♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#1
17-07-2015, 02:25
Prawa autorskie: Ssaku

Otóż chętnie w ramach treningu porysuję avatary, zbieram trzy zamówienia i stop. Postaram się jak najładniej może mi się nawet uda w semi-realism ale nic nie obiecuję. wszelka krytyka dozwolona pomoże mi ona ładniej rysować. Zawsze chętnie poprawię swoje błędy. Mówię jest to w ramach treningu więc nie oczekujcie nie wiadomo jakiegoś Jana Matejki czy coś. Jeżeli nie chcecie nie używajcie moich rysunków, nie mam nic przeciwko.
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#2
03-08-2015, 11:50
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

To ja się skuszę :D Narysowałabyś mi moją nową postać Megarę? Tu masz link z jej kolorkami. Dodam tylko, że młoda ma białe pędzelki na uszach, których nie udało mi się dorysować na tym linearcie ;) Aha i brzuszek ma w kolorze szarym, jak pyszczek.
http://i58.tinypic.com/20rpcaf.png
[Obrazek: 30iykud.png]
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#3
03-08-2015, 14:12
Prawa autorskie: Ssaku

Okej postaram się jak najszybciej to zrobić :)

[ Dodano: 2015-08-03, 16:20 ]
http://i62.tinypic.com/1zcfitf.png Proszę Cię bardzo. Obrazek jest w png czyli nie ma tła, więc twoje pędzelki będzie widać dopiero jak wrzucisz go na avatar. Szczerze mówiąc miałam z nimi problem bo nie umiem za bardzo ich rysować ale dałam radę, jakbym miała je poprawić pisz śmiało. Obrazek jest też bez cieni więc jakbyś je chciała to pisz.
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#4
03-08-2015, 18:12
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Jest przesłodka :) Mam tylko dwa "ale". Jej brzuszek powinien byc w kolorze pyszczka, ale tego grafitowego odcienia (mój błąd, źle to sprecyzowałam), a drugie to, że jej oczka powinny byc bardziej morskie, a u ciebie wyszły zielone :) Dałabys radę to poprawić? Jesli nie to ok, wstawię sobie taka.
[Obrazek: 30iykud.png]
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#5
03-08-2015, 18:32
Prawa autorskie: Ssaku

Oczywiście zaraz to naprawię. :)

[ Dodano: 2015-08-03, 18:27 ]
http://i61.tinypic.com/2ni1ywz.jpg już :)
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#6
03-08-2015, 19:50
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Jest super dziękuje! Jak założę konto to wstawię do podpisu :3
[Obrazek: 30iykud.png]
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#7
03-08-2015, 20:00
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Okej
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#8
03-08-2015, 23:02
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Dziecko najdroższe, fajnie, że próbujesz rysować, ale to, że Twoje prace są najzwyczajniej przerysowane z innych naprawdę razi w oczy i nie trzeba być geniuszem, żeby to zauważyć. Gołym okiem da się odróżnić partie przerysowane, które mają jakiś logiczny, estetyczny kształt i Twoje "dodatki" nieumiejętnie dolepione do reszty np. grzywka u Amani. Rysowanie niezbyt ładnych krzywusów i praktyka to znacznie lepsza opcja w Twoim przypadku bo i czegoś się nauczysz, i nie będziesz żerować na twórcach prac, z których je kalkujesz, a którzy nie byliby zadowoleni z takiego obrotu spraw.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#9
04-08-2015, 00:02
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Popieram Skandę/Ragnara . Moim zdaniem musisz po prostu trenować :)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#10
15-08-2015, 01:07
Prawa autorskie: Ssaku

Ehh... znowu. Ludzie ile razy mam powtarzać. Nie jadę piksel po pikselu niedawno dorobiłam się tabletu graficznego i avatar Niraia jest moją pierwszą pracą na nim. Robię tak jak uczyła mnie moja pani z zajęć plastycznych ( biorę wzór) czyli jakąś pozę lwa/ lwicy różne kształty oczu, ogona, nosa , pyska itp i " wzoruję" się na tym i składam to w kupę, kurcze nie każdy odrysowywuje linia po linii, nie mówię że nie mam takich rysunków ale nie robię już tak od dobrych 2 lat ;-;. Nie chcę oszukiwać innych a tymbardziej siebie samej.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#11
15-08-2015, 01:12
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Myślę, że nikt nie będzie się czepiał jeśli będziesz brała za wzór zdjęcia lwów. Przynajmniej będziesz miała pewność, że anatomia się zgadza.
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#12
15-08-2015, 02:10
Prawa autorskie: Ssaku

Czasami próbuję ale wychodzą takie pokraki że w końcu sie poddaję i znowu robię swoim sposobem ;-; :D
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#13
15-08-2015, 09:54
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Powtórzę, co napisały Skanda i Vult - nie bierz za wzór rysunków (nawet, jeśli część bierzesz stąd, część z innego rysunku), bo to kradzież cudzej własności intelektualnej i zniewaga dla ich pracy. Chcesz się nauczyć rysować i ogarnąć anatomię? Próbuj na zdjęciach. Zawsze możesz podpatrzeć, jak sobie ze stylem kreskówkowym poradził Disney w filmie, ale pozy wymyślaj sama. Ćwicz własną kreskę.

Ot, będą wychodzić pokraki i właśnie dlatego się trenuje, żeby w pewnym momencie przestały one wychodzić ;) Jak będziesz się poddawać i wracać do kopiarstwa, nigdzie nie zajdziesz. Dalej będziesz zdana na prace innych i nic sama nie stworzysz. Nie przejmuj się, że gdy rysujesz sama, to wychodzą ci jakieś paskudy - każdy kiedyś zaczynał. Tylko zacznij, do jasnej cholerki, rysować bez podkładki z innych rysunków, god dammit.
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#14
15-08-2015, 14:23
Prawa autorskie: Ssaku

Dzięki za rady :) I podsumowanie xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości