♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
07-06-2015, 00:18
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Taak, wiem że to już było, ale w 2012! (Prawdopodobnie niewiele osób w ogóle pamięta, że już była taka ankieta :p) Niektórzy dołączyli do naszego zacnego grona niedawno, niektórzy odeszli...
A ja jestem ciekawska!
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
07-06-2015, 00:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Właściwie to ta ankieta jest już trzeci raz, bo była też w daawnych czasach na starym forum, tak gdzieś... W 2010? 11? W każdym razie, akurat tę ankietę warto powtarzać, bo za każdym razem wyniki sporo się między sobą różnią. :D

Ja przez google.
To był początek wakacji 2008 r., a moja młodsza kuzynka akurat była w fazie uwielbienia dla Króla Lwa, więc oglądałam go z nią prawie przy każdym spotkaniu. I jakoś tak zaczęłam się szerzej interesować tematem (wcześniej była to dla mnie po prostu bajka z dzieciństwa), uczyłam się piosenek na pamięć etc. Znalazłam forum, zarejestrowałam się i początkowo nie bardzo się udzielałam, ale gdy znów zaczęła się szkoła, to okazało się, że moja koleżanka z klasy (obecnie znana jako Soth) też jest na KLu (co ciekawe, trafiłyśmy tu niezależnie od siebie). Ona ściągnęła jeszcze swoją siostrę i inną znajomą (Ate), a ja przyjaciółkę (Arham) i jakoś tak się zasiedziałam. ;P
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#3
07-06-2015, 00:47
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Przez google'a chyba. Zdaje mi się, że wtedy szukałam jakiejś lwiej alternatywy dla Wojowniczych PBFów, na których zaczynałam moją przygodę z tego typu grami. Wojowników nie tykam już od 5 lat (jeśli nie dłużej).
Na KLu tkwię od... grudnia 2008 roku - wtedy też zarejestrowałam się jako Zakia, majordomus Złej Ziemi. Najpierw było inne konto, Kuminai, ale nie napisałam nim ani jednego posta. Zakia jednak szybko poszła, ale po paru tygodniach wróciłam jako Niebo, taki śmieszny niebieski lewek, lol (ale były czasy...). On też szybko skończył. Prawdziwa historia zaczyna się od Uhaviego (początek kwietnia 2009 roku - specjalnie przeszukałam stare forum, żeby znaleźć datę w zapisie xD). Potem pojawiły się takie postaci, jak Kat Malay (Głębian Złej Ziemi), Ornareni (Mistrz Złotej Gwiazdy), Lavi (Przywódca Płonącej Ziemi), Mateso ze Złych, Moran ze Świtu... I dużo więcej postaci, które nie odegrały wielkiej roli i o których totalnie zapomniałam (taka Rache, na przykład).
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
07-06-2015, 00:58
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ogólnie takie szersze historie można też opisywać tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=217

Co Ty, Niebo był ciekawy. xd Pamiętam Twoją avatarnię, gdzie chyba jako pierwsza zamówiłam sobie rysunki na dwie postacie - to były moje pierwsze avatary z faktycznie moimi postaciami. :)

To ja jeszcze dopowiem, że tak "na serio" gram od końcówki października 2008, kiedy założyłam Kewa - wnuka Kiary (ale członka Stada Złej Ziemi) i późniejszego ojca Felki. Pół roku później pojawiła się Vendetta, późniejsza przywódczyni Stada Złotej Gwiazdy i matka Ines. Jak zostałam tą przywódczynią i zarazem junior adminem, to na dobre się wciągnęłam w forum. I też miałam wcześniej i później masę postaci, że tak wymienię Chanona - dość nieudolnego przywódcę Płonącej Ziemi czy Stigmę - księcia Złej Ziemi (później oddałam tę postać). Ogólnie to kiedyś wolałam pisać męskimi postaciami, a teraz tak się jakoś złożyło, że nie mam ani jednej. I do czasów Felki nigdy nie miałam na dłużej postaci w LZ, jakoś mnie tam nie ciągnęło.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#5
07-06-2015, 09:34
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Prawie od początku z przerwami x)
Grałam wtedy na psim forum i założycielka/adminka forum też z nami grała, podała link i się zarejestrowało tutaj. Pierwsza postać to był Riki, potem to w sumie Kronos i Kyou.
W wolnej chwili napiszę może w tamtym wątku ale bez cytowania postów bo ich nie pamiętam x)
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#6
07-06-2015, 10:38
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

A propos postaci - mi się nadal wygodniej pisze samcami, więc to u mnie zostało, ale z robienia zuych, niedoblych i mhrocznych lwełów chyba już wyrosłam. Kalani pisze mi się świetnie. ^^
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#7
07-06-2015, 12:37
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Ja szczerze mówiąc nie pamiętam jak dokładnie trafiłam :D Wtedy siedziałam na jakimś śmiesznym czteroosobowym forum o Herosach i tam przez banner weszłam na inne, normalne Herosowe forum, a oni mieli w bannerach KL ._. Długa droga xD A to był sierpień 2012.
Pierwsza moja postać to była Kerra, humf. Pamiętam, że miałam straaaszny problem ze znalezieniem lwicy albinoski, nie bardzo wiem czemu. Chyba nie chciałam tych grzywiastych, czy co... Albo to dlatego, że nie pomyślałam o wklepaniu tego hasła do googla, tylko się bawiłam w spis galerii :D I w końcu wzięłam lwicę od Madkakerlaken, a wtedy nie miałam bladego pojęcia, że to Moran, i że jest na forum ^^" O, i pamiętam jeszcze, że przy zapisie ktoś z konta Regulamin spytał się mnie, czy mam pozwolenie autora na używanie tego avatara. A ja sobie przypomniałam, że nie sprawdziłam akurat u Mad czy można brać jej obrazki i się zestresowałam xD Spojrzałam na jej dA i zgłupiałam, bo miała napisane, że można używać bez pytania itd. Ktoś mnie wrobił ;p
Kerra miała trafić do Nowej Północy, bo najbardziej mi się spodobała. Ostatnio nawet jakoś oglądałam jej zapis, jak na te moje świeże 12 lat wygląda podejrzanie dobrze D: Kerra chyba nawet się spotkała z Serret! Tyle że ostatecznie tam nie trafiła. Weszłam do tematu z Oxeną, a ona wyszła w tym momencie xd Później gdzieś polazłam, a tam się rozpoczęła ta akcja z Storm, Kerra została zraniona i poszłam nią do Oxi, bo była medyczką. Pomyślałam, że może przy okazji ją przyjmie, ale ona jakoś tak tragicznie długo nie odpisywała, wtedy chyba trochę odeszła ._. Później przyłączyłam się do Khay jak chciała zrobić nowe stado, ale też nie wyszło... A gdzieś w grudniu założyłam Sami i ona najlepiej się trzyma :3

Kurczę, rozpisałam się ._. Oj tam, później się przekopiuje do "waszych początków" :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
07-06-2015, 13:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kiu, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek normalny zapamiętywał jedno czy dwa zdania napisane kilka lat temu. ;P Ale można spróbować ich poszukać: http://krollew.forumoteka.pl

Kal, ja właściwie nie wiem, czy przestałam umieć pisać samcami, czy po prostu żadna moja męska postać mi nie podeszła. Salimem i Freyem pisało mi się bardzo dobrze, kiedy byli lwiątkami, a kiedy dorośli, to jakoś nie potrafiłam złapać ich charakterów. Ale jestem pewna, że moja następna postać będzie samcem, nie można się poddawać. :'D
A z mHroku też wyrosłam, choć ja nigdy nie miałam takiej typowo złej postaci. Kew był bardziej walnięty niż zły, Chanon przypominał emo, a Stigma... No może Stigma był zły, ale przy takim ojcu to miało sens.

Sami, bardzo możliwe, że pisałam Serret z Kerrą, bo dobrze pamiętam Kerrę. W ogóle to Serret była założona tylko po to, żeby dołączyć nią do NP i pomóc Oxenie uratować to stado. Na początku się bałam, że nie będę umiała nią grać, bo nigdy wcześniej nie miałam tak pozytywnej postaci, w dodatku nie-lwa. Ale szybko się przyzwyczaiłam i teraz ją uwielbiam. :D
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#9
07-06-2015, 15:05
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Sami - to pytanie pewnie było dla tego, że ta postać - Shura - była grana na forum przeze mnie i zniknęła niedługo przed twoim przyjściem. ;)

Felka - w sumie z tych "bałdzo złych" postaci miałam Kat Malay. Chaotic Evil, że tak to nazwę. Ornareni można by było w sumie też pod te złe postaci podciągnąć, bo tak mówiły jej czyny, ale stała po stronie dobra. Z tych złych, oschłych, nieprzyjemnych lwów o skandalicznych poglądach na życie mam tylko Ghaliego, o ile ktoś go kojarzy, bo grałam nim na innym forum.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#10
07-06-2015, 15:12
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Fakt, Orni zachowywała się bardziej na złą. Hmm, nie zastanawiałam się nad tym, żeby szukać nieprzyjemnych postaci w innych stadach niż ZZ i PZ.
Jak tak na to spojrzę z tego punktu widzenia - to ej, co ja w ogóle gadam, że nie mam złych postaci. Przecież Vei jest najbardziej cyniczną postacią, jaką wymyśliłam. xd Zresztą Felka też nie jest aniołkiem.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#11
07-06-2015, 15:20
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Kal - to ma sens! A ja się zastanawiałam, o co chodziło :D

Serret jest super <3

A ja się zastanawiam, czemu w ogóle zaczęłam tu grać ._. Nigdy nie byłam fanką ani lewków, ani Króla Lwa. Serio. Co ja tu robię? xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#12
07-06-2015, 15:24
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jesteś tu po to, żeby wprowadzać modę na serwale. :3 I w ogóle na wszystkie nie-lwy - zauważ, że kiedy Ty się rejestrowałaś, to prawie ich nie było, a teraz mamy cała zgraję!

[ Dodano: 2015-06-07, 14:25 ]
PS Do osób, które trafiły tu przez bannery z innych for - ładnie proszę, żebyście napisali, o jakiej tematyce były te fora. To mi pomoże przy szukaniu for do kolejnych wymian. :)
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#13
07-06-2015, 19:59
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Ja to węża zrobiłem, ale to przez Vult :p pierwotnie chciałem sępa- lecz uznałem że chcę być oryginalny haha.
Ja jestem z forum- tematyka superherosów. Długo tam siedziałem ale aktualnie jakoś lewki i sawanna zawładnęły moją strefą dla PBFów w życiu hah
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#14
08-06-2015, 15:14
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Ja zostałam zaproszona na deviant art i moim starym blogu przez Montanę :)
Trochę popisałyśmy potem na gg. Przekonała mnie i dołączyłam :)
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#15
08-06-2015, 17:52
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

[Obrazek: DjseshH.png]
To było ja. Pierwsze konto. Potem była Usheli. A potem to był taki wysyp, że ciężko ogarnąć. Ci starsi wiedzą/wiedzieli które konta to było jo.

A trafiłam przez google, bo jako niedoświadczony użytkownik internetów od roku i mały brzdąc, chciałam znaleźć Króla Lwa pierwszą część, której nigdy nie wiedziałam, bo w domu na kasecie była tylko druga. I tak przypadkiem znalazłam forum. A, że wcześniej grałam na Wolvie to już w pbf'ach miałam ogarnięte podstawy. I tak się zasiedziało.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości