♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Orvara
Gość

 
#16
02-12-2012, 23:41

<unosi tylko łapki> Wasze podwórko, Wasze zabawki.

miłego grania eniłej ;)
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#17
03-12-2012, 20:09
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ok moi państwo, dobrze by było zapoznać się ze światem, nim zaczniemy w nim grać czyż nie? :P Dlatego przygotowałem wam paczkę z mapką świata, oraz informacjami które są potrzebne by zacząć grać. Ogólnie jest to 26 stron "wyrwanych" z podręcznika do Midnighta, więc jeśli ktoś owy podręcznik posiada (a wiem że kilka osób takich jest), to może przeczytać po prostu rozdział "Wstęp" i też będzie dobrze.

Dla pozostałych mam już wyżej wspomnianą paczkę:
https://hotfile.com/dl/182189228/45b7e51...ht.7z.html

Ogólnie tak. Tam jest przedstawiony zarys historyczny uniwersum, więc tych wszystkich informacji wasze postacie nie będą miały, bo niby jak mogłyby mieć pojęcie o jakichś zdarzeniach sprzed kilku tysięcy lat... No jak? xD Ale myślę, że to jest dobry materiał do tego by wejść w klimat Midnighta. Miłego czytania :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Akira
Gość

 
#18
03-12-2012, 20:26
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Mnie udało się nieco już poczytać o świecie i rasach i powiem Ci, że świat wydaje mi się być przeboski. Troszkę rozczarowała mnie taka rzadkość smoków i dość mały spis żyjących tam kreaturek, bo w tym bawić się zawsze lubię najbardziej :3

Takżeee pomyślę nieco nad tym, jaką postacią bym chciała grać i napiszę do Ciebie. Powiedz mi, Fuko, w czym mogę kombinować? Bo jak tak patrzyłam, to było tam nieco jakichś postaci specjalnych w formie bohaterów czy klas prestiżowych. Czy to wszystko jest tam napisane, tylko że po prostu nie doczytałam jeszcze?
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#19
03-12-2012, 20:56
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Cóż, jak powiedziałem w zasadzie będziemy grac mechanicznie, ale bez przesady. Wiec rasy i klasy podstawowe (bo do prestiżowych dochodzi się w trakcie przygody), są tylko takie jakie są opisane w podręczniku Midnighta. Tyle że wiesz Desti, nie myśl że w tym podręczniku zostały opisane wszystkie klasy prestiżowe, czy potwory :P Mam na kompie np. takie coś jak Księga Potworów, gdzie uwierz mi, tego jest całe multum :P W tym podręczniku jest przecież napisane, że zostały wyszczególnione te rzeczy które są specyficzne dla Midnighta, czyli albo są dodatkowe albo się różnią. Prócz tego jest naprawdę dużo innego materiału z podstawowych zasad do D&D 3.5 i zamierzam z nich skorzystać.
A wracając do głównego pytania, to myślę, że nawet przy tym ograniczeniu jakie założyłem czyli podstawowe rasy/klasy, wybierając sobie którąś z heroicznych ścieżek, stworzysz sobie unikatową postać. Zresztą każdy z was stworzy :P
Ogólnie będę się zwracał do każdego z was, gdy będę chciał z wami podyskutować o waszej postaci i wypełnić KP, więc spoko, wtedy dam wam wszystko co jest potrzebne do stworzenia postaci. W D&D to jest banalne, 10-15 min i po robocie :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
03-12-2012, 21:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ty masz ten mój, Lisha swój oddała. Ale spoko, ściągnę sobie. xd

Masz już jakiś pomysł na termin pierwszej sesji?
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#21
03-12-2012, 21:50
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Hmm... myślę, że w przeciągu dwóch tygodni rozegramy pierwszą sesję. Ogólnie, będę starał się to robić w weekendy. Nie jestem pewien co do godzin. A właśnie, jakby wam pasowało? Rano, popołudniu czy gdzieś wieczorkiem?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Aléas
Gość

 
#22
03-12-2012, 21:59
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

A ja też mogę się dołączyć, o ile nie byłby to problem?
Akira
Gość

 
#23
03-12-2012, 22:02
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Eeeee D: W weekendy to w sumie tak średnio, ale albo wczesnym rankiem, albo popołudniu. W zimę to w sumie pasuje mi przed 20:00, a jakoś po... 15:00?
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#24
03-12-2012, 22:22
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

@Aleas

Wiesz co ciężko ;/ Mam już 5 graczy, a to jest relatywnie dużo, przy tego typu rozrywce. Ale gdyby ktoś się wykruszył, to będziesz pierwsza(?), która wskoczy na wolny slot :P

@Desti

Spoko. Ogólnie oponuję za weekendami, z tego względu, że większość jednak ma te 3-4 godziny wolnego czasu, które może poświęcić na sesję. Nie mówię już o takim erpegowaniu poziom hard, gdzie się tłucze 8-10h xD Ja planuje żeby moje sesje właśnie trwały ok 4h. No i tu jest największy ból... gdy przychodzi do tego żeby 6 osób się ze sobą zgadało.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Akira
Gość

 
#25
03-12-2012, 22:36
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Fuko, zawsze można zrobić tak, że możesz mieć wielu graczy, a połowa będzie grała co dwa tygodnie. Będzie wtedy 3-4 czyli idealnie, żeby nie przedłużać sesji+ urozmaicić ciekawie rozgrywkę o kilka postaci.

Pluus: postaram się jakoś dostosować, także mówcie, jak będzie pasowało :)
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#26
03-12-2012, 22:57
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

I po ostatnim radzie łudzisz się, że posiadam jakąkolwiek umiejętność kontroli nad tłumem? xD Nie chcę was dzielić, bo 5 osobom przyjemnie się prowadzi, a dwa teamy, to dwie różne kampanie (Nie, nie poprowadzę obu tej samej... Co do graczy wyznaje zasadę ograniczonego zaufania xD) i za cholerę nie chcę doprowadzić się do sytuacji, gdzie będę musiał "grać" na 3 fronty (doliczam jeszcze jedną kampanię którą mam w realu) i wymyślać przygody na poczet wszystkich trzech kampanii. A wreszcie, musiałbym w wygospodarować sobie jeszcze 4 dodatkowe godziny w tygodniu (zazwyczaj w weekend) na kolejną sesję. Niee... zbyt leniwy na coś takiego jestem :P Co za dużo to nie zdrowo.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#27
03-12-2012, 23:01
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Właściwie to jedynie od 9 do 10 w niedzielę czas mam zajęty na amen i to dosłownie (msza święta), reszta jest zmienna i zależy od różnych czynników. Da się dopasować.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Arham
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Znamiona:0/0 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:110 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

#28
03-12-2012, 23:22
Prawa autorskie: Chotara

Pozwolę sobie posłużyć się znajomym terminem. U mnie to jest taka sinusoida, jeśli chodzi o soboty. ;P Tzn. W co drugą sobotę rano, w co drugą po południu/wieczorem. Najbliższa - rano. Co do niedziel... Powiedziałabym, że popołudnia.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#29
04-12-2012, 19:16
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To może niedziela wieczorem, co? Wtedy wszyscy są w domach i co najwyżej odrabiają lekcje, ale do tego przecież można zabrać się wcześniej. ;p

Ja mam podobnie jak u Lishy.
W soboty jestem zajęta 9-10 rano, bo oglądam Must Love Cats na Animal Planet i dajcie mi to oglądać, bo to jedyna rzecz, którą oglądam, a i tak nie udaje mi się co tydzień na to łapać. xp
Poza tym w soboty wybywam co dwa tygodnie na spotkania fantastów (wtedy nie ma mnie w domu tak 11-15), a też średnio co dwa na takie inne spotkania (ok. 15-17).
W niedzielę chodzę na msze 11.30-12.30.

Więc w sumie pasuje mi też niedziela rano, ale wtedy Cynka ma kościół, no i wieczory (tudzież popołudnia, jak to ujęła Lisha - jeden kij).

Nadal jestem za niedzielą wieczór.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#30
05-12-2012, 15:44
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Dobra robaczki, mam dla was kolejną paczkę z informacjami. Spokojnie, już nie tak dużo jak wcześniej. Tym razem wszystko co tam przeczytacie będą wiedziały wasze postacie. To są takie ogólne informacje które posiada każdy mieszkaniec tego świata. Dodatkowe informacje będę wam podawał, już osobno, gdy będziemy tworzyć postacie. Ci którzy posiadają podręcznik, mogą przeczytać cały "Rozdział szósty: Przygody w Midnight".

https://hotfile.com/dl/182482749/e8aa982...zy.7z.html

Po przeczytaniu wszystkiego, proszę o zgłoszenie się do mnie na gg/pw. To będzie dla mnie sygnał, że mogę już z taką osobą rozpocząć tworzenie postaci.

Co do terminu sesji. Wątpię, byśmy dali radę w tym tygodniu, więc proponuję następny weekend, w niedzielę o godzinie 15:30. Pasuje wszystkim?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości