♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

05-11-2016, 23:48
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Znaczy no mi to i tak obojętne. Zależy od rozkazów, panie.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

07-11-2016, 12:24
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

W LZ może i wtyka nie jest aż tak bardzo potrzebna ale w Cinisach lub MB by się zdało. Tylko że oni nie tacy łatwi do oszukania.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

07-11-2016, 19:25
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Przy okazji skoro Mulungu zniknął KB zostało bez medyka a taka funkcja jest dość potrzebna. ;/
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

08-11-2016, 01:32
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

(07-11-2016, 12:24)Taal napisał(a): W LZ może i wtyka nie jest aż tak bardzo potrzebna ale w Cinisach lub MB by się zdało. Tylko że oni nie tacy łatwi do oszukania.

Otóż to. Za mało nas jest, żeby ryzykować i kogoś tam posyłać. Zresztą wątpię, żeby przyjęli kogoś z nas. Jeśli dwa gepardy w jednym miejscu uznali za coś podejrzanego, to wróży jedynie, że będą choćby na siłę wymyślać argumenty przeciw przyjęciu do stada. Nie lubią mnie, a to odbija się na całym KB, sorki :P


Sprawę tej misji dogadamy na fabule, bo w sumie nie pamiętam, czy Zeph w ogóle wie o tym, że Vult posłała Israela do LZ.


Co do Mulungu. Nie jesteśmy stadem, a i wcześniej długo sobie radziliśmy bez medyka. Jednak przyznam, że od wczoraj myślałem nad tym, czy by nie przejąć tej postaci. Fun fact: admini zaakceptowali jego zapis, bo myśleli, że to moje konto xD


I jeszcze dodam coś od siebie: Co powiecie na integracyjne polowanie całą bandą? :v Jak Taal była mała, to Zeph jej obiecał, że pokaże jej jak się poluje. Israel też tam miał być. Jednak wcześniej zniknęła :C Z Shiyą też planowali wspólne polowanie (co prawda to miało być raczej we dwoje, ale cóż xD). W końcu będziemy mieli szansę na jakąś konkretną kooperację. Hm?
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

08-11-2016, 15:03
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Polowanie sounds good. Co do medyka to przy tutejszych czasach się przyda. Ciul wi co MB i Cinisy zrobią po fuzji, mogą nam zagrażać. No i jeszcze na wolności łazi Soth.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

08-11-2016, 17:26
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

No miało być polowanie. Pamiętam.
Szyja się ucieszy na pewno ze wspólnego polowania z Isiem :V.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

16-11-2016, 00:11
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

No to polowanie kiedyś tam :v Jak Shiya będzie miała więcej czasu, a Is zacznie odpisywać xD Dalej czekam na twego posta, hienko :P


Sprawa medyka w toku. Za namową wystawiłem Mulungu do oddania, ale i tak się przymierzam do grania nim, bo jak dotąd żadnego odzewu.
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

16-11-2016, 01:00
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

Noo, ja tak od piątku się uaktywnię. Taki jest plan. :P Ogólnie ciągle mam jakieś zajęcia i kolosy, ale przynajmniej w tej weekend nigdzie nie wyjeżdżam (co jest u mnie ewenementem ostatnimi czasy), więc powinnam mieć trochę czasu na pisanie. xd
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

16-11-2016, 01:19
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

W porządku, ja wszystko rozumiem ;)
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

19-11-2016, 19:57
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Już odpisuję. Wybacz, nie zaglądałem na forum praktycznie.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

03-12-2016, 15:58
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Zorganizujcie grupowe polowanie na marginesie z udziałem MG. Nie będziecie musieli porzucać swoich dotychczasowych fabuł.
Co do zadanie Israela, Vult chciała go zaangażować by nie czuł się pominięty w jakiś sposób obowiązkami i by miał szansę się wykazać. Może Vult nie mówiła nigdy wprost jakie były jej założenia. To samo miało się kiedyś tyczyć misji Chikji i Shiyi, nie liczył się efekt czy im się powiedzie misja czy nie. Chciała zobaczyć jak będą współpracować. Od tego miało zależeć ich przyjęcie i zdanie testu :v
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

03-12-2016, 16:21
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Wiadomo, że polowanie na marginesie, do tego jest specjalny dział. Ale mimo wszystko wolałbym, żeby to miało swoje miejsce w czasie. A skoro teraz wszyscy się rozdzielili i nie wiadomo, czy wrócą w całości (pozdro Is), to wolę to przełożyć na później :P


No okej, Zeph woli działać bardziej ostrożnie. Mało nas zostało i wysyłanie kogoś na misję, w której może zginąć tylko po to, żeby znaleźć mu zajęcie/sprawdzić nie jest warte ryzyka.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

03-12-2016, 16:40
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Kto nie ryzykuje ten nic nie ma :F
Bycie szpiegiem w stadzie nie jest takie trudne, raczej nikt z dupy nie powinien się tego domyślić jeśli postać dobrze swoją rolę odgrywa.
No ale jak mówisz to było za czasów Vult, teraz są inne priorytety.
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

03-12-2016, 16:48
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

W sumie to nie widzę wielkich szans na to, że Is powróci z odwiedzin kochanej rodzinki. xD"
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

03-12-2016, 18:14
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Tak z innej beczki, chciałabym zapytać co po tym jak uzbiera się wystarczającą ilość członków. Jak chcesz rozporządzać bractwem, jakie ma mieć cele?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości