet całkiem miła, zresztą jej nastawienie również zależy od lwa, z którym przyjdzie jej rozmawiać. Równie dobrze może traktować go z szacunkiem, ale równie dobrze jak coś jej się nie spodoba będzie go traktować z góry czemu sprzyja jej dominujące usposobienie. Ponad to Giza to dumna samica, która nigdy nie zrezygnuje z własnej godności. Ma charkter, to fakt i pazury przy tym też. Krążą plotki, że kiedyś taka nie była, a jej obecny temperament został ukształtowany przez jej przeszłość samotniczki i wczesne życie. Boi się burz.
Historia: Co można powiedzieć o Gizie? Urodziła się w stadzie daleko na północ stąd. Nie była jednak córką pary przywódców, jej matka w ogóle nie miała stałego partnera. Co jakiś czas miała zupełnie nowego. ojcem Gizy jest lew, który będąc niestałym w uczuciach, zdradził swoją partnerkę z matką Gizy. Był on dość wysoko postawionym członkiem stada, dowódcą tamtejszych wojowników. Stado to znane jest z tego, że zawarło sojusz z hienami i wraz z nimi rządzi wspólnymi terenami. Dlatego też Giza nie gardzi hienami, wręcz przeciwnie. Bardzo je lubi i chętnie nawiązuje z nimi wspólny język. Była jednak zmuszona opuścić stado. Nie pasowało jej bowiem być postrzeganą jako bękart. Nienawidziła zarówno swojej matki jak i ojca, który zresztą się do niej nie przyznawał, jednak widać było, że to właśnie on jest jej ojcem. Odziedziczyła po nim umaszczenie oraz kolor oczu. Niemniej nie czuła wcale potrzeby szukania z nim wspólnego języka. Wolała być kowalem własnego losu, więc opuściła stado i udała się na południe. W swojej wędrówce spędziła trzy lata, teraz dotarła tutaj. Szuka swojego własnego miejsca i wcale nie przeszkadzałoby jej dołączyć do jakiegoś stada i spróbować odnaleźć się w nim.

TERAZ.
Po dłuższym czasie szwendania się samotnie po terenach czterech stad, pewnego burzliwego dnia natknęła się na przywódcę tego stada, który dał jej do zrozumienia, że będzie mile widziana w jego szeregach. Po dłuższym przemyśleniu sprawy i zorientowaniu się w innych tutejszych stadach, zdecydowała się dołączyć do Świtu.
Krewni: brak
Ozdoby i ich pochodzenie: brak
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Jak wyżej - zdecydowała, że spróbuje się przyłączyć po tym, jak to sobie przemyślała.

Kodeks został przeczytany?: tak
Regulamin został podpisany?: tak
Lilith
Gość

 
#97
26-06-2014, 20:30
Prawa autorskie: av - Chotara,; podpis -Nataka

Imię: Lilith
Wiek: 2 lata
Płeć: Samica.
Charakter: Lilith należy do spokojniejszych istot chodzących po ziemi. Nie lubi walczyć i nie atakuje bez prowokacji. Nie lubi walczyć. Jest typem inteligentnej hybrydy lubiącą czytać z znaków i się uczyć.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Lilith została wyrzucona ze swojego poprzedniego stada którym przewodzili jej rodzice. Została wydalona, ponieważ ona nie należała do typów walczących, wręcz przeciwnie była bardzo mądra. Wędrując po świecie napotkała wiele agresywnie nastawionych do niej zwierząt. Omijała je z daleka aż dotarła tutaj. Nie chciała chodzić samotnie po obcych terenach więc dlatego chce dołączyć do Stada Szkarłatnego Świtu.
Krewni: Nie pamięta ich.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: nowa.

Kodeks został przeczytany?: Tak.
Regulamin został podpisany?: Tak.

1. Zmień avatar i wpisz autora obrazka. Ta postać i rysunek należą do kogoś innego.
2. Wyślij poprawne hasło z regulaminu na Regulamin.
3. Uzupełnij statystyki.
Ares
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i miesiąc. Liczba postów:210 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 5

#98
07-07-2014, 20:56
Prawa autorskie: Madkakerlaken

Imię: Ares
Wiek: Rok i miesiąc.
Płeć: Samiec.
Charakter: Kształtował on się z każdym wydarzeniem, które odbiło się zarówno na ciele, jak i na psychice lwa. Ares jest lwem zrównoważonym, acz sprytnym i nie dającym sobie w kaszę dmuchać, wie na co może komu pozwolić. Można na nim polegać, jest lojalny wobec stada i bliskich sobie osób.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Urodził się na ziemiach Szkarłatnego Medyka z niezwykłego związku Lwioziemki Feliji i Szkarłatnego Arto oraz jego partnera Shaida. Los sprawił, że na świat przyszło ich troje, zaś tylko on jeden odziedziczył wygląd po brązowej fossie. Jego rodzina odeszła, gdy skonczył cztery miesiące, lecz on sam pozostał w stadzie, by tam żyć ze swym najstarszym bratem- Moranem. Dobrze mu się wiodło dopóty nie przyszła do niego wieść o śmierci brata. Ares był załamany i pomimo pociechy ze strony Ragnara i Kahawiana, wiedział, że musi oddalić się na jakiś czas od stada i przetrawić do wszystko w samotności. Tak też uczynił, lecz teraz powrócił- silniejszy i pewniejszy siebie. Pozostaje jedynie jedna rzecz- czy zostanie przyjęty do stada, tak jak się tego spodziewa, czy będzie musiał zapracować na ponowne zaufanie członków?
Krewni: Dużo, by ich wymieniać.
Ozdoby i ich pochodzenie: Blizny na łapach.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Urodzony.

Kodeks został przeczytany?: Mhm.
Regulamin został podpisany?: Tiaa.
[Obrazek: 2s8ifd5.png]
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#99
22-07-2014, 14:29
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Imię: Shyeiro
Wiek: 2 lata
Płeć: Samiec
Charakter: Jest niezwykle pewny siebie, od małego. Nie jest zbytnio rodzinnym typem. Do niczego praktycznie nie podchodzi z dystansem, żartobliwy, wygadany no i posługujący się sarkazmem tak samo często, jak mową powszechną. Kiedy się na coś zaweźmie zrobi wszystko, żeby to dostać, a sprytu też mu nie brak. Wspomniałam, że niezły z niego kobieciarz?
Historia (Minimum 5 zdań złożonych):- Gdybym miał opowiedzieć historię swojego życia, pozwól, że najpierw Cię wyśmieję, drogi pytający. Zapytasz, co jest dziwnego w chęci poznania kogoś takiego jak ja? Odpowiedź jest prosta- moje życie nie składa się z niczego ciekawego, żadnych wygranych wojen, czy nawet walk. Żadnych romantycznych związków, intryg, oszustw, wpływowych znajomości. Tego się spodziewałeś? Mówiłem, ostrzegałem. Jednak jeśli musisz naciskać nie ma problemu, w kilku zdaniach streszczę Ci całe dwa lata mojego życia, gdzie najbardziej przełomowym jego momentem było to, jak urosła mi grzywa. Rodzice mnie porzucili na Lwiej Ziemi, mnie i moją bliźniaczkę- standard. Znalazła nas lwioziemka Naomi, która wzięła nas pod swoją opiekę, przez co i ja stałem się Lwioziemcem. Jakiś czas później przez jej głupotę i nieumiejętność podejmowania odpowiednich decyzji prawie zostałem zabity przez jaguara, który całkiem nieźle porysował mi gardło. Cóż, pokazałbym blizny, ale przykryła je grzywa. Co dalej... A, no tak. Zaczęło mi się nudzić na Lwiej Ziemi, siostra była mało kontaktową osobą, więc zbieranie jej gdziekolwiek nie wchodziło w grę, dlatego po raz pierwszy opuściłem tereny mojego stada i udałem się w poszukiwaniu... Już nawet sam nie pamiętam czego. W każdym razie wtedy po raz pierwszy spotkałem Bagerę. Zaprzyjaźniliśmy się, stwierdziliśmy, że zostaniemy królami świata, zabawnie, nie? Nauczyła mnie szacunku do kobiet, przez co każda dla mnie jest damą, a moim obowiązkiem jest sprawić, żeby każda która nie myśli w ten sposób tak się poczuła. Byłem dzieckiem, wydawało się to wtedy logiczne. No, ale Bagera zaczęła znikać coraz częściej, więc nasze plany poszły w cholerę. Później przez większość czasu się błąkałem, Naomi zmarła, moja siostra zniknęła, a ja będąc nastolatkiem stwierdziłem, że powinienem zacząć życie na własną łapę. Udałem się więc do władczyni Lwiej Ziemi, aby powiedzieć jej, że odchodzę. No i odszedłem, a ta okrzyknęła mnie zdrajcą, śmieszne. Od tego czasu jestem samotnikiem, później już tylko zaraza, przez co musiałem wrócić na Lwią do medyka, tam straciłem oko wiedziony wizją szybkiego powrotu do zdrowia. A teraz? Teraz szwendam się wszędzie, gadam z każdym i nie robię nic. Dlatego, drogi towarzyszu postanowiłem zmienić coś w swoim życiu. Porzucić życie samotnika i dołączyć do stada. Sam chciałem założyć, ale nie znalazłbym członków. W Lwiej wiem jak jest, odszedłem, bo było źle, poznałem to drugie- Srebrny Księżyc, ślepo zaślepieni w wiarę w jakieś bóstwo. Zostało mi ostatnie- Szkarłatny Świt/Zła Ziemia/ Zachodnie Ziemię. Rozmawiałem kiedyś z jednym ze członków tego stada, który krótko i przejrzyście opisał mi zasady w nim panujące przez co wiem, że tylko tutaj się odnajdę. Oto historia, którą chciałeś usłyszeć. Może za rok będzie wzbogacona o te wszystkie czynniki, które uczynią ją ciekawszą, jednak na ten moment... Zaczynam od początku.
Krewni: Ma siostrę bliźniaczkę- Shyeirę, od której się odwrócił i wyparł, więc nie wiem, czy warto zaliczać ją do krewnych
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowy

Kodeks został przeczytany?: I to jak dawno
Regulamin został podpisany?: Up
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Nightwing
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Bengalski Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:40 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

17-08-2014, 20:56
Prawa autorskie: Kifo, tło awatara (c) Disney, lineart (c) BaseBubble

Imię: Nightwing, co oznacza Skrzydło Nocy, jakby ktoś się nie domyślił, a można wyciągnąć i wnioski, że skrzydło te należy do Nocnego Anioła. Nie dziwcie się, że ma takie imię, w końcu to czarna tygrysica, nie posiadająca pasków! To maść rzadka, ale istnieje w naturze.
Wiek: 3 lata już dręczy wszystkich na tym świecie.
Płeć: Samica, oczywiście...
Charakter: Jest bardzo sprzeczna, bo w zależności od sytuacji - jak każdy z resztą - może się okazać zupełnie inna, niż się myślało, że jest - i to kilka razy! Bywa wredna, miła, tajemnicza, wygadana, różnie jej się zdarza... Ale należy zwrócić uwagę na tą dwulicowość ( chociaż powinna być nazywana wielolicowością ). Potrafi bez powodu wzbogacić kogoś o nową szramę, albo bez interesu dopomóc w powrocie do zdrowia... Kto tam wie, jaka ona jest?
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): A więc rodzice Nightwing bardzo się uwielbiali, dalej co się działo pominiemy. Po pewnym czasie urodziła się ta właśnie kotka i szwendała się z mamusią i tatusią po świecie. Koniec tego cyrku - kiedy miała rok. Ojca zabili, bo miał ładne futro, które zawisło sobie w domu jakiegoś bogacza. Podczas, gdy miała dwa lata, cyrk się nie zaczął, a skończył, dla jej matki, którą pewnego dnia zabrali, aby wytresować i ślad po niej zaginął, pewnie robi karierę pod jakimś namiotem pełnym akrobatów, zwierząt, klaunów i treserów...
Ale Nightwing przecież miała dwa lata, już nie była kociątkiem, więc mogła sobie poradzić, zwłaszcza, że matka zdążyła ją już nauczyć polowania.
Trafiła tu za wędrującym stadem zebr i już została, postanawiając, że tu będzie jej nowy dom i stado...
Krewni: Przeminęli, jak ten pustynny pył, razem z wiatrem...
Ozdoby i ich pochodzenie: Gdzieś daleko w dżungli, gdzie kiedyś mieszkała był sobie wodospad, który błyszczał się, jakby był zrobiony z kryształów. Okazało się, że był pełen jakiegoś barwnika, który stworzył na sierści Nightwing jakieś wzory wyglądające jak te indyjskie tatuaże...
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowa.

Kodeks został przeczytany?: Tak.
Regulamin został podpisany?: Tak, wiadomość została wysłana do Regulaminu.

// Zauważyłam, że można być jednym z afrykańskich zwierząt i tam pisało, że na zasadach lwów są tygrysy i gepardy - jeśli nie można być tygrysem - zmienię to.

Można być tygrysem. Tygrysy to wyjątek - jedyne nieafrykańskie zwierzę, którym można grać bez żadnych specjalnych zezwoleń.

Wstaw avatar i będzie akcept. :)

---

Jeszcze wpisz autora avatara w polu "Prawa autorskie".
Busara
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:216 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 55

17-08-2014, 21:22

Imię: Busara
Wiek: zaraz się urodzi.
Płeć: Samica
Charakter: Nieokreślony
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Córka pary, która ponownie jest razem. Reszta... dopiero się będzie działa.
Krewni:Kalani-matka, Kahawian- ojciec.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ ( Teraz ZZ)?: Urodzony

Kodeks został przeczytany?: No ba
Regulamin został podpisany?: Yep. Przeszło rok temu.

Ok, akcept.
Nikiru
Gość

 
20-02-2015, 16:28

Imię: Nikiru
Wiek: 4 miesiące
Płeć: Samiec
Charakter: Lwiątko dotychczas jest radosne i pewne siebie. Nie boi się wyzwań i uwielbia robić wszystko na opak. Nie wie czym jest dyscyplina i nie lubi wykonywać czyichś rozkazów. Z czasem to się może zmienić, a może jednak nie? Cóż to już zależy od otoczenia młodego Nikiru...
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Pewnego burzowego dnia w nieznanych terenach na świat przyszło lwiątko. Od początku swego życia uwielbiał robić wszystko na opak. Pewnego dnia stało się to jego zgubą, gdyż Nikiru oddalił się od swej rodziny, a co za tym idzie zgubił się. Długo błądził po najróżniejszych terenach, żywiąc się tym co znalazł na drodze. Niestety nie udało mu się odnaleźć bliskich, a długa droga i samotność odcisnęły na nim swoje piętno jakim był smutek i cierpienie widoczne w jego oczach, lecz pomimo tego lwiątko dalej podróżowało wiedząc, że jeśli się zatrzyma to może nigdy nie odnajdzie dawnego stada, bądź nowego, o ile takowe zechce go przyjąć.
Krewni: Nieznani. Nikiru nie pamięta swoich bliskich, gdyż zgubił się już dawno, przynajmniej wedle jego postrzegania czasu, a jak wiemy dla dziecka czasem kilka godzin jest wiecznością...
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Nowy

Kodeks został przeczytany?: Tak
Regulamin został podpisany?: Tak, czekam na akceptację.

Ok, akcept.
Kembrak
Gość

 
28-02-2015, 16:10

Imię:Kembrak
Wiek:ok.2 lat
Płeć:samiec
Charakter:Jest nieprzewidywalny nigdy nie wiadomo co i kiedy zrobi.
Historia:Urodził się i wychował w lesie.Nigdy nie widział swojej rodziny.W lesie zajeły się nim inne zwierzęta.Lecz pojmały go hieny.Dopiero wtedy poznał inne lwy.
Krewni:-
Ozdoby i ich pochodzenie:-
Nowy w stadzie'czy urodzony w sś?:nowy

Kodeks został przeczytany?:tak
Regulamin został podpisany:tak

1. Wpisz autora avatara. Autor zawsze musi być wpisany, nawet jeśli to Disney.
2. Uzupełnij statystyki. Tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=18 jest rozpisane, jak to zrobić.

Edit: Ok, akcept.
Nuru
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:158 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 40

04-04-2015, 18:45

Imię: Nuru.
Wiek: Tak jakby nienarodzony.
Płeć: On.
Charakter: Się okaże.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Jest to owoc tortury, która przytrafiła się Nyocie. Nie jest jednak jedynym dzieckiem poczętym tego dnia. Czas pokaże, czy zwycięży w nim bezlitosne okrucieństwo ojca, czy też łagodność i spokój jego skrzywdzonej matki.
Krewni: Nyota, Frigg, Damaja.
Ozdoby i ich pochodzenie: Nic.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Będzie urodzony.

Kodeks został przeczytany?: Si.
Regulamin został podpisany?: Si, dziesiątki razy.

Okie dokie, uzupełnij tylko statystyki i avatar.
No i akcept.
Damaja
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 99
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 45

04-04-2015, 22:41
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Imię: Damaja
Wiek: noworodek
Płeć: samczyk
Charakter: Jak ja nie lubię tych pytań... Ciężko powiedzieć, skoro na razie tylko mleko ssie.
Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Jak wyżej.
Krewni: Deyne Nyota, Frigg, Nuru.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Nowy w stadzie, czy urodzony w SŚ?: Urodzony w stadzie.

Kodeks został przeczytany?: Yep.
Regulamin został podpisany?: Of kors.

Akcept.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości