♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

19-05-2016, 16:40
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Ja po prostu przewiduję przyszłość XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

19-05-2016, 22:27
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Aham. Czyli jeszcze nie jesteś tatuśkiem. Trochę słabo widzę Israela w roli ojca :P

Ja wróciłam o 18;30 do domu i zachciało mi się jeszcze dwie duże pizze robić. Teraz mogę chwile odsapnąć i dzień zleciał a nic konkretnego nie zrobiłam. Nie mówiąc już o wypoczynku.Przydałaby się 36h doba.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

20-05-2016, 20:33
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Fakt, na ojca to on się nie nadaje. Ale do robienia dzieci chyba tak. W końcu bezpłodny nie jest ;P.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

06-06-2016, 13:22
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Jak macie czas odpisujcie w "przenosinach" by jakoś sprawnie zakończyć ten rozdział. Co będzie można podpiąć jakieś tereny pod bractwo.
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

16-06-2016, 00:33
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

Odpowiadają na tego posta: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...8#pid75358

Nic na siłę, ale trochę szkoda. Pomimo że jestem w bractwie najkrócej z was, to zdążyłam je polubić, a Shiya stała się moją prawie-najważniejszą postacią. Mam nadzieję, że bractwo będzie dalej istnieć, a Ty, Vult, zostaniesz jako duch i może wkrótce wrócisz do nas np. jako Morena. ;) Osobiście będę starała się pomagać przy utrzymaniu i rozwoju bractwa na tyle, na ile mogę.
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

16-06-2016, 20:49
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Cóż, trudno.
Ciężko powiedzieć, w jakim kierunku teraz pójdzie bractwo. Zobaczymy. Spróbujemy to pociągnąć dalej. Ale liczę na tę rekompensatę w postaci Moreny/ducha Vult :P
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

16-06-2016, 20:54
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Duch z pewnością będzie, po prostu nie jestem w stanie przewodzić "stadu" nie mając adekwatnie odpowiedniej ilości czasu na to.
Na Morene tak nie liczcie bo to całkiem inna osoba nawet charakterem niż Vult :F
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

16-06-2016, 21:41
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

E tam, Shiya miała się nie nadawać, a jakoś nadal mnie nie wyrzuciliście. ;d
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

17-06-2016, 17:17
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Ja tego nigdy nie powiedziałam, że się ktoś nie nadaje. Miało się tylko przechodzić próby. A próba, która miałaś przejść nie tyczyła się tylko wyniku jaki miałby być ale w jaki sposób do tego zadania byś podeszła.
Podchwytliwie tak :F
Zapomniałabym, kluczowa będzie maska. Vult będzie przywiązana do tego przedmiotu i tylko w jego obecności będzie mogła się ukazać. (zrób sobie gustowny wisiorek a przy okazji darmowy doradca przy boku :P )
Ps. przydałoby się usunąć życie i doświadczenie, chyba, że duchy doświadczenie też mogą zbierać i wykorzystywać je w jakimś celu.
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

17-06-2016, 17:48
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

Miałam na myśli naszego żmija, to on mi początkowo robił problemy i uważał, że Shiya nie pasuje do KB.

Ciekawy pomysł z tą maską. :D

Nie, PDki są potrzebne tylko do wymiany na statystyki, a skoro stat już nie masz, to zabieram Ci zarówno PDki, jak i życie. Duchy nie zbierają PDków, choć mogą się znaleźć na Liście aktywnych.
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

17-06-2016, 17:54
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Kamyczki też zbierzcie, to taki rodzinny skarb bractwa.

Choć z tymi duchami mogłoby być ciekawie gdyby zbierały pdki za aktywność itp a potem wymienili ją na możliwość przesuwania delikatnie przedmiotów czy wzmagania małego wiatru, tworzenia mgły czy chłodnego powietrza (takie tam klimatyczne bajery) bo z tego co się orientuję duchy nic nie mogą a nie każdy nawet je ujrzy. Te przykładowe niedowiarki.
Shiya
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:520 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

17-06-2016, 18:02
Prawa autorskie: Zimnaya / Xenia

Możemy nad tym pomyśleć, w takim wypadku przywróciłabym Ci PDki (miałaś 96), z tym że grających duchów jest znikoma liczba, więc najpierw staramy się wprowadzać dodatki i inne usprawnienia dla żywych postaci.
***
[Obrazek: 1roYWZZ.png] 
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

17-06-2016, 18:16
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

To byłaby zachęta dla tych co zginą a są przywiązani mocno do postaci, by nie mieli całkiem biernej interakcji. Wiadomo że im starszy duch tym większe będzie miał możliwości (stąd awansowanie głównie dzięki aktywności). Może przez to niektórzy przestaliby się tak panicznie bać śmierci postaci.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

22-08-2016, 22:53
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nie będę się tłumaczyć, bo to nie ma sensu. Chcę tylko Was przeprosić. Tak więc przepraszam. No i mam nadzieję, że w najbliższym czasie dam radę, to się coś w końcu pojawi.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

08-12-2016, 00:48
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Nie chcę niczego narzucać, ale szkoda, żeby maska Vult się marnowała. Dlatego mam propozycję dla Taal, żeby sobie ją wzięła i wtedy miałaby ciocię jako stróża i zarazem sumienie :P Myślę, że dałoby radę zrobić z niej naszyjnik. Jak pisałem, nie nalegam, ale to mogłoby być ciekawe. W końcu Taal zawsze była oczkiem w głowie Vult. W razie gdyby Zephyr potrzebował jakiejś rady, porozumiewałby się z nią przez lwiczkę. Takie dosyć klimatyczne. To dodałoby znaczenia Taal. Z kolei nie za bardzo mi pasuje, żeby Zeph dzierżył tę maskę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości