♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#31
18-08-2015, 22:48
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Fuko, to byłoby stado stworzone sztucznie, pod ideę. Bo taki ktoś miał pomysł. Strażnicy też tacy byli. Sens mają takie stada, które powstają powoli, w sumie nie są planowane, to samo wychodzi - jak Bractwo chociażby.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#32
18-08-2015, 22:51
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Jaaasne, zgadzam się z wami obiema, zresztą pisałem już swego czasu że czuję pewne problemy z utrzymaniem tych dwóch nowych stad.
I z Cyń również.
Robienie stada na siłę, bez fabularnego backgroundu to suaby pomysł.
Właściwie mimo odniesienia się do lwich, co wymyśliłem na szybko, to ot tak rzuciłem to w eter, może kiedyś jakaś dziarska grupa samic wykorzysta :v
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Kahawa
Konto zawieszone

Gatunek:Ratel Płeć:Samica Wiek:11 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:269 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 28
Zręczność: 48
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 70

#33
18-08-2015, 23:26
Prawa autorskie: Madkakerlaken, Eyal Bartov

Nie czytałam wszystkich postów, nie mam na to siły.
Moja propozycja;
Bunt lwic spowodowany nastaniem mrocznych czasów. pojawiło się nowy gang czarnych agresywnych lwów plus jakieś ciche słuchy o bractwie. Nie brzmi zbyt ciekawie. Obecny król nic nie robi, nie organizuje patrolów. Nie dba co się dzieje z lwicami i młodymi. Czy są organizowane jakieś polowania, czy każdy chodzi syty i cały. Obalić chodzącego wiecznie głowa w chmurach króla. Zdegradować go do poziomu zwykłego członka stada. Władze przejęłaby na razie sama Vei.
Czy jednak ona podciągnie to stado i wreszcie tez jakoś się nim lepiej zainteresuje? To już wyjdzie na fabule.
Shaka
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Znamiona:4/4 Liczba postów:257 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 60

#34
18-08-2015, 23:53
Prawa autorskie: ~Ki-Re/~Onalew

Zgrani Lwioziemcy, wtf jaki oksymoron.
Jeśli chodzi o LZ to cokolwiek, aby coś tylko z nim zrobić. Vei mogłaby w jakiś sposób nastawić lwy przeciw Mako, jestem pewna, że już by coś wymyśliła :| Ale skoro już Fel i Mako mają jakiś pomysł, to chyba nie mam za bardzo co pisać xd Tylko tyle, żeby cokolwiek się działo, bo LZ serio wkurzające się, a ja zawsze lubiłam to stado.
[Obrazek: shaka_do_av_by_chotara-d8cm72u.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości