♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Karishma
Konto zawieszone

Gatunek:Biała Tygrysica Płeć:Samiec Wiek:2,5 lat. Liczba postów:17 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 58
Zręczność: 94
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 10

#1
18-06-2014, 21:27
Prawa autorskie: Awatar: http://flashw.deviantart.com/

Witam!
Będę bardzo wdzięczny, jeżeli jakaś osoba zgłosi się na rodzinę mojej postaci, Karishmy, oraz jej nazywaną przez nią ,,przybraną matkę". Na wstępie trochę o nich.

- Tygrysyca miała dwie siostry. Nie wiadomo czemu, rodzice porzucili ją, czyli średnio najstarszą w miocie. Jej starsza i młodsza siostra zostały przy rodzinie. Ta pierwsze, niezwykle tęskniła za Karishmą, i postanowiła ją odnaleść, gdy miała dwa lata. Zabrała na podróż i młodszą siostrę, która bardzo nalegała, by ją zabrać. Oczywiście, zgodziła się. Odnajdą się niedługo w rozgrywce fabularnej ;)

Wymagania(!):

1. Muszą to być białe tygrysice. Jedna starsza, a druga młodsza.
2. Ta młodsza najlepiej, jakby była lwiątkiem, na przykład miała roczek. Wtedy, ta bardzo się nią opiekowała z starszą.

- Kiedy samica została porzucona, jako jeszcze mała i bezbronna zwierzyna spotkała postać, która... przygarnęła ją. Opiekowała się niezwykle, znajdowała dla niej jedzenie... po prostu robiła wszystko, co powinna w 100% Jednak... kiedy tygrysica miała dwa lata, ,,przybrana matka" - gdyż tak ją nazywała - uciekła! Po prostu, nie było jej już tego ranka, i wielu następnych... Mimo to, kiedyś, nagle ją odaleziono! Jakim cudem? Przypadkowo na siebie natrafiły!

Wymagania(!):

(To bardziej powiadomienie, ale tam xD) 1. Nie musi to być tygrysica, to wedle wyboru :)
2. Samica musi być starsza od mojej postaci.

Wyobrażenia:
Czyli moje dodatkowe wyobrażenia, plany według postaci xD

1. Jeżeli postać byłaby chętna, to interesuje mnie wydarzenie, w których ,,przybrana matka" zostaje zabita, lub doznaje jakiś ran. Oczywiście nie jest to wymóg, jedynie moje wyobrażenie :)

___

Obecnie to tyle, mam nadzieję, że będą chętni ;)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości