♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
20-12-2015, 23:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zapraszam do wysłuchania jeszcze ciepłej audycji z Kahawianem i, oczywiście, Sadismem! :D Polecam przygotować się na dawkę absurdu.
Jak zwykle mile widziane wszelkie komentarze, sugestie itp.  



PS Mogę wam zdradzić, że kolejna audycja już będzie z przedstawicielem płci męskiej. ;3
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#2
21-12-2015, 00:20
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

No ja osobiśśśście świetnie się bawiłem, i cieszę się ze tym razem nieco dłużej niż na poprzednich :3
Ineśśśś i Sadiśśśś <3
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#3
21-12-2015, 00:36
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Też doskonale się bawiłam, świetnie się z wami rozmawia. :D I też mi się podobało, że byłeś na prawie całej audycji.
Mój wonsz! Jesteś najlepszym wonszem, z jakim byłam! ;*
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#4
21-12-2015, 00:38
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

To pytanie które się rodzi - a byłaś z jakimś innym? :D
#TeorieSpiskowe
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#5
21-12-2015, 00:39
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Nooo, nie wydaje mi się, ale i tak powinieneś się cieszyć, że jesteś najlepszy! <3
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#6
21-12-2015, 01:39
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Jestem ledwie za połową (cholercia, jakie to długie, a przy tym dobrze się słucha), ale wpadłem, bo złowieszczy chichot Sadisma w niektórych momentach bardzo kojarzy mi się z pewną postacią i musiałem się tym podzielić xD

https://youtu.be/P6G-wwS8arU?t=9

Oczywiście bez urazy ^^
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
21-12-2015, 01:47
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cieszymy się, że się podoba. :3

Ej, rzeczywiście. Tak trochę. xd'
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#8
21-12-2015, 01:51
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Rupelsadistickin :D
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#9
21-12-2015, 11:49
Prawa autorskie: ja-Dirke

Fajnie całkiem

Mam nadzieje, że moja pytania były spoko xD

Ja tam gram samotną hieną x), hienki są fajne :3

Frigg jest fajna postacią i zgodzę się z wami, że to trudna, ja bym w sumie ja nie zabijała/usuwała. Dała jednak obecnej userce jej. oficjalnie zniknie po prostu a może na ferie lub później wróci.

Skoro wiesz co będzie to będzie z Damają :d >D

No dzięki za jakoś samczyków, Furaha cie nie lubi juz xD <do Sadisma>

Sadi przewrót na ZZ wątpię aby ci sie udał x)

Czy Skadim będzie legenda czas pokaże xD

Sadismowa wstawka fajna była xD

Ines ma spięcie bo ktoś wszedł lol xD przecież tam juz x osób wlazło i nikogo tak jak Xis nie tego x3

Że co oo wąż się z lwem całuje D: Moja wyobrażania fe rzeczy mi podsunęła Xx bo wiecie że są różne .. pocałunki D:

Co do ufności robi czasem takie wrażenie po prostu xD

Powiem tak co do zapisywania sie do kart historii, czasem ci co nie chcą bardziej się zapisują niż ci co chca x)

Masz dwie postacie Fel w Lz i masz na Lz wyjebane... no nie ładnie x)

Chyba to wszystko z mojej strony x)
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#10
21-12-2015, 12:30
Prawa autorskie: ~Malaika4

Spoko audycja, ale trochę długa. Okropnie dużo piosenek powychodziło, ledwo wracaliście po piosence, a za chwilę kolejna xD Ale ogólnie spoko, piosenki zresztą też, bo i je przesłuchałam.

Piosenka Sadisma dla mnie cudo, cieszę się, że mogłam to usłyszeć xD Ogólnie cieszę się, że nie puszczaliście żadnych świątecznych piosenek, w pracy jestem zmuszona tego słuchać cały czas i ciągle leci parę piosenek na okrągło i świra od tego dostaję xD Co ciekawe, "Last Christmas" nie ma, więc nie miałam nic przeciwko temu xD

Dosyć nieprzyjemnie mi się słuchało o wężu z Ines, bo wiadomo, ciągle jestem za #teamShaka xD

Fel, jak mogłaś zdradzić moje największe tajemnice D; A tak na serio to zobaczymy, jak to się potoczy, ale Inn się nie spodoba to, że Vei ma dzieci i to jeszcze z jakimś samcem spoza i nic (bo jestem pewna że większość, o ile nie wszyscy to oleją). Bo ona ma władców za takie ideały, a tu takie coś xD. A w sumie to byłoby właśnie ciekawe, jakby jakoś Lwioziemcy na to zareagowali jakoś, ale serio w to wątpię xD

A i Kahawian jako gość była genialna, super się słuchało i byłam ciekawa odpowiedzi, ogólnie dobra robota z audycją :D

Pewnie zapomniałam o połowie rzeczy, które chciałam tu napisać w związku z audycją, ale trudno xd
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

#11
21-12-2015, 13:36
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Jak mówiłem na fejsbukowym czacie po wysłuchaniu połowy audycji, że mam jedno zastrzeżenie co do niej.

Otóż zdecydowanie prowadzący zdominowali audycję, za mało było w niej gościa, gdzie to Ona powinna jakoś najwięcej opowiadać. Chociaż i tak wielki szacunek za wystąpienie w audycji, zwłaszcza, że się dowiedziałem, że w porównaniu do poprzednich gości Ty zostałaś o to poproszona by wystąpić. :D
Ale jeśli ponownie będziesz to nawijaj więcej. : )

No i źle odebraliscie pozdrowienia od Ducha. Ja z niego pozdrowiłem swoje stado, a do reszty wysłałem buziaczki wraz z piosenką. A nie, że piosenka osobno bo ją jakoś lubię. xP
I dlatego wysłałem to do Ciebie Fel, a nie do Sadisma, bo myślałem, że przynajmniej Ty to prawidłowo odczytasz. xDD

Reszta spoko i wcale nie takie długie. Jeśli da się to odsluchac za jednym razem to oznacza to, że długość jest odpowiednia.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#12
21-12-2015, 14:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki za komentarze! :D

Kiu, Felka ma wywalone na stado, a Vei po prostu uważa, że tu się już niewiele da zrobić. ;) Ale ją jako ją bardzo lubię LZ.

Inn, nawet nie pomyslalam o świątecznych piosenkach. I fakt, było dużo piosenek, no ale po prostu tyle wyslaliscie, a my też chcielismy wrzucić coś od siebie... ^^' Jeśli liczba piosenek jest problemem, to następnym razem może być bez piosenek od prowadzących.

Nubiś, no tak, Kah jest pierwszym gościem (nie licząc Sadisma) z nowej serii audycji, która nie zgłosiła się sama, tylko ja ją zaprosiłam, stąd może u niej mniej pewności siebie niż u poprzednich gości, ale wydaje mi się, że jak najbardziej dała radę. :)

Nagrywanie też zużywa energię, więc aż tak meeegadluga to raczej by nie mogła być. ;)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#13
21-12-2015, 14:05
Prawa autorskie: ja-Dirke

Mi chodziło, ze postacie w jakis sposób maja wywalone xD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
21-12-2015, 14:09
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No postacie w zasadzie tak, zwłaszcza Felka. xD A Vei po prostu chce mieć kim rządzić.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#15
21-12-2015, 14:17
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ciulowa audycja, spalili mi żart. I do tego te star warsy ;_;

Sadism, jak myślisz, dlaczego Ci nie przypominałem o odpisie? XDD No ale niestety drugi żart zepsułem ja sam, nie popełnię drugi raz tego błędu.

Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z Anubisem co do zdominowania audycji, ale myślę, że nie dało się zapobiec temu. Kah sama mówiła, że jest małomówna, co szanuję swoją drogą :v, Sadism miał dużo komentarzy na temat. Jakbyście ją zaczęli ciągnąć za język, to myślę że efekt i tak byłby podobny, bo ona mówiła co powiedzieć miała i tyle. Myślę, że możecie próbować gości ciągnąć za język, ale jak ktoś ma taki ,a nie inny charakter, to niewiele da się z tym zrobić. Kah może mnie poprawić, ale wydaje mi się że wykorzystywała dokładnie tyle czasu ile chciała, a Sadism po prostu zagarniał dla siebie resztę, no bo po co marnować cenne sekundy, jeśli mogą być zapełnione treścią.

Ogólnie uświadamianie węża o różnych akcjach sprzed 3 lat było rozczulające. Nic nie wiesz, Sadi, nic nie wiesz :V

Mi tak się wykrystalizowało jedno pytanie słuchając Kaha, jak tak mówiła o tym całym poczuciu obowiązku itd. Gdyby Kalani chciała odejść, a nadal czułby zobowiązania wobec swojej grupy, to co by wybrał ją, czy ich?

Do pomysłów na wątki wszelakie odnosił się nie będę, pomysł pomysłem, jeśli zaczniecie realizować, to będzie można komentować.

Ogólnie rzecz biorąc słuchało się miło, montaż przyzwoity, choć dzingiel powinien według mieć mieć nieco dłuższy wstęp, po tak pojawił się jak hiszpańska inkwizycja i tak no... Efekt dość średniawy, chociaż sam pomysł i brzmienie bardzo fajne, tylko niech będzie wiadomo, że coś się dzieje, a nie że tak wypalcie z nim ex nihilo xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości