♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#1
23-03-2016, 14:55
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

[Obrazek: open-uri20160812-3094-p8x4dd_05e53f81.jp...1536%2C664]  
Nowa księżniczka nadchodzi, przynajmniej na taki tekst się dziś natknęłam na yt, a że mamy tu dział z nowymi filmami Disneya, podzielę się tym z wami.  
23 listopada tego roku ma wyjść film Moana, który dla mnie zalatuje trochę klimatami Lilo i Stich, ale kto wie, może będzie nawet ciekawie :D Poniżej króciutka zapowiedź, póki co mało wiadomo o tej produkcji, choć premiera niby nie tak daleko.
Info o filmie  
Zapowiedź
Odpowiedz
Loki
Duch
*

Gatunek:Likaon Pstry Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:27 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 53
Zręczność: 53
Spostrzegawczość: 54

#2
19-12-2016, 02:19
Prawa autorskie: Salvathi, tło Disney
Tytuł pozafabularny: Najcieplejsza Dama

Dobra film już wyszedł i to ładny kawałek czasu temu. Nie będę pisać długich referatów, na temat tego co mi się podobało, a co nie bo po prostu nie lubię czegoś takiego. Zatem ja zarzucę jedną myślą, która mnie ruszyła podczas oglądania filmu, a potem mam nadzieję, że może ktoś się dołączy i wyjdzie z tego dyskusja xD

No dobra, bez dalszych przedłużeń. Podoba mi się jak na samym początku pokazali Mauiego jako "tego złego". W końcu, to on przyczynił się do tych wszystkich nieszczęść, od których trzeba było świat ratować, a przecież w wszystkich zwiastunach był pokazywany jako jeden z bohaterów pozytywnych. Jego historia w sumie też mi się całkiem podoba. Przedstawili ją krótko i zwięźle ale dobrze.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
21-12-2016, 15:26
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Podmieniłam obrazek w pierwszym poście, bo tamten mnie bolał.

Fakt, Maui był całkiem dobrze zarysowaną postacią.

Muzyka była klimatyczna... Z wyjątkiem Shiny, ale ta piosenka miała być od czapy, a poza tym jest świetna. <3 
Btw, soundtrack rosyjski nawet polecam. Nasz jest ok, ale np. Błyszczeć jest średnie. :<

Świnka mnie irytowala, bo nie miała żadnej roli w filmie, a jest na plakatach, w trailerach... Niepotrzebna postać.

Podoba mi się brak wątku miłosnego. Już we Frozen był on na drugim planie, a tu zupełnie nie ma - dobry kierunek, pozwala rozwinąć inne wątki.
Sama postać Moany jest dobra, podoba mi się relacja z rodziną.

Ostatnie sceny są epickie.

Ogolnie podtrzymuję swoją opinię sprzed obejrzenia filmu, że Disney chciał zrobić Meride, tylko tym razem udaną. :)
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#4
24-12-2016, 13:42
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Ja tam uważam ze poprzednia Merida była ok chociaż piosenki mogły być lepsze. Nie byłam jeszcze na Moanie ale zamierzam pójść. Warto?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
24-12-2016, 16:04
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Merida była filmem z potencjałem, o klimatycznym początku, ale fabuła... No nie była zbyt wyrafinowana. Ten film przechodził z rąk do rąk, a każdy reżyser chciał przepchnąć swoją wizję i to widać. Tak naprawdę Merida nie skupia się na niczym.

Jeśli lubisz filmy Disneya, to tak, myślę, że jak najbardziej warto zobaczyć Moanę. Ma fenomenalną grafikę i piosenki, ale i historia jest bardzo w porządku. Trochę odchodzi od schematów filmów księżniczkowych i wychodzi jej to na dobre.
Odpowiedz
Nymeri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:12 miesięcy Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Uczennica Medyka Liczba postów:139 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 38
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 41
Doświadczenie: 30

#6
09-01-2017, 21:34
Prawa autorskie: DestinyBlue / Lioden

Poszłam z synem (miał iść i kuzyn ale stwierdził że to bajka dla bab ;.;), z początku reklamy, po co ludzie to kurczę puszczają, 30 min, mały już się denerwował, chciał iść do domu, ale jak zaczęła się Vaiana... zero z nim kontaktu xD Zresztą dobrze, bo rodzice też się w bajce zatracili, no cudowna! Dawno mi się nic Disneya tak nie spodobało od czasów Króla Lwa. Grafika, historia, te piosenki, nawet dubbing fajny dobrali (głos Mauiego to Mariolka XD).
Po filmie ciągle wracam do piosenek z tej bajki, Bartek chce figurkę Mauiego, w sumie łódkę Vaiany też mógłby dostać, potrafił też wyciągnąć coś z tej bajki, niż tylko która postać jest fajniejsza, a dopiero to ma 4 lata z hakiem. +stwierdził że jak umrę to będzie mu smutno XD

Pół drogi stąd, jedna z fajniejszych piosenek, Drobnostka też świetne, co do Błyszczę faktycznie mogli lepiej to rozegrać, ale mimo wszystko nie jest tragedia a wiemy jak to jest z polskim dubbingiem zwykle ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017, 21:35 przez Nymeri.)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości