♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Tauri
Konto zawieszone

Gatunek:Likaon Płeć:Samiec Wiek:4 miesiące Liczba postów:8 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 5
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 5

#1
16-07-2015, 12:21
Prawa autorskie: Suzi Eszterhas

Jak w temacie, mały likaon szuka kogoś, kto się nim zajmie. Najlepiej cierpliwego, choć taki co to raz na jakiś czas porządnie na niego fuknie, z pewnością, by Tauriemu nie zaszkodził. Jeśli chodzi o gatunek takiego opiekuna - pełna dowolność.

Poza tym przyjaciół/znajomych młodszych, w wieku zbliżonym do niego i starszych. Oprócz tego wrogów, rywali... Ogółem: Każdego z kim można by było popisać.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
16-07-2015, 13:38
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja mogę od siebie zaproponować Miyuki. To lwica już trochę leciwa (jej rzeczywisty wiek ciężko mi określić, aby wbić się w ramy czasowe aby wszystko pykło, ale ma coś koło 6-8 lat), ale sprawna, w kościach jej nie łupie.

Żyje przeszłością i rozpamiętuje, jak to kiedyś było, że nigdy już tak nie będzie, że została jedyną lwicą, która pamięta stare czasy tej krainy, teraz lwy są zupełnie inne blablabla - no nie umie znaleźć jakiegoś porządnego kopa, aby otrząsnąć się i iść dalej. Nie jest jakaś zgrzybiała i zgryźliwa, ale... Nie umie znaleźć sobie miejsca. Spokojna i łagodna, nieco dystyngowana, jeśli naprawdę mocno się ją zdenerwuje, odzywa się jej młodzieńcza impulsywność.

Tak sobie myślę, że taki likaon, który by się do niej przyplątał, hm. Na pewno by go nie wypędziła, ale nie wiem, czy na początku byłaby zachwycona. Ale to mógłby być dobry punkt zaczepienia dla niej i ożywienia tej postaci, bo właśnie nie mam co z nią zrobić, a szkoda mi jej, bo naprawdę ma potencjał, a jakoś nigdy nie udało mi się jej porządnie rozwinąć.

Bonus za bycie byłą królową Lwiej Ziemi, ha! xD
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#3
16-07-2015, 13:51
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Septim może być chętny do poznania takiego likaona.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Tauri
Konto zawieszone

Gatunek:Likaon Płeć:Samiec Wiek:4 miesiące Liczba postów:8 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 5
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 5

#4
16-07-2015, 13:56
Prawa autorskie: Suzi Eszterhas

I to jaki bonus! o-o Taka elita!

Już Tauri zadba, by ją ożywić. Nie jest może specjalnie narwany, ale jednak, to szczeniak, któremu nikt nigdy nie powiedział co mu właściwie wolno, a czego nie.

Lokację ustalamy przez PW?
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#5
16-07-2015, 15:43
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Jasne, mi to pasuje. Co prawda jestem teraz w wątku, ale za wiele do niego nie wnoszę (dwójka lwów się leje, a Miyuki się patrzy, bo nie wie, co ma zrobić), więc krzywda się nie stanie, jak wyjdę.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Tauri
Konto zawieszone

Gatunek:Likaon Płeć:Samiec Wiek:4 miesiące Liczba postów:8 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 5
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 5

#6
16-07-2015, 16:09
Prawa autorskie: Suzi Eszterhas

Na PW proponowałam co prawda Źródło Życia, ale w końcu napisałam tam, gdzie było wolne. Mam nadzieję, że to żaden problem.

Wybacz Sadism, że ci nie odpisałam, ale nie wiedziałam czy przeczytasz edycję, a nie chciałam pisać posta pod postem. Likaon też się chętnie pozna z Septimusem.
Sekta
Konto zawieszone

Gatunek:Sekretarz Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:35 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 27
Zręczność: 27
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 10

#7
16-07-2015, 19:04
Prawa autorskie: avatar: crystaleyes909 podpis: mihliusn

Tau, Sekta też by chętnie pobawiła się z takim Likaonkiem! Nawet bardzo ;) Mogliby razem pomalować :> Co ty na to?
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#8
17-07-2015, 02:04
Prawa autorskie: Ssaku

Mój Nyasi i Amani zwłaszcza Amani też są chętni fajnie by było rozwinąć trochę fabułę bo Amani z deczka nie ma co robić ;/
Panimalos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samiec Wiek:3 lata. Liczba postów:92 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 10

#9
18-07-2015, 23:19
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed

Nimal niedługo będzie miał kompleks brata, który zawiódł, więc też będzie mógł się opiekować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości