♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#1
07-02-2016, 23:31
Prawa autorskie: Malaika4

Szukam dla Lai połówki, najlepiej w Cieniowisku.
Partnera lub partnerki.

Skoro pierwsze zaskoczenie minęło, czytaj dalej.

Laja jest wrakiem. Po śmierci Deriona i Ivy, za którą się obwinia i po złożeniu przysięgi, że nie porzuci amuletu, którego Ivy dostała od Deriego, tuła się po prostu tenże wrak samej siebie, bez nadziei na odnalezienie siostry (Manueli), związana z Zachodnimi jedynie prośbą Kahawiana.
Nie jest nawet zdesperowana, ale rozpaczliwie potrzebuje towarzystwa. Nie interesowałoby jej już, jakiego - potrafiłaby nawet związać się z inną lwicą, byle nie być sama.

Dlatego też w tym wątku szukam też wszelkich istot, które mogłyby stać się jej przyjaciółmi.

Czego oczekuję? Przede wszystkim zdolności (i chęci) do uczestniczenia w trudnych wątkach oraz zaangażowania.

Co oferuję? Znacie mnie i wiecie, czego się po mnie spodziewać. Wiecie też, że od czasu do czasu będą przerwy w pisaniu z mojej strony. Wątki będę prowadził tak, by nie blokowały Was w żaden sposób, nawet, jeśli z mojej strony czasu zacznie mi brakować.

Chętni?
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#2
07-02-2016, 23:33
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Brzmi ciekawie, chętnie się zgłoszę. Chociaż nie jestem z Cieniowiska.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#3
08-02-2016, 00:10
Prawa autorskie: ja-Dirke

Moja hienka z chęcią by ją zapoznała :3
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#4
08-02-2016, 12:13
Prawa autorskie: Malaika4

@Maru,
dzięki wielkie za zgłoszenie się. Niezależnie od tego, co wydarzy się w tym temacie chciałbym rozegrać pewien wątek, może nawet na fabule. Dam Ci znać, chwilowo pod tym kątem jest ona odrobinę przyblokowana. Laja potrzebuje partnera/partnerki, ale przyjaciół w tym samym stopniu.

@Myr,
Tobie również wielkie dzięki. W najbliższym czasie nawet bym widział temat na marginesie z ich spotkaniem. Co Ty na to?


Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę coś porozkminiać, możecie też wysyłać mi PW, najlepiej na to konto. Przypominam, że szukam przyjaciół oraz partnera lub partnerki. Dzięki!
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#5
08-02-2016, 12:17
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Jasne pasuje mi ^^
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#6
08-02-2016, 12:18
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Myślę, że Ate również z ogromną chęcią zawrze z Lają jakiś kontakt.
Ewentualnie posiadam jeszcze konto Sadie - toteż do wyboru do koloru.
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#7
08-02-2016, 12:22
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

To jak Wy to i ja się piszę, jeśli już ma być to Cieniowisko. A jeśli chcesz dołączyć do stada to nawet dobrze się składa, bo i tak musimy przez to przejść.
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#8
08-02-2016, 12:48
Prawa autorskie: Malaika4

@Kiu,
to w takim razie jesteśmy umówieni.

@Ate,
jak zawsze jestem otwarty na takie wątki. Którejkolwiek postaci nie wybierzesz, ja będę 'za'. Być może zaczniemy coś w najbliższym czasie, tak jak z resztą?

@Belial,
skoro i Ty się piszesz, to i ja Ci odpowiem, że wielkie dzięki. Bardzo chętnie. Temat dołączenia do stada jednak, prawdę mówiąc, wolałbym zostawić fabule - jest szansa na przyjemny, skomplikowany, wielopoziomowy wątek, zwłaszcza, jeśli z Belialem miałoby ją coś łączyć.
Ze względu na to, że dziś (prawdopodobnie) zacznie się wątek z Kiu, Belial mógłby też tam z czasem przywędrować, albo Kiu przyprowadzić ją do niego. Zobaczymy, jak to się rozwinie i czy Kiu zgodziłaby się na taki scenariusz.
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#9
08-02-2016, 12:55
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Cóż - pozostawiam Ci jak najbardziej wolną rękę to terminu rozpoczęcia wątku. Dopasuję się w każdej chwili.
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#10
08-02-2016, 12:58
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja nie mam nic przeciwko takiemu wątkowi, jeśli Laja wzbudziłaby zaufanie Kiu, to byłaby gotowa zaprowadzić ją do Beliala
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#11
08-02-2016, 12:59
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Ja jedynie chcę zwrócić uwagę na to że jeśli chodzi o fabułę to muszę się wstrzymywać trochę, bo Ghalib troszkę namieszał i czekam aż pod nora wszyscy znikną albo jakiś Admin sie z tym rozprawi.
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#12
08-02-2016, 13:06
Prawa autorskie: Malaika4

@Ate,
super - jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. :)

@Kiu, @Belial,
wątek będzie mieć miejsce na marginesie, fabularnie Laja chwilowo jest delikatnie przyblokowana. Na fabule muszę poczekać, zobaczyć, jak się akcja rozwinie. Ale na marginesie z [R] byśmy to zrobili, wtedy możemy uznać, że akcja toczy się już w momencie, w którym cała sprawa z Ghalibem jest wyprostowana.
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#13
08-02-2016, 13:09
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość i czekam na odzew ;)
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#14
08-02-2016, 13:15
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Oczywiście. Dla mnie bomba ;) Proponuję abyś napisał na marginesie że Laja wkroczyła na tereny Cieniowiska. Wtedy będzie dobry powód aby Cieniści się zainteresowali intruzem ;)
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#15
08-02-2016, 13:26
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Spoko ale chciałabym z nia Belialu pogadać też na osobności a nie po kilku postach znowu w kilak osób xD, więc sie wstrzymuj trochu tyż.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości