♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Okoro
Gość

 
#16
30-12-2015, 23:32

Ghalib, czytałem to, ale myślałem, że po prostu wolą te ciemniejsze i tak, a Okoro ma bardzo jasną sierść xD I właśnie chyba jednak jestem bardziej za neutralnym stadem póki co. Może następną postacią się pokuszę o coś innego :D

Kurka, długo nie wiedziałem, co odpisać, bo kusicie xD Bractwo Jadu mi wygląda na szalenie ciekawe ugrupowanie jak czytam opis, chociaż nie mam zielonego pojęcia, po co Wam w grupie jakieś lwiątko xD Z tego co ogarnąłem to raczej przyjmujecie osoby, które mogą się do czegoś przydać.

Hmm, więc teraz mam jeszcze większą rozkminę, ale chyba najpierw chciałbym zobaczyć z tym Srebrnym Księżycem i ewentualnie jak nie podpasuje to może udałoby mi się dostać do Bractwa ew. Cieniowiska. Chyba przynależność do grupy nie jest na zawsze, nie? xD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#17
30-12-2015, 23:46
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak odejdziesz z SK, to potem nie masz wstępu na ich tereny, bo możesz zostać oskarżony o herezję i zrzucony ze Złotej Skały. Odejście z LZ nie ciągnie za sobą właściwie żadnych konsekwencji. W przy odejściu z innych stad to chyba różnie to bywa, zależy od przypadku. ;P
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#18
31-12-2015, 01:05
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

A ja polecam po prostu grać i zobaczyć co wyniknie fabularnie :V
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#19
31-12-2015, 03:18
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Bractwo przyjmuje lwiatka xD to taka nasza mala tradycja będzie :p
Ci co grają dłużej wiedzą co Sadism był zdolny zrobić. Ale zdeczka gdybyś go postarzył byłoby supi. Żeby choć ten jeden rok miał.
Ogółem jesteśmy wyjatkowi, ale każde stado jest wyjatkowe...
Z tym ze my to Bractwo a nie stado ;) Zawsze to zaznaczam.
Odejscie z SK,Bractwa czy Cieniowiska to jednak zawsze to samo- śmierć lub kalectwo. Z tym że SK będzie robił kuku tylko u siebie, a Bractwo i Cieniowisko wyśle pościg i z chęcią ubije.
Takie realia. :3 Jestem zwyczajnie szczery byś wiedział/a na czym stoisz.
W Cieniowisku zrobią z ciebie pomagiera siedzacego na dupce Ghaliba, no ale będziesz groźny i wgl. Chyba jeśli chodzi o postać agresywną i zlą, najlepszy wybór.
W Bractwie drogi rozwoju są różne, ale słowa klucze to honor,podstęp, kariera,rodzina. I nie, nie wykluczają się. Uwierz mi. W Bractwie na pewno lew nauczy się cech innych gatunków, i będzie je wykorzystywal w przyszłości na swą korzyść. No ale to takie tam starsze plany :p
A SK są też supi, mają współpracę z Bractwem i Lwimi, a także zrobia z ciebie wyznawce księzyca. No ale ma to takze dobre strony. Na przykład gdy się wywalisz mozesz zawolać "O Księżycu" czy cos. No i mają święta, i w miarę duzo ziem.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#20
31-12-2015, 13:16
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:Odejscie z SK,Bractwa czy Cieniowiska to jednak zawsze to samo- śmierć lub kalectwo


Nie strasz nowego, Sadi xD Z Księżyca można spokojnie odejść, tylko oni uważają swoje ziemie za w pewien sposób święte. Święte, bo oni tam mieszkają, świetna logika, ale cśś... xD Dlatego jeżeli odejdziesz ze stada, masz zakaz wstępu, ale to nie jest tak, że poza ziemiami też będą Cię krzywdzić, czy coś. Większość Srebrnych jest łagodna, o ile nie zaczniesz im obrażać Księżyca. To też w sumie zależy od tego, w jaki sposób odejdziesz, czy pokojowo, czy zostaniesz wygnany. Bo jeżeli np. powiesz, że odchodzisz by szerzyć wiarę to pewnie mógłbyś nawet wrócić :d
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#21
31-12-2015, 13:34
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Sami czytaj dokładnie, napisałem że SK robią kuku tylko na swoich ziemiach :P
A to ze sa jakieś obejscia, to normalne. Zawsze są.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#22
31-12-2015, 13:38
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Wiem, że tylko na swoich, ale to wciąż zabrzmiało, jakby mieli go od razu zabić po postawieniu tam łapy :<
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#23
31-12-2015, 15:28
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Amani potrzebuje brata lew 4 lata wygląd jaki chcesz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#24
31-12-2015, 15:34
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Samiya napisał(a):Wiem, że tylko na swoich, ale to wciąż zabrzmiało, jakby mieli go od razu zabić po postawieniu tam łapy :<

Odpowiem jednym przykładem, co prawda martwym ale kiedyś była ciekawa sytuacja z nim :
Volundr
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#25
31-12-2015, 15:40
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

że o Nya chodzi z ta sytucają?? Gdyby go nie poturbował to by miał teraz siłę walczyć z twoim jadem. Nya to jest idealny przykład sposobu działania wszystkich stad. W Sk go chcieli zabić w Bractwie najpierw przyjeli potem zabili, a od prawie wszystkiego ratowała go Kahawa ;-;
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#26
31-12-2015, 15:51
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Ale się tu dyskusja o stadach (i bractwie) rozwinęła :P Może dajmy chłopakowi spokój, już wystarczająco się dowiedział ;) Btw chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak zaciętej walki o usera xD
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#27
31-12-2015, 15:52
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Makari napisał(a):że o Nya chodzi z ta sytucają?? Gdyby go nie poturbował to by miał teraz siłę walczyć z twoim jadem. Nya to jest idealny przykład sposobu działania wszystkich stad. W Sk go chcieli zabić w Bractwie najpierw przyjeli potem zabili, a od prawie wszystkiego ratowała go Kahawa ;-;


To bardzo niesprawiedliwa ocena. Za zdradę się płaci. Proste. Jak się zdradza dosłownie wszystkich, to nie dziw się ze wszyscy się ciebie wyparli. Plus obrażanie przywódców stad ( mówię o sytuacji w SK) do najmądrzejszych posunięć nie należy.
W Bractwie Nya nie przyjęli, tylko rozważali przyjęcie. Miał okres próbny i zawalił każdą z prób. A potem oficjalnie zdradził. Nie dziw się. Zasady w Bractwie są jasne.
Za zdradę grozi śmierć.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#28
31-12-2015, 17:10
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Znaczy ja nie mówię o jego zachowaniu. Bo ja wiem że on też najlepszym serwalem na świecie nie był, ale jestem w pełni zadowolona z niego, bo taki on miał być i taki był do końca. A co do jedynego serwala to były trzy Sami Nya[*], Septim (zawieszony) tak mówię bo sami mówiła tlyko o dwóch zapomniała o tobie sadi :D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości