♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
18-08-2015, 19:06
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Większość osób chomikuje opale i nic z nimi nie robi, więc w najbliższej przyszłości nasza najwspanialsza i łaskawa administracja postanowiła to zmienić! dzień bez wazeliny dniem straconym
I tu mam pytanie do Was, jakże cierpliwi i wyrozumiali użytkownicy. Co sądzicie o wprowadzeniu zakładów na opale? Dotyczyłyby one fabuły przede wszystkim, chyba że ktoś wymyśli coś związanego z życiem forum i będzie się chciał o to zakładać :p
Zasady byłyby proste - ja tworzę temat gdzieś w eventach lub innym miejscu, wtedy Wy możecie swobodnie robić zakłady. Jedna osoba pisze np. "Założę się, że A będzie z C o x opali", a ktoś inny "Nie, C na pewno będzie z B, daję za to y opali". W tym momencie inni mogą stawać po którejś ze stron, lub stwierdzić, że C zostanie starą panną z antylopami i również postawić na to opale. Kiedy w końcu okaże się, co zrobi C, ktoś z administracji, zapewne ja, podsumuje kto zyskał, a kto stracił.
Oczywiście jeżeli uważacie, że system jest głupi i trzeba go zmienić, to piszcie :3

//Zwłaszcza, że ja nie wiem, jak się rozdziela wygraną w zakładach wieloosobowych :D Myślałam o czymś takim "osoba A postawiła x opali, a osoba B postawiła y opali. A i B wygrały, więc A dostanie x opali + połowa sumy opali, jakie postawiły osoby przegrane, B y opali + druga połowa. Zaokrąglenia będą na korzyść graczy//
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Ayo
Konto zawieszone

Gatunek:mieszanka lamparta i lwa (Lipard) Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:70 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

#2
18-08-2015, 19:13
Prawa autorskie: lioden

pomysł fajny ale podam przykład.
Zakładamy się ze osoba X będzie z osobą Y.
Jednak jaki czas na to dajemy? Bo w sumie osoba X może na początku nie chcieć z nikim byc a po np. 4 miechach schodzi sie z osoba Z lub z X
[Obrazek: zzz_by_dirke-dbppepp.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#3
18-08-2015, 19:19
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cóż, chyba będzie trzeba czekać aż w końcu się z kimś zejdzie. Chyba, że ktoś napisze, że stawia x opali jeżeli w przeciągu 2 miesięcy X będzie z Y.
Choć w wcześniej opisanym przypadku to może się naprawdę dłuugo ciągnąć. Zawsze można w tym czasie założyć się o coś innego ._.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
18-08-2015, 19:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wydaje mi się, że w takich przypadkach należy ustalić konkretny termin, do którego dane postacie powinny się zejść.

Ja bym widziała też, obok zwykłych zakładów, o których pisze Sami, możliwość zawierania tajnych zakłady.
Czyli: dwie osoby piszą pw do Mistrza Zakładów (znaczy się Sami), że chciałyby się założyć, że X będzie z Y do końca miesiąca. I dopiero po rozwiązaniu zakładu MZ (piękny skrót) o nim informuje. Chodzi mi o to, żeby same osoby X i Y nie chciały w jakiś sposób wpłynąć na wynik zakładu, np. wysyłając posta, w którym postacie się oficjalnie schodzą, dzień po terminie umownego rozstrzygnięcia zakładu.
Do większości akcji coś takiego nie byłoby potrzebne (bo np. przy zakładzie o wynik walki walczący na ogół nie wiedzą, kto wygra), ale fajnie jakby można było to robić.

PS Sami geniusz!
Ayo
Konto zawieszone

Gatunek:mieszanka lamparta i lwa (Lipard) Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:70 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

#5
18-08-2015, 19:24
Prawa autorskie: lioden

no może bo też może być tak, że osoba X zejdzie się z Y a po kilku miechach z Z ( a zakłada był o X z Z) co wtedy?
Będzie trza pisać aby osoby określiły albo czas albo np., że jako pierwszy partner będzie ta i ta osoba.
[Obrazek: zzz_by_dirke-dbppepp.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
18-08-2015, 19:28
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Oł je, zostałam Mistrzem Zakładów <3
Tajne zakłady brzmią super. W dodatku wydaje mi się, że można tak pokombinować w systemie forum, by te dwie osoby, do których należą te postacie nie widziały zakładu. Ale to trzeba by było sprawdzić :3
Limit faktycznie by się jakiś przydał, ale wolałabym go nie narzucać odgórnie - przy robieniu zakładu gracz sam by decydował.
Myślałam za to o jakiejś minimalnej stawce - jakieś 5 opali? Bo głupio by było, gdyby wszyscy się zakładali o jeden, dwa opale.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
18-08-2015, 19:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Sami, też myślałam o tym, żeby zakład był niewidoczny dla danych osób, ale chyba nie ma takiej opcji. Trzeba by nadawać dostęp wszystkim userom poza zainteresowanymi, to trochę bez sensu. No i wtedy większa szansa, że treść zakładu jednak do nich dotrze przez jakąś osobę trzecią.

Wiesz co, są osoby, które mają po jednym opalu (z bonusu tygodnia) i może chcieliby go postawić? ^^ Ja bym to widziała raczej jako "co najmniej 5 opali - chyba że ktoś ma poniżej 5 opali, wtedy może postawić swoje wszystkie opale (1-4)". Jak "all in" w pokerze czy jakoś tak, nie wiem, dwa tygodnie temu uczyli mnie grać. :'D
Setkar
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:rok Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:107 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 20

#8
18-08-2015, 19:36
Prawa autorskie: jo/ref-Skadim

i jak ktoś wygra, to się bardzo ucieszy, bo ta liczba pod avatarem, która do niczego nie służy wzrośnie xd yay, rozrywka

nieno pomysł fajny, koncepcja zakładów w sensie, ale tak mi się morda śmieje, bo w sumie jestem na tym forum jakoś 3 lata chyba i nigdy nikt nic z tymi nieszczęsnymi opalami nie zrobił :v
[Obrazek: eager_boy_by_rindoe_daj31jz_by_ragous_da...apt3iu.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
18-08-2015, 19:40
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie no, przez te parę lat parę osób kupiło coś u Rafikiego. Kiedyś. Tak mi się kojarzy.

A tak bardziej serio, to właśnie powoli coś myślimy, ale sama dobrze wiesz, że to nie taka prosta sprawa, bo te opale balansują między fabułą a nie-fabułą i to nijak nie chce współgrać. Mam nadzieję, że niedługo coś się wyklaruje, padł pewien pomysł, ale nie będę spoilerować.
Ayo
Konto zawieszone

Gatunek:mieszanka lamparta i lwa (Lipard) Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:70 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

#10
18-08-2015, 19:46
Prawa autorskie: lioden

ja bym sobie cos kupiła ale nie stac mnie xD
[Obrazek: zzz_by_dirke-dbppepp.png]
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#11
18-08-2015, 22:11
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Uhuhu, a ja tylko dla śmieszkizmu rzuciłem na sb hasło z zakładami do Cynki XD Ale skoro chcecie to zrobić na poważnie to propsuję.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości