♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Völundr
Duch
*

Gatunek:Lew azjatycki, P. leo persica Płeć:Samiec Wiek:10 lat i 3 miesiące. Liczba postów:113 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 20

#1
23-09-2015, 01:50
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Uroczy starszy pan, wdowiec, lat 10, o szczupłej sylwetce, czarujących, błękitnych oczach i lśniącej czekoladowej sierści, ciężko zraniony przez życie, spokojnego usposobienia, bardzo religijny, poszukuje panien i pań w każdym wieku do posiadania potomstwa. Nie pogardzi wdowami i samotnymi matkami. Jeśli mężatka - gwarantuję dyskrecję. Tylko poważne zgłoszenia!

Pomysł ten chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się go zrealizować.
Jeśli ktoś jeszcze nie skapnął się, o co mi chodzi, to już tłumaczę - Völundr to "romantyczny" dziadunio, więc często daje się ponieść emocjom, nie tylko tym negatywnym. Rozkoszuje się pięknem Księżyca, przyrody, więc dlaczego miałby nie zachwycić się jakąś kocią panią?
Nie, nie chodzi mi o miłość na dłuższą metę (owszem, kto wie, może z której z takich schadzek wyniknie silne uczucie?), lecz przelotny romans lub tylko szybką "schadzkę" gdzieś w pobliskich krzaczorach.
Cel tego jest taki, żeby Völundr zostawił za sobą armię dzieciaków (oczywiście, to mój cel jako jego twórca dla lepszego kreowania jego postaci, a nie jego cel - jemu to tam wisi, ile dzieci i z kim). Obawiam się jednak, że nie będzie zbyt czułym i opiekuńczym ojcem, a czas z ewentualnym potomstwem będzie spędzał rzadko. Matka nie musi się potem z nim dogadywać, nie wymagam też, by dzieci żywiły pozytywne uczucia wobec niego. Możliwe, że niektórych młodych nie będzie traktował tak, jakby były jego.
Poszukiwania rozpoczynam teraz i niech będą otwarte przez dłuższy czas. Nie chciałabym też, żeby nastąpił jakiś wysyp Völundrowych bachorów na raz, lecz żeby to było rozłożone w czasie.

Pięknie proszę o zgłoszenia na PW (najlepiej na to konto) lub na GG (numer w profilu Kalani). Raczej nie tutaj - przecież nie chcemy, by wszyscy o nas wiedzieli, nieprawdaż? ;)

P.S.: Służę też pomocą, gdy czyjaś żeńska postać już jest w ciąży, a pomysłu na tatusia nie ma. Wtedy też proszę o PW, dogadamy się co do szczegółów.
P.P.S.: Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że to przypałowe i o to właśnie chodzi xD
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#2
23-09-2015, 20:20
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Czekaj, czekaj. Ale Ty chcesz mieć te wszystkie dziecioki z jedną samicą, czy z wieloma? XD Bo skoro mówisz, że to tylko przelotny romans to raczej powinno się skończyć na jednym miocie (z 8 lwiątek mogłoby z tego być). Chyba że chcesz Volem zaliczać panienki xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#3
23-09-2015, 20:33
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak słusznie zauważyłeś, skoro chcę dla niego armii dzieciaków i chodzi o przelotny romans, to nie może mi chodzić o jedną lwicę. Dodatkowo napisałam, że to ogłoszenie będzie ważne dłuższy czas właśnie dlatego, żeby więcej samic mogło się zgłosić.
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#4
23-09-2015, 20:41
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

Dziadek któremu się marzy bycie playboyem xD
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#5
23-09-2015, 20:45
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

ej no w ten sposób Vol staje się najbardziej logiczną postacią na forum, wszak lwy żyją tylko po to by jak najwięcej lwic przelecieć ;3 niech korzysta póki może, popieram :d
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Achak
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 Liczba postów:23 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#6
23-09-2015, 21:21
Prawa autorskie: ja

w jego wieku jego geny nie powinny być atrakcyjne dla samic xD patrząc na realia x)
Kremowawy lew z grzywą  w odcieniu brązu. Jego oczy mają zielonkawy odcień. Jest przeciętnej budowy, a jego pysk ma pogodny wyraz. Na ramieniu ma bliznę-symbol bogini Nemesis.
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#7
23-09-2015, 21:25
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

o ile ma krzepę, i bujną, ciemną grzywę, wiek się nie liczy :d
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#8
23-09-2015, 21:54
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Myr, tożto liczy się wnętrze, nie wygląd! Może jest z niego starzec, ale jakie ma doświadczenie, którym może się dzielić ze swoimi dziećmi. Cud mieć takiego ojca xD

Ojtam playboy, on tego nie robi z argumentem "idę wyrwać laskę" tylko "och, jak cudowna i wspaniała jest miłość, och ach, taka wzniosła i wspaniała". Czaicie bazę? Jak ci wszyscy romantycy w lekturach. xD
Achak
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 Liczba postów:23 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#9
23-09-2015, 22:00
Prawa autorskie: ja

w tym wieku to każdy młody samiec powinien mu skopać dupę porządnie, 8 letnie lwy w naturze mają problemy już ze stawami itp. xD
Więc śmiem wątpić w jurność takiego xD
Kremowawy lew z grzywą  w odcieniu brązu. Jego oczy mają zielonkawy odcień. Jest przeciętnej budowy, a jego pysk ma pogodny wyraz. Na ramieniu ma bliznę-symbol bogini Nemesis.
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#10
23-09-2015, 22:12
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

To ja ci jeszcze pokażę, w jak wielkim jesteś błędzie!!!!!111111 (Myr to poczuje na własnym ciele!)
Achak
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 Liczba postów:23 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#11
23-09-2015, 22:15
Prawa autorskie: ja

podyskutujemy o tym staruszku w piątek xD
dawaj! z chęcią lubię pastwić sie nad postaciami :>
Kremowawy lew z grzywą  w odcieniu brązu. Jego oczy mają zielonkawy odcień. Jest przeciętnej budowy, a jego pysk ma pogodny wyraz. Na ramieniu ma bliznę-symbol bogini Nemesis.
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#12
23-09-2015, 22:16
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Oh geez, aż taki degenerat z niego nie jest, by zaczepiać sporo młodszych od siebie paniczów xD
Achak
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 Liczba postów:23 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#13
23-09-2015, 22:18
Prawa autorskie: ja

Haha masz białaska jeszcze xD nie lękam się niczego boś mnie bogini prowadzi!
Kremowawy lew z grzywą  w odcieniu brązu. Jego oczy mają zielonkawy odcień. Jest przeciętnej budowy, a jego pysk ma pogodny wyraz. Na ramieniu ma bliznę-symbol bogini Nemesis.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#14
23-09-2015, 22:34
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Hugh Hefner Kaela :v co to się porobiło
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Völundr
Duch
*

Gatunek:Lew azjatycki, P. leo persica Płeć:Samiec Wiek:10 lat i 3 miesiące. Liczba postów:113 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 20

#15
24-09-2015, 00:15
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Nakażę sobie wpisać ten tytuł przy najbliższym evencie <3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości