♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Y'Nahel
Gość

 
#1
30-08-2014, 15:46

W wielu wierzeniach istnieją miejsca, do których idzie się po śmierci - czasem są to miejsca dobre, dla osób, które żyły troszcząc się o innych, czasem miejsca złe - dla zwyrodniałych, mściwych, okrutnych; czasem zaś mówi się, że po śmierci wszyscy idą w to samo miejsce, by tam rozpocząć prawdziwe życie, na nowo. Miejsca te nazywa się różnie, czasem Niebem i Piekłem, czasem Hadesem... jeszcze inni przywykli ten obcy, umarły świat nazywać Nieznanym, Otchłanią... bądź Pustką.
Pustka - legendarna kraina czczona przez grupę ludzi i zwierząt żyjących na pustyniach - odpowiednik Piekła - miejsce mroczne, zamieszkałe przez różne, niewyobrażalne potwory, bestie, demony i inne istoty, czasem zamykano tam osoby wyjątkowo okropne, dla których nikt nie widział szansy. Mówi się, że Pustka była kiedyś częścią tego świata, jednak wygnano ją w nieznany nikomu sposób, przez co tylko nieliczne istoty stamtąd są w stanie poruszać się po tym świecie, próbując zaspokoić swój nienasycony głód.
W dawnych czasach narodził się t. z. Kult Pustki - osoby w jego kręgu czciły Pustkę jako energię o właściwościach i możliwościach istoty boskiej, składały jej ofiary i wypełniały jej wolę. Jednak świat zbuntował się przeciwko Pustce... większości istot żywych nie odpowiadało to, że byli jedynie popychadłem dla potworów, że podbijano świat w imię "pokoju". Pustkę wygnano z tego świata, ale w niektórych miejscach dalej można było odnaleźć pozostałości Kultu, różne miejsca o niesamowitej, ciemnej aurze. Ludzie i zwierzęta całego świata próbowały zniszczyć wszystkie świątynie, relikty i wszelkie pozostałości po Pustce i jej Kulcie. Prawie się udało...
Icathia - jedna ze starożytnych świątyń, gdzie oddawano cześć Pustce. Niewiarygodna budowla, która swym rozmiarem przypominała małe miasteczko, wioskę. Jedyne miejsce, które nie zostało zniszczone, gdy ludzie i zwierzęta próbowali całkowicie wymazać Pustkę z tego świata. Setki, może i tysiące lat temu - nikt nie wie na pewno - ale wtedy niemalże wszyscy znali położenie Icathii. Jednak nikt jej nie odnalazł... cała świątynia zniknęła z powierzchni ziemi, nim ktokolwiek zdołał ją tknąć. Od tamtej pory, nikt nie zna miejsca, w którym znajdowała się Icathia. Mówi się, że nieliczni mogą odnaleźć to miejsce... ale muszą się liczyć z tym, że Pustka nie lubi nieproszonych gości...

Po tym beznadziejnym wstępie, pora na poszukiwania! Otóż, jak pewnie nikt nie wie, Nahel jest częścią Kultu Pustki - stanowi jej fundament, gdyż jako jeden z nielicznych został przez Pustkę oświecony, przyjął ją i wypełnia jej wolę, niczym "ksiądz", prawdziwy Prorok. Kogo więc szukam? Otóż:
- ofiar - Nahel jest bezwzględny, zabija i składa ofiary z żywych, by potem ich zabić i dopełnić ofiary
- sług - tych niewielu, z jedna lub dwie osoby zafascynowane Nahelem, ślepo zapatrzonych w jego wierzenia
- pobratymców - czyli innych członków Kultu - też z jedna, może dwie osoby, czujące się na równi z Nahelem, on sam by ich tak traktował, szanował
- wrogów - może trzech, czterech? Osoby te mogą, ale nie muszą, być zaznajomione z historią Pustki, Icathii, samego Nahela
- wroga - tak, tutaj osoby wyjątkowej. Chodzi mi o jedną, konkretną osobę, bardzo podobną i jednocześnie inną niż Nahel. Ma to być osoba, która - tak samo jak Nahel - odnalazła Icathię, odprawiła rytuał i została pochłonięta przez Pustkę... ale! No właśnie, ale: ta osoba, mówiąc w prost, rozczarowała się Pustką. Na początku myślała, że odnalezienie jej będzie dla niej wybawieniem itd., natomiast po fakcie ta osoba przeraziła się Pustką, zapragnęła powstrzymać ją przed realizacją planu, który ma doprowadzić do końca świata.




Zaaapraaaszam.
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#2
31-08-2014, 22:45
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Regulamin:

Cytat:5. Na forum nie występuje magia, więc żadna postać nie posiada nadzwyczajnych ani paranormalnych zdolności, chyba że użytkownik uzyska na to zgodę administracji.


Cytat:11. Kontakt z duchami, aniołami i wszelkimi innymi postaciami z zaświatów możliwy jest jedynie przy Jeziorku Duchów.



W kaelowych realiach świat Twojej postaci nie jest rzeczywisty. Uniwersum Króla Lwa rządzi się swoimi zasadami, ma swoją duchowość, jednak funkcjonuje ona na poziomie okazjonalnych pogaduszek z duchami przodków i na tym się kończy. Nikt z administracji nie zabroni Twojej postaci wierzyć w Pustkę, ale na jakiekolwiek jej realne oddziaływanie na rzeczywistość NIE dostałeś od nikogo pozwolenia. Pisząc na konkretnym forum akceptujesz jego realia, a jeśli postać Y'Nahela chce być tak mocno zakorzeniona w jakiejkolwiek wierze to nikt jej tego nie zabroni. Raz jeszcze - pozostaje to na poziomie indywidualnej wiary, a nie faktycznie istniejącej rzeczywistości.
Y'Nahel
Gość

 
#3
01-09-2014, 11:43
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Planowałem nie odpisywać na to, ale ktoś mnie przekonał, że powinienem. No więc, jedno proste pytanie za 100 pkt.: jak myślisz, miałbym akcept postaci w zapisach od samej Felki, gdyby nie znała zarysu mojej postaci?
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#4
01-09-2014, 12:00
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

Felka umawiała się z Tobą na to, że wyobrażenia postaci pozostają wyobrażeniami, a nie na ich oddziaływanie na świat zewnętrzny. Stosując Twoją retorykę - sądzisz, że administracja ze sobą nie rozmawia?
Y'Nahel
Gość

 
#5
01-09-2014, 12:03
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

Nie zrobiłbym takiej postaci, jakbym nie miał pewności co do tego, jak się z nią umawiałem Oo
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#6
01-09-2014, 12:08
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

to Wasze wersje okazują się być dziwnie sprzeczne.
Y'Nahel
Gość

 
#7
01-09-2014, 14:18
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

To ja wam serdecznie gratuluję. Jeśli znowu ktoś chce mnie zrobić w chuja, to wolałbym, byście mi otwarcie powiedzieli, a nie... jakieś gierki urządzacie.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#8
05-09-2014, 11:27
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

temat zamykam, poszukiwania są nieaktualne. gdyby był potrzebny, proszę o PW.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości