♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#1
13-03-2016, 19:35
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

Kolejny piękny dzień. Słońce świeciło wysoko na nieboskłonie. Jeszcze było gorąco, choć za niedługo będzie lepiej. Południe już przeminęło. Wystarczyło być cierpliwym i zaczekać, a zebry wyruszą paść się, zamiast unikać upału chroniąc się w cieniu drzew. Za nimi ruszą płochliwe antylopy. Oraz drapieżniki, spragnione krwi zamiast roślinnej strawy. Wszystko było tutaj takie spokojne. Kolejny piękny, zwyczajny, i dlatego bardzo ważny dzień. Idealny na obserwowanie zwierząt w cieniu swojego drzewa.
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!


Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#2
21-03-2016, 09:26
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Łaziłem jak zwykle wszędzie ale i nigdzie. Udawałem, że poluje na różne rzeczy czy owady. No czasem jak jakiś złapałem to sobie zjadłem. Nic dobrego ale nie ma co być wybrednym. Wzrok mi z każdym miesiącem się pogarszał ale ja jakoś an ten fakt nie narzekałem. Mogłem na razie jeszcze całkiem dobrze widzieć. Tak dotarłem tutaj. Zauważyłem Hekime i usiadłem wpatrując się an małpę. Troche się o niej słyszało i byłem jej ciekawy.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#3
16-06-2016, 16:45
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

A cóż to za przybysz? Nad jego baobab zawędrowało zagubione kocię, co więcej, wpatrywało się z zainteresowaniem w małpę. Czyżby chodziło o kolorową grzywę? Czy o co? Nie był do końca pewien, dlatego po prostu podrapał się w głowę, przypatrując się kocięciu. Poturlał w jego stronę owoc - Trzymaj, mały. Co cię tu sprowadza?
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości