♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
01-04-2015, 01:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Temat fabularny, ale nie piszemy tu esejów na dziesięć stron. Ma być szybko, sprawnie i przyjemnie!

Można też zakładać inne tematy fabularne w tym dziale!
Jeśli ktoś czuje się na siłach, to można pisać jedną postacią w kilku tematach primaaprilisowych!

---


Rozległa sawanna, część Doliny Spokoju. Połacie wysokich traw, trochę drzew, jakiś strumyk. Żyć, nie umierać!
Słońce i rześki wiaterek, wszystko jest piękne, miłe i tryskające radością - przynajmniej na razie.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#2
01-04-2015, 01:40
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Mała istotka wesołym, żwawym tempem pojawiła się na sawannie. To miejsce było całkiem przyjemne, wprost idealne do zabawy. Serwalka bez zastanowienia wskoczyła na pobliskie drzewo, by z góry przyjrzeć się najbliższej okolicy. Nikogo tu nie było, ale to nic. I tak znalazła sposób na zajęcie swojego czasu. Zaczęła beztrosko zabawiać się swoim ogonem, machając nim na boki i usiłując złapać go pazurkami.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#3
01-04-2015, 01:50
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Wśród traw można było przyuważyć kolejną istotę, nawet mniejszą od młodej serwalki. Był to wąż, najprawdziwszy, gad z krwi i kości! I tylko czyhał na takie nieostrożne dzie... Nie, właściwie to nie. Dopiero co posilił się myszą. Mógłby zjeść co najwyżej jeszcze jedną. Albo dwie. Ewentualnie siedem!
Na drzewie raczej ich nie znajdzie, ale jakaś bliżej niezidentyfikowana siła kazała mu podążyć właśnie tam, w górę. A gdy wielkoucha poruszała swoim ogonem, on oplótł się wokół wyżej gałęzi i spuścił kotce przed sam nos swój cudny śliski ogon.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Nilima
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:rok Liczba postów:64 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 20

#4
01-04-2015, 10:12
Prawa autorskie: Lineart Magicionary (DA) Kolorki Kifo

Tymczasem goniąc za jakimś małym motylem przybiegła Nilima.
Mała słodka i ciekawa. Nudziło ją już wygrzewanie w słońcu, i biegła radośnie szukając nowych ciekawych osób do poznania, czy miejsc do odkrycia.
Wtem zobaczyła jakiegoś bardzo ciekawego lwa. A może to nie lew?
Wyskoczyła zza traw i radośnie zawołała.
-Hej! Co tam?
[Obrazek: 1zn2zyo.jpg]
Grzywka i końcówka ogona: biel, szary i czarny
Na plecach czarna plama, a na ogonie trzy czarne plamy
Uszka w środku i nosek różowe.
Oczy: lewe błękitna, a prawe zielone
Na przednich łapkach po dwa palce czarne.
Cała reszta: biel
Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#5
01-04-2015, 12:13
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

Maleńka Chawa pojawiła się na rozległej sawannie poszukując Kifo. Gdzież to on mógł się podziać, pomyślała. Rozejrzała się po towarzystwie które tutaj jest
- Witajcie - przywitała się
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#6
01-04-2015, 12:27
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Żmij wyglądał na niepocieszonego. Nie, żeby nader często sprawiał wrażenie zadowolonego z życia, ale teraz obserwował napływ lwiątek i innych kociąt, co wyraźnie mu nie odpowiadało. Pewnie zaraz się okaże, że to Lwioziemcy - tak wnioskował po ich głupowatych, wesołych powitaniach. Poza tym zdał sobie sprawę z tego, że jedną z tych samiczek już widział, a było to właśnie na Lwiej Ziemi. Czyli zaraz zlecą się tu dorośli, bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie puszcza tylu dzieciaków samopas. I nici z jakiejkolwiek zabawy!
- Masssakra - wysyczał cicho.
Rozeźlony, zamachał ogonem, wciąż dyndającym przez serwalą mordką.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Nilima
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:rok Liczba postów:64 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 20

#7
01-04-2015, 15:03
Prawa autorskie: Lineart Magicionary (DA) Kolorki Kifo

-Chawa, co robisz tu sama? Nie powinnaś tak się oddalać.
Martwiła się o małą, bo choc sama była neiwiele starsza, to jednak uważała że jest jej powinnoscią dopilnować bezpieczeństwa lwiczki.
-Niech zgadnę ...szukasz Kifo?
Podeszła bliżej Chawy machając lekko ogonem na lewo i prawo.
Lekki wiatr zmierzwił jej sierść. Pogoda była bardzo udana.
[Obrazek: 1zn2zyo.jpg]
Grzywka i końcówka ogona: biel, szary i czarny
Na plecach czarna plama, a na ogonie trzy czarne plamy
Uszka w środku i nosek różowe.
Oczy: lewe błękitna, a prawe zielone
Na przednich łapkach po dwa palce czarne.
Cała reszta: biel
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#8
01-04-2015, 15:41
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Młody lew rozkoszował się promieniami słońca, oblewającymi jego futro rozkosznym ciepłem. Szedł z zamkniętymi oczami, jednak gdy usłyszał dziecięce głosy natychmiast je otworzył. Co to niby jest, przedszkole? Dwa lwiątka, jakieś nie-wiadomo-co na drzewie i wąż. Choć nie-wiadomo-co wyglądała na młode. I miało długie, czarne uszy... Ah. Przypomniał sobie. No tak, przecież to serwal.
Nie bardzo wiedział, co ma zrobić, więc tylko usiadł, zdezorientowany. Jego ogon miarowo przesuwało się po trawie.
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#9
01-04-2015, 16:16
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Sami po paru udanych próbach złapania ogona, znudziła się trochę tą zabawą. Znów rozejrzała się wokół, z zawodem uznając, że nadal jest sama. Nagle jednak przed jej pyszczkiem pojawiło się jakieś oślizgłe, zielone coś, a serwalka o mało co nie spadła na ziemię z zaskoczenia. Trąciła to łapką, ciekawa co się stanie. I co to jest. Spojrzała w górę, dostrzegając cielsko węża, oplecione wokół powyższej gałęzi. Z zaciekawieniem zaczęła mu się przyglądać, lecz w pewnym momencie usłyszała głos jakiegoś lwiątka. Nareszcie ktoś przyszedł! Zwinnym ruchem w mgnieniu oka znalazła się na ziemi i już stała przed białą lwiczką z przyjaznym uśmiechem.
- Pobawimy się? - zapytała wesoło, odpowiadając pytaniem na pytanie. Po chwili zjawiła się kolejna lwiczka, nieco młodsza. Sami uśmiechnęła się jeszcze szerzej, zatrzymując wzrok na Chawie.
- Ty też się z nami pobawisz! - oznajmiła bez pytanie, skacząc wesoło wokół lwiątek.
- Berek! - krzyknęła, trącając Nilimę łapką. Po chwili w podskokach ruszyła przed siebie, szczęśliwa, że wreszcie ma z kim się bawić. Nie zauważyła nawet nadejścia kolejnej osoby, zbyt pochłonięta ucieczką przed Nilimą.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#10
01-04-2015, 16:39
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Gad był wielce kontent, że kocię postanowiło wykazać zainteresowanie jego oślizgłą osobą. Niestety, te zaczątki interakcji nieoczekiwanie zostały przerwane przez samą serwalkę. Zasyczał gniewnie, łypiąc na nią zirytowanym spojrzeniem żółtych ślepi. Jak można odmawiać jego towarzystwa? Cóż za zniewaga!
Bez słowa spełzł z akacji (a przynajmniej zakładał, że to akacja) i nie minęła chwila, jak znalazł się przy jedynym innym samcu w tym jakże wykwintnym towarzystwie.
- Czyżbym się mylił, czy zaissste to nie są twoje tereny? - Dobył się głos z gęstwiny traw.
Żmij przepełzł po lwim ogonie, by następnie zniknąć z pola widoku tak dużych stworzeń jak rzekomi królowie zwierząt. Ten tutaj bynajmniej na króla nie wyglądał - siedział i gapił się jak wół na malowane wrota. Sadism nie nazwałby go nawet królem jednej polanki, a co dopiero całej sawanny.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#11
01-04-2015, 16:53
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Gdy tylko usłyszał syczący głos zastrzygł uszami i zaczął się rozglądać za jego źródłem. Po chwili poczuł ciężkie, gadzie cielsko przesuwające się po jego ogonie i aż się wzdrygnął. Szybko oplótł ogon wokół własnego ciała.
-Nie. - odpowiedział głośno. Jeszcze ten wężowy twór pomyśli sobie, że niby się go boi, czy coś... - To wolne ziemie, niczyje.
Potrząsnął głową, wprawiając w ruch rudą grzywę.
Po raz kolejny próbował dostrzec nieznajomego gada wśród trawy.
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#12
01-04-2015, 20:36
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

- Niczyje? - zdziwił się wąż. - W takim razie będą moje - zadecydował.
Któż śmiałby to zakwestionować? Doznał teraz wyraźnej poprawy humoru. Wszystkie myszy jego i tylko jego! Tylko przydałby mu się ktoś, kto pomógłby mu egzekwować jego władztwo.
Żmij wreszcie postanowił ukazać swą smukłą niczym u najwspanialszych modelek sylwetkę. Uczynił to poprzez wyprostowanie się tuż przed samcem.
Uniósł łeb ku górze. Delikatne ruchy w przód i w tył pozwalałby mu utrzymywać równowagę.
- Zwą mnie Sadism, a ciebie, lwie? - Omiótł go wzorkiem na tyle, na ile był w stanie. - Czerwona grzywa? Nadzwyczaj gustownie.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Nilima
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:rok Liczba postów:64 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 20

#13
01-04-2015, 20:37
Prawa autorskie: Lineart Magicionary (DA) Kolorki Kifo

Wesoło zaczęła gonić Sami. Po chwili złapała jej ogon, i zawołała "berek".
W międzyczasie zbliżył się wielki lew.
- Przypilnuj Chawy!
Zawołała do rudzielca, bo sama była zbyt pochłonięta gonitwą .
[Obrazek: 1zn2zyo.jpg]
Grzywka i końcówka ogona: biel, szary i czarny
Na plecach czarna plama, a na ogonie trzy czarne plamy
Uszka w środku i nosek różowe.
Oczy: lewe błękitna, a prawe zielone
Na przednich łapkach po dwa palce czarne.
Cała reszta: biel
Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#14
01-04-2015, 21:22
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

- Tak, szukam go. - odpowiedziała Nilimie
Nie chciała aby lew jej pilnował więc pobiegła za Samiyą i Nilimą. Skoro już tu jest to dlaczego miałaby zrezygnować z zabawy
-Bawię się z Wami - krzyknęła do nich
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#15
01-04-2015, 21:24
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

-Twoje? - młodzian nie wytrzymał i parsknął śmiechem. Jak to jego? Przecież jest tylko wężem! Nie to co Shey, rosły, dumny lew! Jednak niemal od razu rudogrzywy stłumił śmiech. Wąż - pewnie jadowity. Czyli niebezpieczny... A śmianie się z kogoś jest nieco niekulturalne, czyż nie?
-Mówią na mnie Shey.
Nieco go zdziwiło zachowanie węża.
-Hm-chrząknął. -Dziękuję.
Co prawda usłyszał krzyk lwiątka, ale go zignorował. Co on jest, opiekunka dla dzieci? Niech ta Chałwa, czy jak tam ma ten dzieciak, sam się sobą zaopiekuje. Lajf is brutal and ful of zasadzkas. Niech się przyzwyczaja, a nie.
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości