♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
30-03-2015, 16:16
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Chodzi pomysł zaproponowany przez Miyuki w tym temacie.

W skrócie:
Cytat:Zgłaszają się ludzie - najlepiej na PW, nie wiadomo wtedy, kto wziął udział, a kto nie. 1 kwietnia (...) pomiędzy tymi zgłoszonymi każdy dostaje hasło do cudzego konta (wiadomo, wcześniej zmienione z tego prawdziwego na potrzeby zabawy) i zadanie jest dosyć proste. Po prostu poprowadzić przez jeden dzień postać. Wiadomo, nie można tak pokierować zwierzakiem, żeby na tym ucierpiał i coś znacznego się wydarzyło (typu wda się w bójkę i oderwą jej ucho, zginie, zabije swoją matkę, rzuci partnera czy coś takiego). Wydaje mi się, że to może być ciekawe, nie spotkałam się jeszcze nigdy na żadnym forum (a byłam na kilkunastu) z czymś takim, to pewne wyzwanie wczuć się w postać, aby była możliwie jak najbardziej autentyczna. Sądzę, że to może być dobra zabawa, zgadywać, kto prowadzi postać - w tym momencie wchodzi w grę głównie znajomość stylu pisania ludzików. Można urządzić drobny konkurs, "zgadnij kto to".


Zasady:
1. Zgłaszacie się do mnie na pw do dnia 31 marca (do północy). W zgłoszeniu należy podać imiona postaci, którą/którymi chcecie wziąć udział w zabawie (max. 2) oraz tymczasowe hasła.
Nie bójcie się, że ktoś wam ukradnie konto - w razie czego, mam możliwość zmiany hasła w panelu administracyjnym.
2. Pisanie będzie się odbywało w specjalnie w tym celu założonym tymczasowym subforum.
3. Zabawa trwa w dniach 1-2 kwietnia, a w jej trakcie zostanie zorganizowane konkurs na odgadnięcie, kto jest kim.
4. Wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie.
5. Zgłaszajcie się! Nawet jeśli jesteście na forum krótko albo wydaje się wam, że to nie dla was - zawsze możecie spróbować swoich sił, to tylko dwa dni. :)
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#2
30-03-2015, 17:58
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Dodam jeszcze od siebie, że mile widziane jest, aby przy zgłoszeniu na PW napisać dosłownie dwa, trzy zdania o charakterze postaci. Krótko, ogólnikowo, nie ma co lać wody. Ułatwi to udział userom, którzy są krócej na forum/dawno ich nie było/nie orientują się we wszystkich postaciach i chcą wziąć udział, a jednak to jest ten czynnik ograniczający.

Bardzo się cieszę, że pomysł przypadł na gustu i mam nadzieję, że równie pomyślnie uda się go zrealizować. :3
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości