♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
26-05-2014, 00:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak widać, zmieniło się logo główne forum.
To od Kami, które widniało tu przed ładnych parę lat, zostało zastąpione przez nówkę nieśmiganą autorstwa Ragnara!

Podoba wam się, nie podoba? Co jest w nim fajnego, a co nie? A może ktoś chce spróbować swoich sił i zrobić własną wersję? Zapraszam do głosowania w ankiecie i wyrażania swojej opinii w postach!
Odpowiedz
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#2
26-05-2014, 08:23
Prawa autorskie: ~Malaika4

Mi bardzo podoba się nowe logo. Tym bardziej, że jest na całą szerokość forum, a nie jakoś tam z boku, zawsze lubiłam właśnie takie loga i również tutaj prezentuje się to znacznie lepiej. Screeny są spoko, napisy dobrze widoczne, dlatego też zaznaczyłam pierwszą odpowiedź w ankiecie. Dobra robota, Rag! :D
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#3
26-05-2014, 09:17
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak mówiłam na sb, podoba mi się, acz poprzednie logo wydało mi się bardziej kolorowe co może odpowiadać tylko mi hah. Np niby złoziemcy mają tło jak uprzednio Rafcio, jednak tamten jaśniał xD to tylko wrażenie, a wrażenie mam też, że dużo tu brązów, które są przeto naturalne
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#4
26-05-2014, 10:33
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Szczerze... dupy nie urywa(to było na zasadzie takiej, jak przeczytałem, ze będzie to logo ragnarowej to pomyślałem, jakie to będzie zajebiste, bo przecież ona jest takim artysta, szczerze. Liczyłem na coś lepszego :x) Jak dla mnie takie przejścia (których do tej pory nie umiem zrobić i dalej samemu nie wiem jak) są dobre na obrazki mniejszej rozdzielczości. W ogóle to logo takie duże jest, albo ja mam jakieś zwidy. No i te obrazki. Spodobał mi się raptem jeden (ten z hienami, łaaa) reszta jest taka.... źle mi się to widzi.


To tak w dużym skrócie. Nie, sam nie będę robić, bo jestem leniem. Chyba będę jedynym, który raczej mniej przyjaznym okiem będzie na logo teraz patrzeć :x
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Ganror
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:56 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 22
Doświadczenie: 5

#5
26-05-2014, 13:49
Prawa autorskie: ja

Zaznaczam tylko, że koncepcją, którą się kierowałam podczas wybierania screenów było ogólniejsze ujęcie tematu, w postaci grup zwierząt, a nie konkretnych postaci. Chodziło mi o to, żeby baner miał jakieś odniesienie do rzeczywistego stanu fabuły więc Simby i inni Raficy odpadali na starcie.

Zwolennikiem efekcików nie jestem więc sama obróbka screenów jest minimalna (w sumie to nie wiem, co więcej można by do nich dodawać i po co xd). Sporo pierdolenia się było z tą animacją, bo nigdy nie miałam w ogól z czymś takim do czynienia więc przewinęło się w sumie 5 prób zrobienia tego wraz z 5 plikami po 150 warstw każda-trochę mi zajęło, zanim doszłam, jak to ostatecznie zrobić. A jeśli chodzi o rozmiar tego baneru, to jedyne, co się zmieniło, to jego szerokość, dopasowana teraz do szerokości forum.

Jak ktoś ma ochotę zrobić lepszy to nich się nie krępuje, kwik.
[Obrazek: forum_by_ragous-d7ebzyw.png]

GŁOS
1 | 2
Odpowiedz
Eliana
Konto zawieszone

Gatunek:Lioness Płeć:Samica Wiek:1r Znamiona:0/0 Liczba postów:227 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5

#6
26-05-2014, 21:55
Prawa autorskie: RagDrawer || Domisea

Jest supah, coś nowego w końcu i fajnie też, że na całą szerokość, z mojej strony daję plusa c:
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.
[Obrazek: elianakom_by_domisea-d6pycxi.png]Charahub.

ter>GŁOS dorosłej[/center]
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#7
26-05-2014, 22:58
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

W sumie Rafcio jest tu na forum jakby nie było, więc mógłby od biedy zostać xD tak tylko.

I jakby mi kto podrzucił masę kiś screenów i rzeknie jakie to wymiary ma mieć dokładnie, to ja mogę porobić tego w 5 minut jeden banner, bo akurat z takimi przejściami nie mam najmniejszego problemu. Ale to tak dla fanu, nie dla umniejszania Ragi, oj nie, nie ;3;
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości