♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#1
05-08-2015, 02:10
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

[Obrazek: 1124156099559bbfe171e0b.png]
Panimalos
Depresyjny i zmęczony życiem poszukuje:
~ Kogoś do popisania.
~ Jakiś większy plan na przyszłość, najchętniej obmówiłabym go na gg (numer podany w profilu)

[Obrazek: 129447506455bff10175a02.png]
Maeva
Pracoholiczka poszukuje:
~ Najlepszy przyjaciel. Maeva to raczej samotna lwica, jednak jak każdy kotowaty potrzebuje od czasu do czasu z kimś pogadać. Chodzi tu o jedną postać z którą jasna zżyłaby się naprawdę mocno. Płeć jest mi obojętna.
~ Osoby, które chcę zaczerpnąć rady profesjonalistki (lwicę obowiązuje coś na wzór tajemnicy zawodowej). Każdego chętnego zapraszam do jej pustelni (klik)
~ Adorator. Dobrze byłoby, gdyby wiek miał podobny. Chodzi tutaj o danie postaci prywatnego życia, by jej świat nie obracał się wokół "pracy". Czy zaloty będą odrzucane czy też nie zależy tylko od waszego zagrania z racji jej osobowości.

[Obrazek: 137572994655b6b104558e5.png]
Furien
Nienawidząca lwów poszukuje:
~ Kogokolwiek. Postać wydaje się stać w miejscu.
~ Ew. partnera, który wiedziałby, że pod tą skorupą nienawiści kryje się dojrzała i dobra osoba.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#2
05-08-2015, 03:14
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Dla Panimalosa oferuje Cavuma. Jest w podobnym wieku, w przyszłości przygarnie go Felka. Cavum też jest podobny z charakteru, choć depresyjność u niego to ciągłe narzekanie i myśli samobójcze. Taki chodzący smutek.
Dla Maevy mogę zaproponować Kituko ile przeżyje walkę z Sothem, i gdyby zmądrzał. Poza tym Septim chętnie by widział w niej przyjaciółkę.
Dla Furien proponuję przyłączenie się do BJ, i ogółem tam się może jej spodoba. Jest Zephyr, czyli być może przyszły partner, poza tym to nowa grupa więc są spore szanse na awans.

Ode mnie tyle ;)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#3
05-08-2015, 04:10
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

Nimalowi nie jest potrzebny ktoś o podobnej sytuacji psychicznej, bo to go jeszcze bardziej dobije. Skończy się, że popełni samobójstwo.
Dla Cavuma proponuję Maevę, coby pomogła mu się z tego dołka wygrzebać. Nie wydaje mi się aby Kituko był dla niej dobrym kompanem, toż to psychol jest. A ona raczej spokojna i pokojowo nastawiona jest. Septim jest zdecydowanie za młoda by zostać przyjaciółką Maevy, aczkolwiek zapraszam do niej na zwykłą pogawędkę.
Furien jako postać nie nadaje się do stada. Pierwszym powodem jest jej nienawiść do lwów, a drugim natura lampartów, które z reguły prowadzą samotniczy tryb życia.
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#4
05-08-2015, 11:51
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nimal może zaprzyjaźnić się z Kiburim :v Sotha nigdzie nie proponuję, bo wiadomo, że stoi pod znakiem zapytania. Zresztą, jeśli nic mu się nie stanie to i tak z Nimalem się spotka jeszcze :v
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#5
05-08-2015, 11:59
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Masz racje w większości. Ale Septim to facet :p i w sumie mógłby się zaprzyjaźnić z Panimalosem. Sep jest bardziej twardo stąpający po ziemi.
Cavum akurat będzie smutny z charakteru. Tego nie zmienisz.
To tyle
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#6
05-08-2015, 12:07
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Hm… Co prawda nie zagłębiałam się za bardzo w historię postaci, ale może chciałabyś przeprowadzić wątek na marginesie między Panimalosem, a Niraiem? Skoro pisałaś, że jest w depresyjnej sytuacji może wesołe lwiątko go z tego wyprowadzi? :D

Co do Maevy… Cóż Nirai jest jeszcze młokosem. Może chciałaby zostać kimś w rodzaju jego mentora, który przekazywałby mu swoje doświadczenie, czy coś w tym rodzaju?

Furien. Hm. Można strzelić między nimi wątek na marginesie i zobaczyć co z tego wyniknie :P

To tylko propozycje, bo sama chcę jakoś rozwinąć swoją postać, a na razie większość Lwioziemców jest poupychana w różnych tematach i nie chcę tam niepotrzebnie wbijać.
[Obrazek: 30iykud.png]
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#7
05-08-2015, 18:34
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

Wątek Soth'a i Nimala był już omówiony, więc tu nic nie dodam. Septim może być po prostu kumplem Nimal'a, takim do pogawędki od czasu do czasu.

Nirai, chętnie popisze na marginesie Nimalem, choćt eraz to będę akurat miała tam wątek z Sadie. Maeva nigdy nie odmówi lekcji nikomu i każdym się zaopiekuję, niezależnie od rodzaju opieki, więc zapraszam do jej pustelni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości