♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#1
19-10-2015, 23:02
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Brak pomyslu na tytuł.


Od miesiąca chodzi mi to po głowie - i w sumie, czemu Wam nie powiedzieć? Wysyłaliście kiedykolwiek pocztówki na święta? Prawdopodobnie tak. A czy ktokolwiek próbował je samodzielnie tworzyć? Widzicie, ja... Uwielbiam to robić. Uwielbiam robić pocztówki i wysyłać je. Radość ludzi po otrzymaniu - bezcenna.
Praktycznie nie znajdujemy teraz w skrzynkach listów. Pocztówki też powoli są wypierane przez SMS.

I tu moje pytanie. Czy ktokolwiek chciałby dołączyć do wspólnej akcji wysyłania pocztówek? Przeprowadzić coś takiego na forum?
To nie muszą być arcydzieła. Ważne, by były robione od serca, z ciepłymi życzeniami w środku.

Pytam się orientacyjnie, bo chcę zobaczyć, czy będzie jakikolwiek odzew i zainteresowanie.
W tej akcji nie będą mogły wziąć osoby zupełnie nowe na forum, których nie zna sporą część użytkowników. W końcu jednym z elementów są adresy.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#2
19-10-2015, 23:05
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Pomysł świetny, ale przyznam się że artystyczna ciapa ze mnie. W sensie wiersz mogę nawet napisać, ale gorzej z samą kartką
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
19-10-2015, 23:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Notesik był już wysyłany do wielu osób i nikt nie miał problemu z podaniem adresu jednej osobie z forum. :)

Dla mnie pomysł jest świetny - sama kiedyś brałam udział w podobnej akcji na dA, zrobiłam wtedy kartkę z Mufasą ;) - tylko mam pewne obawy... Mamy już secret santa i nie jestem pewna, czy userzy znajdą jeszcze dodatkowo czas na robienie kartek. Sama mam co do tego wątpliwości, bo nawet zrobienie prostej kartki wymaga trochę czasu.
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#4
19-10-2015, 23:32
Prawa autorskie: ~Malaika4

Ooooo, genialny pomysł, fajnie by było coś takiego zrobić :D Ja z pewnością chciałabym wziąć udział, chociaż obawiam się, że pewnie mało kto chciałby wysyłać pocztówki za granicę xd
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#5
19-10-2015, 23:33
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja też nie grzeszę zdolnością. Często korzystam z gotowych wzorów - na przykład przerysowuję choinkę. Kolory i ogólną kompozycję robię sama, ale potrafię się posilkowac w pewnych elementach.

Kartki z motywami świątecznymi, nie rysowanie postaci - od tego jest SS.

Myślicie, że raczej nie? Kurczę, naprawdę strasznie mi na tym zależało. :c
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#6
19-10-2015, 23:39
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

pomysł sam w sobie ekstra, szkoda tylko że jestem zbyt leniwa (i za stara) i nie mam żadnych materiałów a na kartkę twardszego papieru nawet mnie nie stać XD eh życie biednego artysty cnie
jeśli będzie więcej osób to jestem chętna.
Hebe
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:34 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 25
Zręczność: 16
Spostrzegawczość: 19
Doświadczenie: 5

#7
20-10-2015, 09:58
Prawa autorskie: Chotara, tło Disney

Uważam, że to świetny pomysł i chętnie wzięłabym w tym udział :D
Co za szczęście, że mam uzdolnioną plastycznie przyjaciółkę. Przed angielskim pójdziemy do papierniczego, a potem zrobię kartkę (z jej drobną pomocą ^^)
O ile pomysł wypali...
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
28-10-2015, 12:19
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cyń, jakbyś sama chciała to zorganizować, to jak dla mnie możesz założyć temat, a nuż zbierze się kilku chętnych... :) Nir każdy zagląda do Propozycji.
Nefara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:9 Miesiący Liczba postów:6 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30

#9
17-11-2015, 20:53
Prawa autorskie: Autor ja.

Osobiście robię coś takiego co roku dla przyjaciół. Acz raczej nie robię kartek sama tylko ewentualnie dodawałam do nich obrazki od siebie czy też dodawałam jakieś drobiazgi na przykład jakieś osoby choinkowe.
Tylko moje pytanie, to będzie działało jak secret santa czyli jedna osoba dla jednej? Bo jeśli tak to całkiem możliwe że uda mi się dopisać kogoś do listy swoich kartek na święta XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości