♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#1
04-08-2015, 13:11
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Siema wszystkim :D Postanowiłam założyć tu temat, ponieważ odkąd zarejestrowałam się na forum (tak, wiem to było tydzień temu) zainspirowałam się pracami niektórych userów. Tak mi się podobają wasze prace, że stwierdziłam "Ech, spróbuję co mi szkodzi". No. Streszczając będę wrzucała tutaj moje szkice (na prace w photoshopie raczej nie liczcie- totalnie się na tym nie znam, moja wiedza ogranicza się do kolorowania lineartów, a i tak nie idzie mi to najlepiej). Liczę na konstruktywną krytykę. Wytykajcie każdy błąd jaki zauważycie, to na pewno pomoże mi lepiej ogarnąć całą anatomię i tym podobne :3

Nirai: [Obrazek: mh6b1z.jpg]

Tak wiem… Anatomia leży. Zainspirowałam się tym zdjęciem ( http://s-tlk.org/misc/hannover-may_2011/...anding.png ).

P.S: Nie wiem o co chodzi, ale za każdym razem obraca mi zdjęcie na tinypic :/ Nie mam aktualnie skanera, więc muszę wkleić to. Najwyżej za tydzień wrzucę obróconą wersję.
[Obrazek: 30iykud.png]
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#2
05-08-2015, 01:01
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

Jeśli miało to być lwiątko to pysk za... dorosły. Jeśli zaś dorosły to nie może mieć ciała lwiątka. Poza bardzo ambitna, sama przyznam, że jeszcze nigdy mi się jej nie udało narysować (zawsze mam problem z podniesioną przednią łapą). Tylna (ta zakryta) łapa powinna być nieco bardziej w lewo, bo wydaje się, że stoi w rozkroku. W dodatku kończyna (nie mówię tu o łapie) jest za bardzo wykręcona na zewnątrz. Uniesiona przednia łapa jest za gruba w barku, przez co ten wygląda jakby był wybity ze stawu. Takie narysowanie palców z połączeniem tego podkurczenia wygląda jakby ta kończyna była po prostu urwana. Ogon jest też narysowany kiepsko, bo wygląda jakby lew miał zaraz załatwić potrzebę fizjologiczną numer 2. Co do pyska to: za wąska dolna szczęka, oczy mają za duży odstąp pomiędzy, a uszy wyglądają niczym u zmutowanego karkasa. Ta sierść na piersi idzie szeroko, nawet za szeroko jak dla mnie.

Wiem, długo i bezpośrednio ^^ Ale w żadnym wypadku nie chcę cię zniechęcić! Rysuj dalej, bo z doświadczenia wiem, że trening czyni mistrza.
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#3
05-08-2015, 12:10
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Wow, dzięki Maeva! Tego właśnie potrzebowałam- wytknięcia błędów. Rzeczywiście… Nie najlepiej to teraz wygląda, ale spróbuję wykonać szkic od nowa, na nowej kartce. Może teraz mi lepiej pójdzie :D

[ Dodano: 2015-08-05, 21:32 ]
Dobra, starałam się poprawić to co mogłam… W dodatku ogarnęłam sobie blok do rysowania <3
[Obrazek: orv1nc.jpg]
[Obrazek: 30iykud.png]
Panimalos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samiec Wiek:3 lata. Liczba postów:92 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 10

#4
06-08-2015, 22:59
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed

O wiele lepiej, choć uszka ciągle mają dziwny kształt. W dodatku ciało wydaje się długie. Ale widać poprawę.
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#5
24-09-2015, 17:19
Prawa autorskie: Ragous

Zabawne. Jak staram się ładnie rysować w domu to mi nic nie wychodzi, ale w szkole nagryzdać to już jakiś efekt jest.
Wrzucam Frigg, która strasznie mi się podoba, choć znając życie nie widzę błędów, więc wszelkie wytknięcia mile widziane!
[Obrazek: 2n6g03c.jpg]

Oczywiście mi się obróciło… Ech. Już nawet z tym nie walczę xD
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#6
27-09-2015, 23:32
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

Podoba mi się, jest ogromny postęp! Ładny styl <3 Jedyne co ja widzę to, że łapa po prawej wygląda jakby była wygięta w łuk. Może to po prostu złudzenie, nie wiem. Uszy trochę dziwne, nie jestem w stanie tego wyjaśnić.

Należy ci się jednak pochwała za taki progres w tak krótkim czasie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości